Wygraj ultra modne buty Loft37!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2015-09-15 13:09
W łatwy sposób mogą trafić w wasze ręce!

[CENTER][/CENTER]
[RIGHT]fot. serwis prasowy Loft37

[/RIGHT]
Loft37 chyba nikomu nie musimy przedstawiać. W końcu odkąd istnieje marka ich projekty co sezon trafiają do zestawień must-have stylistów, dziennikarzy, gwiazd, ale i wielu, wielu stylowych Polek. Teraz dajemy wam okazję by wygrać ultra modne buty Loft37. Zobaczcie co musicie zrobić!

Zobaczcie najnowszą kolekcję Loft37 na jesień i zimę

Nagroda w konkursie

Do wygrania mamy dla was 3 pary ultra modnych butów Loft37 - model Easy Chic pochodzący z najnowszej kolekcji marki na jesień i zimę 2015/2016.


Zadanie konkursowe

Dokończ zdanie "Kocham buty Loft37 bo...". Najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone!

UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!


Słowo o Loft37

Loft37 to pierwszy na rynku, modowy koncept, umożliwiający klientkom zakup wymarzonych butów. Tu można wybrać model buta, fakturę i kolor skóry oraz ulubione dodatki, a nawet wyhaftować swoje inicjały, czy imię. Buty Loft37 są ręcznie szyte, z najlepszej jakości komponentów i dopracowane w każdym calu. Projektantki i właścicielki marki Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, dbają nie tylko o ich wyjątkowy design, ale także o komfort i wygodę chodzenia. Dlatego buty Loft37 niemalże natychmiast zdobyły rzesze wiernych fanek, które doceniają nietuzinkowe wzornictwo marki oraz unikatowość personalizowanych modeli.

Konkurs trwa w dniach: 15.09-27.09.2015

Regulamin konkursu


napisał/a: marta_z1907 2015-09-15 14:31
Kocham buty Loft37, bo są niezwykle oryginalne. Przykuwają wzrok. Intrygują. Pokazują inne spojrzenie na modę. Wyrażają zainteresowanie najnowszymi trendami.
napisał/a: mamopo1 2015-09-15 14:46
"Kocham buty Loft37 bo są takie jak JA, są wyjątkowe ".
napisał/a: kaska38 2015-09-15 17:22
Kocham buty Loft37, bo swym wyrazistym kolorem zaskakują , niesamowitym wyglądem uwagę przykuwają , są niespotykane i bardzo oryginalne . W takich bym przemierzyła i góry i doliny i pewnie nawet bym w nich spała i wszędzie nimi bym paradowała .
napisał/a: e_velka-83 2015-09-15 19:11
//////kocham buty loft37 bo wyglądają jak stworzone do chodzenia po niebie. Jeszcze ich nie miałam, ale keidy założę, wiem, ze w magiczny sposób staną sie moja druga skóra, która sprawi, że będę miała uczucie szybowania wśród chmur, po niebieskich bezdrożach, po prawdziwej ultramarynie w prawdziwych ultra modnych butach loft73!
napisał/a: pg1978 2015-09-15 19:14
Kocham buty Loft37, bo już raz kiedyś, dawno, na buty tej marki wszystkie zaskórniaki wydałam i co mogę powiedzieć, jeszcze bardziej się w Loft37 zakochałam. Buty Loft37 kocham całym sercem, tak po prostu oddechem (bo dech w piersiach faktycznie zapierają), uśmiechem (bo tak cudownie na nodze wyglądają, że tylko uśmiech wywołują), kocham za wygodę (bo mogłabym w nich przemierzyć cały świat) i niezwykłą ich urodę (bo są wyjątkowe i niepowtarzalne). A te konkursowe, cóż marzenie, ten błękit powala na kolana i wzywa do zakochania (od pierwszego wejrzenia !!!!).
napisał/a: agasam9 2015-09-15 22:17
w nich na pewno nie pozostanę nie zauważona!
napisał/a: ponishka 2015-09-15 22:24
Kocham buty Loft37, bo mają wyobraźnię i są wyjątkowo indywidualne. Przestrzeń kreatywna, w której są tworzone, wydaje się nie mieć granic, niczym wszechświat. Lubię buty z charakterem, a każdy z tych butów zdecydowanie swój specyficzny charakter posiadają. Po prostu posiadanie butów z Loft37 to musi być niezwykła duma i frajda! x)
napisał/a: koliber31 2015-09-15 22:37
Kocham buty Loft37 za Doskonałość Mody 2011 Twojego Stylu. Kocham buty Loft 37 za wspaniałą, oryginalną kolekcję Loft Love Rock'N'Roll. Kocham buty Loft 37 bo pozwalają w sposób pełny wyrazić swój styl, swoją osobowość i charakter. Kocham je za to że powstały z pasji i talentu dwóch dziewczyn - Joanny i Pauliny. Kocham buty Loft 37 bo według mnie to nie tylko buty ale przede wszystkim doskonały pomysł by poczuć się wyjątkowo, by pokazać swoją miłość do mody i zaakcentować swoje Ja.
napisał/a: mamapolki 2015-09-16 00:42
Kocham buty Loft37, bo jak je ujrzalam to się w nich zakochalam! Za klasę i szyk, bo chcę "modna polką" być. Od dziś nadrobić stracony czas, zyskać w nich siłę by zmienić się i iść pod wiatr.
napisał/a: candywatch 2015-09-16 09:10
Kocham buty Loft37 bo tworzone z potrzeby piękna, gwarantują zerwanie z powtarzalnością. Kocham je za fantastyczny sorbet kolorów, deser faktur i bombę kaloryczną cudownych modeli. Za niepowtarzalny smak, obok którego nie sposób przejść obojętnie.
napisał/a: jolamo 2015-09-16 09:13
Kocham buty Loft37 bo dzięki nim każdego poranka ubieram uśmiech i aż do wieczora go nie zdejmuję!