Konkurs na odmieniony dress code - wygraj bony do sklepu Nife!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2015-05-13 13:02
Dowiedz się więcej!


fot. serwis prasowy NIFE

NIFE to jedna z najchętniej i najczęściej wybieranych marek online w Polsce!
NIFE łączy w sobie to, co kobiety kochają najbardziej - piękno i funkcjonalność. Dzięki temu każdego dnia możemy czuć się swobodnie i elegancko. Profesjonalna w pracy i seksowna wieczorem? Z NIFE jest to możliwe!
Niewymuszona elegancja w najnowszej kolekcji NIFE

Przy tworzeniu każdej kolekcji najistotniejsza jest prostota i funkcjonalność każdego modelu. Wszystko dlatego, że kolekcja kierowana do kobiet aktywnych zawodowo, które chcą wyglądać modnie, zarazem profesjonalnie.

Projektanci NIFE przykładają bardzo dużą wagę do wygody. Zależy im, by kobiety noszące ich ubrania czuły się komfortowo i swobodnie. Dlatego w kolekcji pojawia się wiele uniwersalnych i casualowych fasonów np. sukienka zdobiona kwiatowym motywem i bardzo modna dżinsowa spódnica midi. Takie ubrania doskonale sprawdzą się podczas męczącego dnia w biurze i w czasie nieoficjalnych wieczornych wyjść.
"Inspiracje do tworzenia nowych kolekcji głównie czerpiemy z obserwacji! Skupia się ona na kontrastach w odbieraniu mody biznesowej w Polsce i obserwacji najnowszych trendów. Misją naszej marki jest z pewnością edukacja. Nauka i pokazanie kobietom w naszym kraju, że nie muszą rezygnować z kobiecości, z podkreślania i wyrażania siebie z powodu norm
ubioru obowiązującym w ich miejscu pracy".

[CENTER] [/CENTER]

Wygrana w konkursie:

Do wygrania są 3 bony na zakupy w sklepie internetowym marki NIFE. Mamy dla was 1 bon o wartości 400 zł i 2 bony o wartości 200 zł. Zadanie konkursowe:

Marka NIFE doskonale miksujeobowiązujący dress code z nowoczesnymi trendami. Dlatego napisz nam jak, ty łączysz biurowy dress code z najnowszymi trendami!

UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym.

Konkurs trwa w dniach: 19.05-01.06.2015 roku

Regulamin konkursu!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego NIFE
napisał/a: anitaMarta 2015-05-19 12:14
Elegancko ubrana do pracy w dopasowaną szarą pikowaną spódnicę i dopiero co wyprasowaną białą koszulę spoglądam w lustro i czegoś mi brakuje. Dokładam do stylizacji delikatny miętowy naszyjnik i zegarek na srebrnym mocnym pasku. Nie, to nadal nie to, zbyt mało wyraziście i pewnie. W talii ląduję połyskujący czarny paseczek ze srebrną klamrą. Z szafy spoglądają na mnie kupione niespełna tydzień temu czarne szpilki z piękną czerwoną podeszwą, ich moc przyciągania jest bardzo mocna, lecz czy wypada? Wkładam szpilki - tak, to jest właśnie to czego brakowało. Nie potrafię sobie tego odmówić to jest właśnie to!
napisał/a: casablanca12 2015-05-19 13:32
W biurze jestem niewinną anielicą, a wystarczy zmienić dodatki i już jestem gorącą diablicą.
napisał/a: ania88p 2015-05-19 14:39
W biurowym dress code przemycam trendy w dodatkach (diabeł tkwi w szczegółach :) ). Stawiam na stonowane kolory w ubraniach o nowoczesnym kroju i asymetrycznych cięciach. Łączę klasykę z najnowszymi trendami. Działania te dość skutecznie "odkodowują" dość nudny dress code w modną, ciekawą stylizację, która nie narusza dobrego smaku.
napisał/a: anpolki22 2015-05-19 19:50
Mój najlepszy dress code to jeansowa koszula z podwiniętymi rękawami, biała ołówkowa spódnica, białe tenisówki, a do tego delikatna biżuteria wokół szyi. Gotowe.
napisał/a: vrezja 2015-05-19 20:02
Do pracy zakładam marynarkę lub koszulę oraz spodnie lub spódnicę. Staram się, aby moje ubranie miało modny krój i kolor. Żeby się wyróżniać i wyglądać ciekawie stawiam na fajne, kolorowe buty i torebki. Do stroju czasem dokładam ciekawą apaszkę we wzory, która ożywia całość. Zawsze zakładam też wyrazistą biżuterię, jednak żeby nie przesadzić jest to zawsze jeden element – wisiorek, kolczyki lub pierścionek. Z ciekawymi dodatkami nawet prosty, czarny garnitur potrafi wyglądać niezwykle. Dbam także o to, żeby moja fryzura wyglądała modnie i kobieco, a makijaż, chociaż stonowany, podążał za aktualnymi trendami. Moja zasada dla stroju służbowego brzmi: schludnie, elegancko, kobieco i niebanalnie.
napisał/a: monikar1234 2015-05-20 10:22
Dress code nie musi być nudny!
Jako kobieta kocham trendy, a nieco w biurze są ograniczone możliwości- no niestety błękitne szpilki pozostaną w szafie. Najnowsze trendy w sposób niezauważalny dla laików przenoszę do biura. Kobieca, subtelna biżuteria potrafi wynagrodzić całodzienne ograniczanie się do biało-granatowych ubrań :)
Tonacja ubrań powinna pozostawać bez większych zmian - w końcu firma tego wymaga. Lecz można do biurowego ubioru wybrać ubrania, które wcale nie będą monotonne. Ja wybieram dobre gatunkowo materiały, miękkie ponieważ mają mi cały dzień towarzyszyć oraz nie powinny być utrapieniem. Ponieważ nogi są atutem kobiet, wybór rajstop jest kluczową kwestią. Do spódnicy wybieram rajstopy z delikatnym printem .. oraz buty! Szaleństw tu nie ma, lecz markowe, eleganckie obcasy sprawiają największą radość właścicielce bo.... która z nas nie kocha butów... :)
napisał/a: kosi91 2015-05-20 11:55
Ja jestem złodziejką i przemytniczką w dress codzie w biurze :) Kradne promienie słońca i zabieram je ze sobą do pracy:) Mój sposób jest banalny :) Jest to KOLOR :) zgodnie z obowiązującymi trendami królują w mojej szafie pastele oraz żywe kolory :) zamiast granatowej albo białej bluzki wybieram soczystą cytrynę :) w ten sposób wszystkim w koło przemycam trochę lata i wakacji do ciężkiej i nudnej rzeczywistości :)
losannas
napisał/a: losannas 2015-05-20 18:59
No jak to jak?! Kreatywnie! Łączę wygodę z elegancją, czyli wybieram z szafy to, co lubię... Raz może to być spódniczka, T-shirt i adidasy, a raz spodnie, koszula i szpilki.... Wszystko zależy od samopoczucia, pogody i niestety tego, co mam aktualnie wyprasowane ;P

Chcieliście szczerej odpowiedzi, to macie! ;)
napisał/a: kalia81 2015-05-20 20:11
Garnitur lub garsonka takie możliwości ubioru przewiduje mój pracodawca. Włosy upięte, delikatny makijaż. I jak w takim uniformie poczuć się kobieco? Można! A to wszystko dzięki możliwością, jakie niesie ze sobą moda. Samych rodzajów marynarek jest tak wiele, ze na każdy dzień miesiąca można przepracować w innym kroju, fasonie. Jednorzędowe, dwurzędowe, ze stójką… Nawet sztywny dress code można unowocześnić. Wystarczy delikatny akcent w postaci bluzki w modnym kolorze, oryginalnych guzików marynarki czy broszki nawiązującej do obowiązujących trendów. Nawet podszewka marynarki może zdziałać cuda, pozwoli wyróżnić się i poczuć modnie. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i zdolności uwidaczniania szczegółów, które nadają charakteru i przełamują nawet najbardziej konserwatywny dress code.
napisał/a: candeline 2015-05-20 20:52
Nowoczesny dress code stawiam na pierwszym . Codzienna praca w biurze wymaga eleganckiego wyglądu, ale ja znalazłam na to swój wygodny odpowiednik. Nie zawsze uda się utrzymać koszulę w idealnej gładkości, albo ołówkową spódnicę bez zagnieceń. Dlatego ja w tym sezonie postawiłam na bawełniane sukienki, które mogę łączyć z wzorzystymi lub gładkimi rajstopami. Do tego w zależności od nastroju sweterek lub gdy chce być odbierana za poważniejszą marynarka. Uwielbiam sukienki rozkloszowane, plisowane i dopasowane.
napisał/a: basiulka1 2015-05-21 07:30
Biuro, to miejsce, które kojarzy nam się z garsonkami. A wcale tak być nie musi, bo wystarczy ciekawy zestaw ubrań aby biuro wyglądało kolorowo i miło. Ja często wybieram ciemne spodnie i jasną górę czyli zestaw poprawny. Największą radość w moim zestawie stanowią buty , które są w pięknych , radosnych kolorach. Do tego mała apaszka w kolorze butów i już wygląda się świeżo, kolorowo i na pewno radośnie.