Wygraj przedłużanie rzęs Secret Lashes!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2015-07-01 10:25
Weź udział w naszym konkursie!

[CENTER][/CENTER]
[RIGHT]fot. materiały prasowe Secret Lashes

[/RIGHT]
Od teraz nie będzie Ci straszne słońce, woda i spływający tusz do rzęs. Dlaczego? Dzięki przedłużonym rzęsom Secret Lashes! Zabieg przedłużania rzęs to efekt pięknego spojrzenia nawet przez 5 tygodni. Zrezygnuj z tuszu, który kruszy się na powiekach, rozmazuje i wybierz metodę oraz stylizację rzęs dobraną do Twoich potrzeb. Możesz osiągnąć każdy efekt zaczynając od naturalnego aż po teatralny. Poprawnie wykonany zabieg nie zaszkodzi Twoim naturalnym rzęsom. Przedłużane rzęsy to tajemnica wielu gwiazd i modelek.

Nagrody:

Secret Lashes zasponsoruje Ci przedłużanie rzęs wybraną przez Ciebie metodą. Mamy dla Was 5 voucherów o wartości 500 zł na przedłużanie objętościowe rzęs do zrealizowania w 5 miastach (Warszawa, Gdańsk, Poznań, Gliwice, Łódź).

UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM.

Zadanie konkursowe:

Jak powinien według Ciebie wyglądać idealny zalotny makijaż oczu? Wyślij nam swoje zdjęcie! 5 najpiękniejszych makijaży nagrodzimy voucherami!
Konkurs trwa od 30 czerwca do 14 lipca.

[CENTER]
[/CENTER]

Secret Lashes to wyłączny dystrybutor firmy "BLINK Lash Stylist", która jest światowym liderem w dziedzinie produktów do przedłużania i stylizacji rzęs. Secret Lashes oferuje szkolenia z przedłużania rzęs w kilku metodach: 1:1, 2:1, Blink&Express, Volume Russian Style D-8D, oraz szkolenia z odbudowy i rekonstrukcji brwi metoda włoskowa oraz farbki strukturalnej 3D. Firma prowadzi również sprzedaż akcesoriów niezbędnych do przedłużania rzęs oraz rekonstrukcji i stylizacji brwi.

delfik07
napisał/a: delfik07 2015-07-01 11:53
napisał/a: agnes123122 2015-07-01 12:15
Idealny makijaż oczu to kwestia dyskusyjna, bo były czasy, kiedy wyznawałam złotą zasadę:"Im więcej i mocniej tym lepiej".W efekcie po zafundowaniu sobie zmysłowej(tylko w moim odczuciu)kreski...zostałam Chinką, co jak co, zawsze fascynowałam się kulturą wschodu, ale boleśnie przekonałam się, że nie ze wszystkimi jej aspektami jest mi do twarzy:).
Idealny makijaż, to taki, który idealnie współgra z naszą urodą, osobowością,makijaż oczu ma podkreślać ich naturalne piękno, bo gdy przesadzimy, możemy sobie zafundować spojrzenie pandy, czy teracjusza;)
napisał/a: kala1987 2015-07-06 20:12
Zalotny makijaż to chwila i wyjątkowy make-up gotowy: * podkład mineralny, bo nie zatyka porów, ładnie kryje i go nie widać, nie zostawia smug, nie ściera się zbyt szybko; * korektor, bo rozświetla bez błyszczenia, świetnie pokrywa zaczerwienienia wokół nosa oraz cienie pod oczami; * maskara, bo perfekcyjnie rozdziela rzęsy, nie ma mowy o żadnych grudkach, a kolor jest idealny: głęboka czerń; * cienie, czyli wypoczęte spojrzenie, a na powiekach nie widać drobnych żyłek; * kredki do oczu, bo podkreślają oczu; * błyszczyk, bo nieziemsko pachnie, jeszcze lepiej smakuje i upiększa zalotne usteczka. Pozdrawiam ciepło:)
napisał/a: vaguue 2015-07-10 00:39
Idealny, naturalny, magnetyzujący...
olka170294
napisał/a: olka170294 2015-07-10 23:26
):)
napisał/a: suzi27 2015-07-11 23:45
Zalotny makijaż oczu, to cień na powiece ruchomej, zew.kąciki przyciemnione, kreska na powiece górnej delikatna i roztarta na zewnątrz. Położony na całość powieki cień nude, kąciki wew. rozjaśnione jasnym cieniem. Rzęsy i brwi malujemy. Rzęsy dodatkowo podkręcam zalotką, gdyż mam bardzo cienkie i krótkie.
napisał/a: mluthien 2015-07-12 12:53
napisał/a: wika04 2015-07-12 18:46


Dla mnie makijaż oczu jest najbardziej zalotny gdy czarna kredka przykuwa uwagę, a oczy same się uśmiechają :)
napisał/a: Yamajka 2015-07-13 17:03



Idealny zalotny makijaż oczu moim zdaniem powinien być w miarę naturalny. Ja najbardziej lubię czarną kreskę na powiece i piękne długie wytuszowane rzęsy. Oko jest wtedy otwarte, zdrowe no i oczywiście zalotne!
napisał/a: madziorkami3 2015-07-13 17:10


Smoky eyes + piękne rozdzielone rzęsy
napisał/a: madziorkami3 2015-07-13 17:14


Smoky eyes + piękne rozdzielone rzęsy