Wygraj zestaw srebrnej biżuterii My Way!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2015-07-22 11:39
Zobacz, co musisz zrobić!


fot. materiały prasowe MyWay

Biżuteria My Way to minimalistyczne, nietuzinkowe i eleganckie łańcuszki, bransoletki oraz pierścionki wykonanych z kruszcu najlepszej jakości. Dopracowane ręcznie przez mistrzów jubilerskiej sztuki. Weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z 5 zestawów srebrnej biżuterii.

Nagroda w konkursie


Tym razem mamy dla was 5 zestawów srebrnej biżuterii My Way:

[LIST]
[*] Naszyjnik okrąg i bransoletka Hugs & Kisses
[*] Naszyjnik pełne serce i bransoletka gwiazdka
[*] Naszyjnik Be My Sweetheart i Bransoletka Naughty Girl
[*] Naszyjnik gwiazdka i bransoletka serce
[*] Naszyjnik nieskończoność LOVE i bransoletka gwiazdka
[/LIST]

Zadanie konkursowe

Napisz jak powinna wyglądać idealna stylizacja na letnią randkę z ukochanym. Osoby, które udzielą najciekawszych odpowiedzi, otrzymają eleganckie zestawy biżuterii.

UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

My Way powstała z myślą o kobietach niezależnych, które smakują każdą chwilę, delektują się życiem, bezkompromisowo wyrażając siebie i swoją osobowość. Symbolem marki jest ważka, która pojawia się w postaci graweru na przeciwwadze umieszczonej na każdym produkcie. Więcej informacji znajdziecie na www.myway-jewellery.com

Konkurs trwa w dniach 24.07 - 06.08.2015 r.
napisał/a: ks-22 2015-07-24 12:09
Na letnią randkę tylko w zwiewnej sukience! Do niej dobrałabym delikatne dodatki: cienki łańcuszek na szyi i sandałki z kryształkami. Latem włosy najlepiej upiąć - proponowałabym wykorzystać modne teraz warkocze. Całość uzupełnić subtelnym makijażem i jesteśmy gotowe na wyjście :)
napisał/a: koliber31 2015-07-24 13:33
Najchętniej na letnią randkę z ukochanym założyłabym małą białą. Żeby nie było tak zwyczajnie to wybrałabym taką z dekoltem i o oryginalnym kroju. W szafie to moja ulubiona rzecz spośród mnóstwa innych. Chyba śmiało mogę ją nazwać moją przyjaciółką. Jak najlepsza powierniczka nie raz uratowała mnie w wielu trudnych sytuacjach, przyjaciółka - bo wiem że mogę zawsze na nią liczyć i że sprawdzi się w każdej sytuacji. Przyjaciółka bo wiem że mogę do niej wpaść ( w sensie do jej mieszkania którym jest moja szafa) o każdej porze dnia i nocy :)To strój który idealnie odzwierciedla mój charakter i temperament ; jest seksowny, uwodzicielski i zmysłowy. Mała białą potęguję moc mojego magnetyzmu i przyspiesza bicie serca każdego, kto znajduje się w zasięgu mojego wzroku. Niezastąpiona mała czarna. To idealny towarzysz na letnie wieczory, szczególnie randkowe :) Przywołuje w mych myślach romantyczne chwile u boku kochanej osoby. Bardzo lubię proste sukienki o klasycznym kroju ale koniecznie o długości przed kolano. Ta sukienka może występować wraz z różnymi dodatkami ( kolorowe, czarne, koronkowe, z kryształkami, kamyczkami i.t.d.) co pozwala mi zaszaleć i pobawić się modą. W małej białej czuję się najlepiej, czuję się ubrana a nie przebrana. W niej chętnie eksponuję swoja kobiecość i oczarowuję nią cały świat. Na randce muszę czuć się pewnie a jednocześnie zmysłowo. Do małej białej dobrałabym kopertówkę lub małą torebeczkę, buty na obcasie typu szpilki lub sandałki. Moim zdaniem, małą biała nie potrzebuje dużo dodatków. Do tego delikatny, podkreślający urodę makijaż i fryzura-dziewczęce loki lub spięte włosy w figlarny koczek. Na randce nie chciałabym za bardzo kombinować-moim zdaniem lepiej postawić na prostotę i klasykę, nie jestem fanka udziwnień. Stawiam na wygodę ale w kobiecym wydaniu.
napisał/a: marta_z1907 2015-07-24 14:04
Letnia stylizacja na taką okazję musi być wyjątkowa.

Obowiązkowo sukienka- najlepiej czerwona. Wiem z doświadczenia, że ona zawsze działa. Z dodatków mała torebka w kolorze nude z srebrnymi ozdobami. Srebro króluje także w biżuterii. Delikatna, prawie niewidoczna. Zawieszka, bransoletka i kolczyki. Buty to klasyczne czarne szpilki z wąskimi czubkami.

Z fryzurą i makijażem nie warto przesadzać.
Włosy rozpuszczone, z wiatrem niczym u greckiej bogini. Tutaj stawiam na naturalność.
Makijaż- krem BB, maskara, delikatna kreska na oku, różowa szminka, a na sam koniec puder matujący i róż na policzki.
delfik07
napisał/a: delfik07 2015-07-24 15:01
Idealna stylizacja na letnią randkę z ukochanym? Z pewnością musi być subtelna i seksowna zarazem :) Mój typ to kombinezon w kolorze pudrowego różu odsłaniający zgrabne nogi połączony z cielistymi szpilkami. Dla podkręcenia stylizacji dodałabym torebkę w beżowo-złotym kolorze i długie kolczyki. Co do fryzury i makijażu - idealnym uzupełnieniem stylizacji są delikatne fale oraz smokey eyes i lśniące, jasne usta zachęcające do pocałunków. W stylizacji na letnią randkę nie może zabraknąć pięknego uśmiechu, który skradnie serce naszego wybranka :)
napisał/a: agnes123122 2015-07-24 20:45
[LEFT][/LEFT][CENTER][RIGHT][CENTER][LEFT][CENTER][CENTER][CENTER][CENTER][CENTER][CENTER]Idealna stylizacja na randkę to naturalność. Najbardziej wyjątkowy ze wszystkich możliwych zestawów, bo to właśnie w nim bez pamięci zakocha się każdy facet, oczywiście ten najwłaściwszy dla nas. Nie ma co udawać wyzwolonej lub niedostępnej, bo to naturalność właśnie ukazuje wiele, ale też wiele ukrywa, wszystkie inne dodatki, to tylko "wisienka na torcie", w moim przypadku czerwonym, bo ten kolor właśnie ma dla mnie szczególną moc: uwodzenia, subtelności, tajemniczości, zwiewna czerwona sukienka dopełniona delikatną biżuterią może zdziałać cuda, szara myszka przeistacza się w boginię, a każdy facet lubi być zaskakiwany, ten subtelny i zarazem zmysłowy look złamie nie jedno męskie serce, to idealny przepis na udaną randkę, a być może i całe życie.[/CENTER][/CENTER][/CENTER][/CENTER][/CENTER][/CENTER][/LEFT][/CENTER][/RIGHT][/CENTER]
napisał/a: misia0108 2015-07-24 21:48
Wszystko zależy od miejsca gdzie odbędzie się randka :) ,ale najważniejsze by czuć się swobodnie i komfortowo. Pamiętać powinniśmy o naszych atutach :) jeśli mamy ładne nogi ,to powinnyśmy ubrać szorty bądź spódniczkę :) , jeśli ładny dekolt i ramiona to może zwiewna bluzeczka z delikatnym dekoltem:). Idealną kreacją na letnią randkę jest też sukienka,a naszą kobiecość podkreśliły by buty na obcasie-każda kobieta wygląda w nich bosko! Delikatna biżuteria i mała torebeczka będą dopełnieniem D
napisał/a: maria_em 2015-07-24 22:21
Co włożyć na siebie mam,
dylemat Kopciuszka,
niech mi wyczaruje stój,
jakaś dobra wróżka!

Niech to będzie coś lekkiego,
najlepiej przewiewnego.
Sukienka do tego opisu idealnie pasuje,
mała torebka świetnie się z nią skomponuje!
Do tego buty - koniecznie wygodne być muszą,
bo kto wie, gdzie w nich nogi wyruszą?
Niech jednak nogi dobrze w nich też wyglądają,
i uwagę Jego od czasu, do czasu przyciągają.
Strój wróżka już nam wyczarowała,
ale, ale... chyba o czymś zapomniała!
Dodatków tutaj brakuje,
ale wróżka szybko swoje przeoczenie tuszuje!
Choinką nie jesteśmy, świecić się nie musimy,
ale w małe biżuteryjne drobiazgi z chęcią się stroimy.
Cienka bransoletka i łańcuszek z przywieszką malutką -
- delikatny, mieniący się w słońcu skromniutko.
Tego tutaj właśnie brakowało,
tymi drobiazgami strój dopełnić się udało.
Taka stylizacja Księcia na bank oczaruje,
nie dość że skromna, ale modna to i każda dobrze się w takim zestawie czuje!
napisał/a: tusqa18 2015-07-25 09:10
Randka latem? Więc morze, plaża, piasek, kocyk i kolacja pod gołym niebem. A ja? Seksowne bikini, zmysłowe, zwiewne pareo, włosy rozczesane przez wiatr z wpiętym kwiatem lilii, stopy bose ,a na szyi delikatny łańcuszek z serduszkiem srebrnym, który właśnie otrzymałam od ukochanego.
napisał/a: basiulka1 2015-07-25 09:41
Lato jest wspaniałe.Można szaleć ze stylizacjami, bo pogoda temu sprzyja. Na takie wyjście ubrała bym się w stylu rzymskiej bogini. Długa, zwiewna sukienka, piękne sandały w kolorze srebra. Delikatna,srebrna biżuteria. Włosy fantazyjnie upięte.To moja stylizacja.
napisał/a: lula84 2015-07-25 10:56
wyobrażam sobie wakacyjną randkę gdzieś w ogrodach z pięknymi kwaiatmi, roślinnością, małym strumykiem i miękką trawą. Chodziłabym po niej boso, ubrana w jedwabną kwiecistą sukienkę, z rozpuszczonymi włosami a tylko kilka uplecionych w warkocz i spiętych lużno z kwiatem pośrodku głowy. Miałabym koronkową parasolkę i skórzane sandałki rzemykowe, do tego mała torebeczkę przepasaną w pól mojego ciała. Na dłoniach delikatna niczym włos bransoletka srebrna albo złota artystycznym splocie, na palcach delikatny pierścionek, na szyi luźno powiewałby naszyjnikmiędzy piersiami, zakończony w literkę V. W takim romantyczno- letnim odzieniu rozkoszowałabym się otoczeniem i nieznajomym mężczyną, który nie mógłby spóścić ze mnie wzroku. Reszta...to tylko słodki dodatek...:)
napisał/a: paradoxa 2015-07-25 15:02
Jestem nie poprawną romantyczką więc na letnią randkę wybiorę się w białej sukience,która podkreśli smukłą figurę i opaleniznę.Naturalny makijaż i rozpuszczone loki nadadzą mi lekkości,naturalności i dziewczęcego uroku.Aby było wieczorowo nałożę szpilki na paseczkach a do ręki wezmę kopertówkę.A biorąc po uwagę fakt że jest to randka letnią porą z moim ukochanym z pewnością będzie odbywać się na plaży.Zatem pod sukienką będzie bikini(koniecznie w paseczki gdyż uwielbiam marynarski styl) abyśmy mogli popływać w świetle księżyca