firma transportowa

napisał/a: Blackie23 2015-05-11 13:37
Cześć dziewczyny ... od roku siedzę w domu i nie pracuję ponieważ jestem mamą na pełny etat ... ale od jakiegoś czasu pomagam mężowi w firmie, mąż prowadzi hurtownię budowlana i jakiś czas temu dostaliśmy mnóstwo zamówień z niemiec i jedyny problem jaki mamy to transport ponieważ nasze auta sa za małe i chcielibyśmy nawiać kontakt z firma transportowo spedycyjna, ciężko nam taką znaleźć ponieważ większość firm ma umowę podpisaną z konkretna dyspozycją i nie wiemy jak sobie poradzić z tym problemem
napisał/a: misiapysia15 2015-05-11 19:42
Witaj, faktycznie sprawa nie jest prosta. Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia na temat firm spedycyjnych. Jedyne co mogę CI poradzić to spróbuj poszukać może w prasie. Ewentualnie w sieci. Zawsze możecie również skorzystać z pomocy jakieś pobliskiej firmy. Może uda się wam uzyskać jakieś namiary. Powodzenia.
napisał/a: pippilan 2015-05-11 20:02
Najlepiej to by było podpytać się właścicieli podobnych biznesów, ale nie wiadomo czy udzielą takich informacji, no i sama rozmowa mogłaby być trochę krępująca. Najlepiej poszukaj sobie stron różnych firm i poczytaj o ich ofertach. Potem o szczegóły możesz podpytać telefonicznie i dogadać wszystko dokładnie, co was konkretnie interesuje i na jakich warunkach.
napisał/a: Blackie23 2015-05-11 21:56
Kolega męża poradziła nam żebyśmy skontaktowali się właśnie z jakąś firmą spedycyjną która zajmuje się transportem i zarządza autami i w taki sposób rozwiązać ten problem, trochę mnie to przeraża ponieważ takich zleceń mamy coraz więcej i może okazać się że będziemy musieli podpisać umowę na stałe z jakąś firmą transportową bądź spedycyjną
napisał/a: Rufus2630 2015-05-12 10:20
To normalne, że czasem trzeba współpracować z innymi firmami. Moim zdaniem to świadczy o tym, że wasza firma się rozwija i cieszy się powodzeniem wśród klientów (także tych za granicą). Musicie się zastanowić czy jest wam potrzebna do współpracy firma transportowo spedycyjna. Kto wiem, może z czasem kupicie własne samochody i będziecie mogli przewozić towar bez pomocy innych firm.
napisał/a: szafa 2015-05-15 10:10
Współpraca jest jak najbardziej wskazana- dzięki temu można rozwinąć skrzydła. Z tym, że jak firma się rozrośnie to warto poszukać innowacyjnych rozwiązań, żeby minimalizować koszty. Tu znalazłam coś ciekawego http://www.spikon.pl/voip-dla-firm/ . Myślę, że warto poczytać i rozważyć takie rozwiązania w firmie.
napisał/a: trisz 2015-06-08 09:25
Myślę, że firma transportowa Fracht powinna spełnić Wasze oczekiwania. Jest na rynku od lat i ceni się ją w branży. Na pewno warto nawiązać z nią współpracę.
napisał/a: smerfetkaaa8 2015-07-22 10:09
Moim zdaniem każda firma transportowa powinna posiadać rejestrację czasu pracy maszyn od srtime.pl, ponieważ pozwala to na optymalizację kosztów paliwa i co za tym idzie - przygotowanie korzystniejszej oferty dla klienta. Trisz, czy ten Fracht posiada coś takiego?
napisał/a: polrun 2015-09-21 11:12
Ostatnio budowaliśmy spory hangar dla floty naszych samochodów i postanowiliśmy zadbać o odpowiednią posadzkę. Skusiła nas jakość Ashford formuly i cena była dość przystępna, więc się zdecydowaliśmy. To rozwiązanie okazało się naprawdę świetne. Z czasem beton stawał się coraz twardszy i mniej porowaty, a posadzka zaczęła lśnić. Wszystkim polecam takie rozwiązanie.
napisał/a: stylewka 2015-10-15 20:35
A nie myśleliście o tym by zainwestować we własne auta do transportu? To by wam się bardziej opłacało niż wynajmowanie kogoś. Jeśli macie dużą firmę to warto w nią inwestować skoro się tak dobrze rozwija., Dobrym pomysłem może byc tez założenie call center - http://www.spikon.eu/tanie-call-center/ Spikon ma oferuje swoim klientom połączenia międzynarodowe za 3gr/min więc bardzo korzystnie. Moglibyście bez problemu kontaktować się z klientem z niemiec.
napisał/a: saraz 2015-10-25 11:27
Jesli potrzebowalibyście odziezy ochronnej lub rękawic dla pracowników firmy to zobaczcie w sklepie internetowym Glovex. Maja bardzo duzy wybór ubran ochronnych, rekawic i wielu innych rzeczy zwiazanych z bhp. Poza tym prowadzą blog http://blog.glovex.com.pl/ dzieki któremu mozna dowiedziec się bardzo ciekawych rzeczy związanych z pracą
napisał/a: smerfetkaaa8 2015-11-06 15:12
W przypadku firm o takim profilu niemałe znaczenie ma wyposażenie. Sądzę, że warto byłoby wybrać wózki transportowe z erg-system.pl, ponieważ są wyprodukowane z atestowanych surowców oraz zgodnie z polityką proekologiczną tej firmy.