Weź udział w konkursie i zacznij żyć aktywnie w butach Skechers!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2015-07-01 10:53
Zobacz co musisz zrobić

[CENTER][/CENTER]
[RIGHT]fot. serwis prasowy Skechers

[/RIGHT]
Spędź aktywnie lato! Niezależnie od tego, czy jeździsz na rowerze, grasz we frisbee w parku, czy po prostu lubisz spacerować – lekkie i wygodne Skechersy sprawdzą się w każdy dzień spędzony na świeżym powietrzu. Odpowiedz na pytanie i wygraj Skechers Flex Appeal Miracle Worker – prawdziwy must-have tego lata!

Nagroda w konkursie

Stylowe 3 pary butów sportowych Skechers Flex Appeal Miracle Worker
[CENTER][/CENTER]
Zadanie konkursowe

Opisz nam jakie aktywności sportowe ułatwiłyby ci tego lata buty Skechers. Jak spędzałabyś z nimi aktywnie czas? 3 osoby z najfajniejszymi odpowiedziami zostaną nagrodzone!
[CENTER]

[/CENTER]
UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!


SKECHERS USA, Inc. to firma wywodząca się z Manhattan Beach w Kalifornii. Portfolio marki obejmuje sportowe buty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Poza linią lifestyle, nawiązującą designem i kolorystyką do aktualnych modowych trendów, w kolekcjach występuje także linia performance, przeznaczona do biegania i wyczynowego uprawiania sportów. Marka skierowana jest do pozytywnie nastawionych do świata, młodych duchem entuzjastów kultury miejskiej. Skechers znany jest na całym świecie ze współpracy z gwiazdami, wśród nich m. in. Ringo Starr, Kelly Brook oraz Demi Lovato.

Konkurs trwa w dniach 6.07.2015 - 19.07.2015

Regulamin konkursu


napisał/a: toczona 2015-07-06 11:30
bardzo chciałabym wygrać te buty, w końcu miałabym szansę dogonić moje kochane dzieciaczki na spacerze. Moje szkraby dają mi niezły wycisk - ledwo za nimi nadążam. W tych rewelacyjnych butach miałabym wieksze szanse :D
anusia2004
napisał/a: anusia2004 2015-07-06 12:18
Pragnę bardzo wygrać buty, o rozmiarze 38 , by dogonić młodość tzn. znowu zacząć uprawiać biegi, jazdę na rowerze; Buty Skechers są idealne dla mnie i dzięki tym butom nie będę musiała trudzić się w poszukiwaniu najlepszych dla mnie butów a tym samym mojego powrotu sportowego trybu życia.
napisał/a: marta_z1907 2015-07-06 12:54
Takie buty ułatwiłyby mi każdą aktywność. Od porannego spaceru na przystanek autobusowy, który trwa ok. 15 minut czy bieg za podjeżdżającym pojazdem trwający nieco krócej.
Kolejna aktywność to codzienne ruchy i krótsze dystansy w miejscu nauki lub pracy. Nawet zwykłe przejście korytarzem byłoby w tych butach czymś niezapomnianym i zachwycającym wszystkich. Od października zaczynam studia magisterskie, a warto byłoby pokazać się w czymś ciekawie wyglądającym.
napisał/a: a_paszka 2015-07-06 13:15
W wiosenne i letnie dni preferuję dwie formy aktywności – pływanie oraz jazdę na rowerze. Sport uprawiam rekreacyjnie, więc nie posiadam w swojej garderobie specjalnego obuwia przeznaczonego na treningi. Nie ukrywam, iż nie do końca też lubię mocno sportowy style, dlatego decyzję o zakupie sportowych butów czy ubrań odkładam zawsze na późniejszy okres. Skechersy byłyby idealnym dopełnieniem mojej garderoby – wygodne, przeznaczone do aktywności obuwie, z charakterem - nie straszy swoim nudnym wyglądem, a wręcz zachwyca niebanalnym wykonaniem. Czego chcieć więcej? (((((:
napisał/a: monikar1234 2015-07-06 14:09
ideał ! :)
oczywiście buty Skechers największą frajdę sprawiłyby mi podczas zajęć zumby :) Myśle, że wygodnie się w nich podskakuje do rytmu muzyki, poza tym : wyglądają ZUMBAstycznie... o tak, chętnie spakowałabym je do torby... :)
zumbe mam raz w tygodniu , wiec na pewno buciki Skechers brałabym ze sobą także na siłownie a może na fitness ? ... :) buty sa bardzo ważne ponieważ chronią stawy skokowe, a obecnie nie moge pozwolić sobie na kontuzje, dlatego pochodzę do wybory butów bardzo poważnie.

i najważniejsze- bieganie.... ale po sklepach :)
ania1714
napisał/a: ania1714 2015-07-06 19:28
Osobiście wykorzystałabym te buty jako pretekst do podjęcia zdrowego trybu życia i zaczęcia biegania. Ale nie to jest najważniejsze. Uwielabiam koszykówkę i siatkówkę, a buty te wydają się bardzo wygodnie. Niekiedy mam dość zbyt płaskich trampek i tego bólu kiedy kamień wbija się w stopę. ;____; ale buty Skechers wydają mi się być po prostu dostosowane do mojego trybu życia. :) Zumba to moje drugie imię, każdy dzień kiedy czuję potrzebę potańczenia wykorzystuję na podskoki w rytmie ulubionych piosenek. Czuję się wtedy idealnie. :D Tylko znowu te płaskie trampki. -,-
Buty Skechers były by moim dopełnieniem dnia, po 8 godzinach w pracy na relaks w ruchu. :D
napisał/a: dlugowlosa 2015-07-06 19:49
Witam,ja mimo że zbliżam się do pięćdziesiątki,czuję się nadal młoda duchem,lubie sport i aktywność na świeżym powietrzu.Ale muszę teraz dbać również o wygodę i komfort podczas uprawiania moich wyczynów sportowych,a buty Skechers napewno by mi to ułatwiło,bo przecież dobre buty to podstawa.pozdrawiam.
napisał/a: eulallia 2015-07-06 19:50
Tego lata, buty Skechers z niezawodną, mega wygodną wkładką memory form :rolleyes:, z pewnością ułatwiłyby mi aktywność sportową w postaci uganiania się za pieskiem podczas wieczornych spacerów, ''latania'' na autobus, który ZAWSZE za wcześnie odjeżdża do pracy oraz wieczornym joggingu służącym do spalenia zbędnego tłuszczyku :D
P.S W załączniku znajdują się moje niezawodne Skechersy, które pilnie potrzebują godnego zastępcy, aby móc choć na chwilę odetchnąć od codziennej aktywności :cool::p
napisał/a: bru24 2015-07-06 20:55
Owe buty ułatwiłyby mi wyjście za mąż: WSKOCZYŁABYM w Skechersy, a następnie POBIEGŁABYM w nich do kościoła i wzięła ślub. Jeśli mój wybranek dał by mi kosza... POGRAŁABYM z nim. Na weselu TAŃCZYŁABYM w Skechersach (na płaskim). Zamiast welonem rzucałabym butem.
napisał/a: babaryba 2015-07-06 21:28
Głęboko wierzę, że w Skechers bucikach zapomnę o złych nawykach.
Siłownia stanie przede mną otworem, a ćwiczenia przestaną być horrorem,
przestanę jeść ulubione hot-dogi, za to wyćwiczę sobie piękne nogi,
miłość do słodyczy rodzaju wszelakiego zamienię na łyk soku warzywnego,
codziennie na obiad coś zdrowego wymodzę i poranny jogging będzie mi po drodze!
A gdy sił mi zabraknie i zechcę powrócić do aktualnej stagnacji buciki Skechers będą źródłem mojej motywacji.
napisał/a: kinia1976 2015-07-06 21:30
Napewno te buty, tak jak każdemu ułatwiłyby uprawianie sportu. Jakiego? Trudno wymienić wszystkie. Gram w siatkówkę, koszykówkę ale nie dla medali tylko dla siebie. Biegam co drugi dzień. Jednak najulubieńszym sportem jak uprawiam, a właściwie hobby jest ZUMBA. Kocham ja. Buty wile by mi ułatwiły, ponieważ w moich starych powoli zaczynam wietrzyć palce u stóp-porobiły mi si edziury!!! No cóż jak sie jest nadaktywnym to tak jest. Oczywiście buty to nie tylko ćwiczenia, ale i wygląd. Jak to mówi moja mama-,, buty odzwierciedlają człowieka". No cóz jest w tym troche prawdy. Zapomniałam dodać o grze w tenisa. Z mężem jeździmy w soboty na kort. Niewiem czy daje mi wygrać, czy poprostu jestem lepsza.:cool: