Wygraj książkę "Bieganie. Przewodnik dla kobiet"!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2015-07-08 13:51
Weź udział w konkursie i zgarnij książkę, która powie ci, jak być szczupłą, zwinną i szybką!

[CENTER][/CENTER]
[RIGHT]fot. Fotolia

[/RIGHT]
Chciałabyś zacząć biegać, ale nie masz pojęcia, jak to zrobić? Z okazji upalnego lata Polki.pl przygotowały dla ciebie konkurs, w którym do wygrania jest wyjątkowa nagroda! Dzięki niej dowiesz się, jak zacząć biegać, jak robić postępy i jak się odżywiać, by poprawić swoją sylwetkę, a w przyszłym roku wystartować nawet w maratonie!

Nagrody w konkursie

Do wygrania mamy 4 egzemplarze książki "Bieganie. Przewodnik dla kobiet"[CENTER][/CENTER]

Zadanie konkursowe

Odpowiedz na pytanie: dlaczego chciałabyś zacząć biegać i jakie wiążesz z tym nadzieje?
[CENTER]
[/CENTER]
UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

Konkurs trwa w dniach 9.07.2015-23.07.2015

Regulamin konkursu
napisał/a: marta_z1907 2015-07-09 12:41
Chciałabym zacząć biegać, ponieważ szukam pasji mojego życia. Miałam już wiele hobby, ale żadne z nich nie okazało się tym idealnym.
Bieganie to nie tylko sport jako zainteresowanie, ale i sposób na lepszą siebie. To poprawa nastroju. Polepszenie wydajności organizmu i pozytywny wpływ na sylwetkę.
Bieganie stałoby się dla mnie być może sposobem na poszukanie lepszej siebie.
napisał/a: esk1 2015-07-09 17:56
Odpowiedź jest bardzo prosta - chciałabym biegać aby zgubić zbędne kilogramy i przestać sapać podczas wchodzenia po schodach.
napisał/a: kama345 2015-07-09 18:04
Chciałabym zacząć biegać, żeby zadbać o sylwetkę po urodzeniu córeczki, gdyż parę kilo mi przybyło i nie czuję się z tym dobrze. Z bieganiem wiąże taką nadzieję, że to będzie bodziec, by zacząć ćwiczyć i zadbać o sylwetkę oraz zacząć dbać o zdrowy styl życia. Kolejna nadzieja wiążąca się z bieganiem, że zrzucę parę kilo i zmieszczę się w normalne dostępne numery ciuchów i będę czuła się atrakcyjnie i wyjątkowo. Poza tym jeśli będę dbała o swoją sylwetkę i będę biegać oraz uprawiać inne sporty to będę dobrym przykładem dla córeczki, która mam nadzieję, że nie będzie miała takiej sylwetki jak ja i wchodząc do sklepu, będzie mogła przymierzyć każdą sukienkę tylko będzie wybierała fason i styl, który będzie jej pasował, a nie to w co się zmieści. Chciałabym zrzucić parę kilo i zadbać o swoją sylwetkę, żeby czuć się pewnie i dobrze w swoim ciele.
napisał/a: balbina30 2015-07-09 19:06
Chcialabym zaczac biegac dla zdrowia, polepszenia kondycji, przedewszystkim dla lepszego samopoczucia... I moze dla rywalizacji, troche adrenaliny nie zaszkodzi a byc moze bardziej zmotywuje do biegania.
napisał/a: nolca 2015-07-09 21:07
Chciałabym wygrać tą książkę, ponieważ od dłuższego czasu pragnę zacząć biegać ale nie mam pojęcia jak się za to wziąć, od czego zacząć, jak robić to prawidłowo by nie zniechęcić się na początku. Chcę zacząć biegać, bo chciałabym wzmocnić swoją kondycję i popracować nad sylwetką, której przydałoby się kilka zmian wyszczuplających i ujedrniajacych. Moje nadzieje są następujące: chcę czuć się dobrze w swoim ciele, nabrać kondycji, pozbyć się nieśmiałości, która towarzyszy mi w momentach intymnych przez te parę niedoskonałości. Mam nadzieję, że ta książka mi w tym pomoże.
napisał/a: exiables 2015-07-09 22:09
Biegam od jakiegoś czasu, ale nie widzę postępów, wiedza w tej książce pomogłaby mi wyrobić sobie lepszą kondycję i zwiększyć dystanse oraz poprawić szybkość, która jest bardzo słaba i się nie poprawia, a ja sama nie wiem jak mogę to zmienić. Ta książka pomogłaby mi uporządkować, poprawić moje bieganie, co za tym idzie zdrowie, lepsze samopoczucie.
napisał/a: olmix 2015-07-10 14:08
Kochani! Ja już biegam i nie wyobrażam sobie przestać. Moja przygoda z bieganiem trwa już drugi rok. Zaczynałam od trzech kilometrów bardzo powolnym truchtem, a teraz na koncie mam już zaliczone 2 oficjalne półmaratony (w tym jeden z wymarzonym czasem poniżej 2 godzin!) . Właśnie przygotowuje się do październikowego startu w maratonie. Bieganie zmienia moje życie na lepsze. Dzięki niemu każdego dnia jestem coraz bardziej radosna, uśmiechnięta i pewna siebie. Zmienia się również moja sylwetka - staję się naprawdę sexy babką :P Wiem, że w przypadku biegania niezwykle ważne są: systematyczność i samozaparcie. Każdego dnia trzymam kciuki za siebie, by mi tego wystarczyło do końca życia :)
napisał/a: cm95s 2015-07-12 19:02
Bieganie byłoby dla mnie nasycone hasłem "powroty". Kiedyś bowiem biegałam całkiem sporo, za czasów niedoszłej kariery tenisowej. Po kontuzji i wielu zawirowaniach porzuciłam te zainteresowania i zajęłam się rzeczami bardziej metodycznymi, wtedy "ważniejszymi". Ale już niedługo wracam na kort, dlatego też chętnie wrócę do biegania! Nie ukrywam, że na pewno przyda mi się motywacja i fachowe porady, aby na walce z wiatrakami się nie skończyło.
czeko
napisał/a: czeko 2015-07-12 20:25
Już raz zaczynałam swoją przygodę z bieganiem, jednak nadchodząca jesień skutecznie mnie zniechęciła po kilku tygodniach. Chciałabym znowu zacząć biegać ponieważ aktywność fizyczna wyzwala endorfiny i wywołuje uśmiech na twarzy. Wiem to z własnego doświadczenia. Jednak brak mi skutecznej motywacji, aby zacząć i cieszyć się sportem, zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Po bieganiu oczekuję poza solidną porcją szczęścia także wypracowania ładnej sylwetki i lepszego samopoczucia :)
napisał/a: jewels 2015-07-13 16:41
Dlaczego chciałabym zacząć biegać?
Dlatego, że sport to zdrowie, a w zdrowym ciele - zdrowy duch! Poza tym, wiem, że bieganie nie jest łatwe, nie wystarczy wyjść i biec, trzeba się do tego odpowiednio przygotować, rozsądnie dobrać cele do których chcemy dążyć, żeby się nie zniechęcić na wstępie. To sport wymagający hartu ducha, dużo samozaparcia i chęci.
Ale kiedy już zaczniesz stawiać te pierwsze kroki i poczujesz tą wolność, wtedy będziesz szczęśliwy, dlatego tego chcę. Chcę tego by walczyć z myślami w głowie, które krzyczą: "nie dasz rady, przestać", choć Ty i twoje mięśnie wiedzą, że wcale tak nie jest.
Tego właśnie chcę, tych małych, a w jakże wielkich dla mnie osiągnięć. Moje nadzieje to zatem osiągnięcie tej wolności, dzięki zdobywaniu kolejnych kilometrów, a przy tym zadbanie o zgrabny i zdrowy wygląd :)
Foltynka
napisał/a: Foltynka 2015-07-13 17:58
Chciałabym zacząć biegać dla zdrowia i zgrabnej sylwetki. Moja kondycja nie jest dobra - delikatnie mówiąc. Kilka razy próbowałam biegać niestety efekty są marne - szybko się męczę już po krótkim dystansie na prostym odcinku. Jeszcze parę lat temu nie miałam z tym problemu. Bardzo chciałabym wrócić do formy niestety nie wiem od czego zacząć. Nieudane próby coraz bardziej mnie zniechęcają. Myślę, że lektura książki "Bieganie. Przewodnik dla kobiet" pomogłaby mi osiągnąć cel.