Nietypowe podziękowanie dla rodziców

matylda855
napisał/a: matylda855 2015-10-16 14:37
Macie jakieś fajne propozycje oryginalnych podziękowań dla rodziców? Nie jestem za oklepanym tańcem "cudownych rodziców mam" (bez urazy, dla kogoś komu to się podoba :p każdym ma inny gust :) ). Chciałabym zorganizować te podziękowania w jakiś inny sposób, ale coś kiepsko z moją kreatywnością :p Jak wyglądały Wasze podziękowania na ślubie?;)
napisał/a: iska_bj 2015-10-18 18:01
U nas podziękowania na weselu były raczej standardowe i z obowiązkowym tańcem rodziców (aczkolwiek wybraliśmy inną piosenkę). Za to prezenty dość niecodziennie, bo nie było żadnych kwiatów, czy koszy ze słodyczami. Zafundowaliśmy im seans w grocie solnej, a po wszystkim romantyczną kolację w restauracji. Na sali weselnej, na pamiątkę wręczyliśmy im kryształowe statuetki z wygrawerowanym sercem i napisem "dziękujemy za wszystko. Wasze dzieci". Pod spodem były jeszcze nasze imiona i data ślubu. Całość baardzo im się podobała.
PaulaKa
napisał/a: PaulaKa 2015-10-19 21:40
Wydaje mi się, że jeśli chcesz coś oryginalnego to najlepiej się skupić na jakimś nietypowym prezencie. Iska bj bardzo fajnie to wszystko wymyśliła i każda część jej prezentu uważam, że jest świetna.
No bo jeśli chodzi o sam moment podziękowań na ślubie to co tutaj można oryginalnego wymyślić? Chyba, że wyjdziecie na środek sali i zaczniecie żąglować, lub zionąć ogniem :P Średnio widzę tutaj jakieś inne opcje.
matylda855
napisał/a: matylda855 2015-10-20 14:45
Wow, Iska faktycznie poszalałaś z prezentami :D Bardzo mi się spodobały Twoje pomysły.
I chyba faktycznie macie rację, że lepiej skupić się na oryginalnych prezentach, bo na sali to ja za dużo nie zdziałam w tej kwesti. Już nawet zaczęłam sobie myśleć, że może zafundujemy im jakiś weekend w spa z masażami relaksacyjnymi, basenem itd. Tylko muszę to przegadać z narzeczonym ;)
A powiedz mi jeszcze gdzie kupowałaś te grawerowane statuetki z tymi sercami? Jak to dokładnie wygląda? :o
napisał/a: krilanka 2015-10-20 21:12
Moja przyjaciółka miała rozwinięty na sali czerwony dywan i wręczała z mężem rodzicom Oscary - statuetki za rolę "najlepszej mamy" i "najlepszego taty". Rodzice szli po dywanie i odbierali nagrody.
napisał/a: iska_bj 2015-10-20 22:23
Te kryształy wyglądały dokładnie tak jak na zdjęciu https://www.krysztaly3d.pl/img/produkt/duze_koronkowe_serce_prezent_dla_ukochanej_600x600.jpg
tylko, że tekst był inny. A kupowałam je przez neta oczywiście w sklepie krysztaly3d. Do dzisiaj trzymają te kryształy w salonie, na półce i fajnie przypominają o tym naszym szczególnym dniu.
matylda855
napisał/a: matylda855 2015-10-21 11:36
Ślicznie to wygląda ! Myślałam, że piszesz o jakiś takich pstrokatych kryształach. Ale to co wkleiłaś wygląda bardzo subtelnie. Dzięki za wszystkie podsunięte pomysły ;)
I ten pomysł z czerwonym dywanem też świetny! :D
napisał/a: tatanka1 2016-04-10 23:24
Podoba się mi podziękowanie dla rodziców w formie teledysku. Miałam okazje takie oglądać i wyglądało to tak: http://kapitankamera.pl/ na dole strony jest odnośnik do zrealizowanego filmu z podziękowaniem od Młodych.
sreg
napisał/a: sreg 2017-05-09 16:24
Fajnym pomysłem jest nagranie filmiku z podziękowaniami dla rodziców. Taki filmik nie tylko wzruszy ale i rozśmieszy :)

http://www.idmultimedia.pl/blog/milena-kuba-filmowe-podziekowanie-dla-rodzicow/