zarobić w domu...

napisał/a: selenka 2015-07-23 10:28
Cześć dziewczyny,
jestem tu nowa. Jestem mamą prawie rocznej córeczki. Jakiś czas temu zaczęłam zastanawiać się, co dalej - nie chcę wracać do pracy. Żłobek czy niania to dla mnie jakaś abstrakcja, szczególnie że w pracy zarobię tyle, co na to wydam plus na paliwo. Też tak macie? Zaczęłam szukać sposobu na to jak zarobić cokolwiek bez wychodzenia z domu. Oczywiście opcji było mnóstwo - głównie polegających na klikaniu w reklamy za 1 grosz.. nie dla mnie. W końcu znalazłam coś naprawdę interesującego. Można w łatwy sposób zarobić kilkaset zł lub wejść w to głębiej i zarabiać nawet kilka tysięcy (nie chodząc do pracy!). Szczegóły znajdziecie na blogu przedsiebiorczemamy.blogspot.com naprawdę polecam!
napisał/a: kwann 2015-08-07 07:08
Też już to przerabiałam. Zarabianie na stronach to wcale nie jest taka prosta sprawa jakby się mogło wydawać. Aby witryna wygenerowała dochód, należy na początku zainwestować trochę czasu i pieniędzy. Jak czytam sobie takie artykuły jak ten tutaj o sposobach na spieniężenie strony internetowej http://www.e-etat.pl/kilka-sposobow-na-spieniezenie-strony-internetowej/ to myślę sobie, że wszystko fajnie, ale jak ściągnąć wartościowy ruch na nią? Bo bez ruchu, nawet najlepsza strona nie jest nic warta.
napisał/a: bartekmichno 2015-08-09 08:20
a ile można na tej stronie zarobić? bo mi wygląda podejrzanie
napisał/a: borysowa1 2015-08-27 11:18
Ja miałam ciężką sytuację finansową i koleżanka mi zaproponowała, abym spróbowała swoch sił z programem partnerskim Profi Credit. Ku mojemu zaskoczeniu szło mi bardzo dobrze i wyciagalam niezle sumki. Teraz się w to bardziej wkrecilam i stosuję rozne formy zarbku w tym programie i każdy okazuje się strzalem w 10. Dzieki nim splacilam te dlugi a teraz ciesze się z dodatkowych pieniazkow.
napisał/a: hhuberte26 2015-10-08 16:26
Jeśli nie możesz iść do normalnej pracy np, ze względu na ciążę i obowiązki z dzieckiem to pomyśl o pracy jako telemarketer. Często można pracować w domu, a praca nie jest ciężka fizycznie, a to dodatkowy zarobek.
__________________________
Ciekawe produkcje filmowo - reklamowe.
Wybrałem macadamia natural oil - hurtownia konrad do włosów.
basiekkk
napisał/a: basiekkk 2015-10-08 21:06
Myślę, że w domu za dużo zarobić się nie da. To są najczęściej dorywcze i dodatkowe prace.