Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak golicie nogi? więcej

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami: którą formę depilacji wybieracie?

forum

Podkłady i fluidy więcej

Czyli o naszych ulubionych tego typu kosmetykach

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Własna firma

1. Dodano: 20-02-2017, 13:58 #41

Odp: Własna firma

Własna firma to wyzwanie trzeba trochę poświęcenia, aby się udało wszystko zorganizować. jednak przed każdym otwarciem firmy warto pomyśleć o zbadaniu rynku w swojej okolicy, czy ta działalność ma sens. Widziałam taką ofertę na: https://assay.pl/badania-rynku . Mają świetne propozycje godne uwagi.

2. Dodano: 24-02-2017, 07:58 #42

Własna firma to bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego z nas. Jeśli nie do końca mamy pomysł na własny biznes to można śmiało pomyśleć o współpracy na zasadzie franczyzy. Może gastronomia? Sieć fast foodów Western Chicken http://krajowy.biz/firma,westernchickenpl ma bardzo ciekawą opcję współpracy na zasadzie franczyzy. Warto się zapoznać.

3. Dodano: 23-04-2017, 22:51 #43

Włąsna firma to wiele obowiązków, nienormowany czas pracy, często kłopoty finansowe. Za to jesteś niezależna. Z początku warto pomyśleć nad minimalizacją kosztów. Dlatego nie zatrudniam księgowej, tylko zajmuję się tym sama. Większośc pracy robi za mnie program afaktury.pl a reszta jest już prosta.

4. Dodano: 26-04-2017, 12:02 #44

Ja zdecydowanie odradzam kredyt firmowy, jak chcecie na rozwój firmy gotówkę na zakup sprzętu to już lepej wziąć ten sprzęt w leasing, wyjdzie dużo korzystniej niż kredyt. Ja już mam z tym doświadczenia pewne, na kredycie się nieco przejechałam, a dobry leasing można wziąć nawet przez internet np w platformafinansowa.pl , w wielu sklepach internetowych mają takie płatności i-leasing.

5. Dodano: Wczoraj, 11:47 #45

popieram w pełni przedmówczynię, co do środków na rozwój firmy to zdecydowanie kredyt to kiepskie rozwiązanie moim zdaniem, a w i-leasingu można wziąć nie mal każdy towar łatwo i szybko, w dodatku koszty splaty mniejsze.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów