Wygraj książkę Piękne ciało w 6 tygodni!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2015-05-06 13:56
Odpowiedz na pytanie i wygraj! Nagrodą jest książka, dzięki której uzyskasz sylwetkę marzeń w ciągu zaledwie 1,5 miesiąca!
[CENTER][/CENTER]
[RIGHT]fot. Fotolia[/RIGHT]
Nagrody w konkursie

Na 5 autorów najlepszych odpowiedzi czeka książka pt. "Piękne ciało w 6 tygodni" opracowana przez osobistą trenerkę gwiazd Lucy Wyndham-Read.

[CENTER][/CENTER]
Zadanie konkursowe

Odpowiedź na pytanie: figura której gwiazdy podoba ci się najbardziej? Napisz w jaki sposób zawalczysz o zbliżenie się do ideału.

Konkurs trwa od 06.05 do 20.05.
UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM.

Więcej informacji o książce "Piękne ciało w 6 tygodni"

Plan opisany w książce obejmuje zestawy ćwiczeń i dietę opracowane przez znaną trenerkę personalną gwiazd i został wielokrotnie przetestowany na osobach, które – żyjąc w świetle fleszy
i reflektorów – są podziwiane przez miliony „zwykłych śmiertelników”.

Najbliższe 6 tygodni to:

[LIST]
[*]Ćwiczenia, którym sprosta każda z was, przedstawione krok po kroku.
[*]Trening w domu lub na świeżym powietrzu, niewymagający zakupu sprzętu ani uczęszczania do klubu fitness.
[*]Sposoby na obniżenie wagi, spalenie nadmiaru tłuszczu i wymodelowanie ud, ramion, pośladków oraz biustu.
[*]Tylko 15 minut dziennie, które musisz poświęcić na trening.
[*]Pyszne dania, przekąski i koktajle, dzięki którym nie będziesz się czuła głodna.
[*]Myki i triki, dzięki którym będziesz promienieć zdrowiem i urodą.
[/LIST]
napisał/a: basiulka1 2015-05-07 10:20
Dla mnie idealną figurę ma Monica Bellucci. Ma perfekcyjne, bardzo kobiece ciało. Idealnie wyrzeźbione , jakby sam Michał Anioł przyłożył do tego swoją rękę. Wygląda fantastycznie w każdym ubraniu. Każda stylizacja podkreśla jej piękne kształty i dodatkowo sprawia, że miło się na nią patrzy. Dla mnie Bellucci jest ideałem kobiety. Marzę o figurze zbliżonej do niej.
napisał/a: domado 2015-05-07 11:58
Na myśl nie przychodzi mi nikt inny jak nasza rodzima Gwiazda przez duże G...która niespodziewanie odeszła pół roku temu. Matka trójki dzieci z figurą wprost idealną. Zawalczyć o zbliżenie do idealnej Pani Anny można, a nawet trzeba, ku jej czci. Jednak nie sądzę aby można osiągnąć tą perfekcję. Zdroworozsądkowe podejście do żywienia, równowaga między duchem a ciałem, konsekwencja oraz przeprogramowanie swoich myśli skupiając się na wykorzystaniu prostych czynności codziennych w pracy nad ciałem to klucz do sukcesu który kilka lat temu wskazała mi Pani Ania. Brzmi dość nieskomplikowanie, lecz w praktyce jest to sztuka na najwyższym poziomie. Lecz życie to ciągłe dążenie do ideału, nieprzerwane udoskonalanie jest procesem nieprzerwanym.
napisał/a: malinowaja 2015-05-09 22:01
Najbardziej podoba mi się figura modelki: Barbara Palvin. Walczę o zbliżenie się do ideału już jakiś czas, jednak wyszukiwanie ćwiczeń w internecie to nie dla mnie. Potrzebuję czystego,zrozumiałego i czytelnego przekazu. Ćwiczenia w internecie na youtube czy gdziekolwiek indziej są może i pokazane przez kogoś ale ja muszę włączyć komputer, wyszukać,a zanim to zrobię już znajdę coś innego do roboty,bo gdy włączam internet to się w niego wtapiam,tracę energię i ćwiczenia są nie wykonane. Wiem,że szybko tracę swój zapał, mam motywację ale szybko zaczynam wątpić. Książka to coś dla mnie, otworzę przeczytam i robię, mogę nawet przenosić ją gdzie chcę. Książka bardziej mnie motywuje do działania, trzymam ją w dłoni i czuję się silna, mogę wszystko ! Staram się walczyć z moim uwielbieniem do słodyczy, bo przecież wiem,że one nie są zdrowe. Zbliża się teraz najlepszy czas do zmiany. Będę miała własne owoce i warzywa, czyli,że będę robić dużo koktajli! Już to sobie postanowiłam, swoje truskawki bez żadnych chemikaliów, maliny i inne wszystko naturalne ! O idealną figurę walczyć nie tylko poprzez ćwiczenia ale również poprzez zdrowe jedzenie, o swoje wnętrze też trzeba zadbać :) W takie sposoby zawalczę o zbliżenie się do ideału również teraz pisząc to walczę o swoją figurę,posiadając tą książkę wiedziałabym,że mi się uda.
napisał/a: naatala 2015-05-10 12:45
Najbardziej podoba mi się ciało Rihanny. Ja z reguły utożsamiam się z krągłościami u kobiet, ponieważ sama takie posiadam. Pełne biodra, jędrna pupa, wąska talia i średniej wielkości biust to sylwetka, do której mi najbliżej, dlatego staram się ją utrzymać. Jedyne co robię, żeby mieć ciało jak Rihanna, to ćwiczenia o średniej intensywności, które wykonuję sama w domu z pomocą YouTube. Wystarczy 40 min mniej więcej 3 razy w tygodniu, żeby uzyskać niesamowicie jędrne ciało, wzmocnić mięśnie i spalić fałdki. Nie jestem zwolenniczką diet, jem normalnie, zdrowo, pozwalając sobie na odstępstwa w postaci słodyczy.
napisał/a: gosica3009 2015-05-10 16:31
Nie marzę o figurzę wychudzonej modelki, ciągle myślącej o jedzeniu. Moim ideałem jest Patrycja Kazadi. swietna babka, znająca swoje zalety i wady. Wady z którymi potrafi walczyc. Miewała ona różne etapy walki ze swoim wyglądem, jak wiele z nas :/ nie poddała się. Moim celem jest ciało wysportowane, krągłe, tryskające zdrowiem :) Pomóżcie!
napisał/a: jaga12Xj1 2015-05-10 19:12
Jennifer Lopez to jest mój ideał ma fajną pupcię i ciało staram się upodobnić do niej ale jakoś mi to nie wychodzi bo muszę sama Sobie z tym poradzić bo nie mam finansów na inną pomoc
anusia2004
napisał/a: anusia2004 2015-05-10 22:11
mnie osobiście podoba się figura Kasi Górki jak widać dba o swój wygląd nie jest chuda jak inne gwiazdy. Pamiętam ją od początku jej kariery jak zmienia się jej ciało nie od razu ale stopniowo. Tez tak bym chciała może jak wygram książkę to mnie zmobilizuje.
napisał/a: nungal 2015-05-11 09:33
Gotowa na piękną figurę? Gotowa na lato? Gotowa na wszystko?
Chciałabym odpowiedzieć na te wszystkie pytania twierdząco, ale póki co tylko na pierwsze z nich mogę odpowiedzieć "tak, tak, tak!".
Moją inspiracją w walce o piękną figurę jest Eva Longoria, która jest nie tylko jest szalenie zgrabna, ma pięknie wyrzeźbione ciało, ale zachowała przy tym niezwykle kobiece i apetyczne kształty. Ma w sobie to coś, co pozwala od razu pomyśleć "też chciałabym tak wyglądać". Mimo, że przecież twarzy nie zmienię, bo pomimo wad i tak ją lubię, to w kwestii ciała już mogę powalczyć o to, by zbliżyć się do ideału. Oczywiście nie siedzę na kanapie i nie czekam na cud, bo już od jakiegoś czasu dzielnie chodzę na siłownię, ale potrzebuję także silniejszej motywacji do tego, by zawalczyć o siebie także poza nią. Mądrzejsza dieta, bez nagradzania się jakimś małym ciastkiem za wykonany trening czy częstsze ćwiczenia w domu, bez wymówek "przecież nie mam tutaj żadnych sprzętów" z pewnością przybliżą mnie do celu. Potrzebuję spiąć wszystkie te elementy w jedną spójną całość, jasno wytyczyć plan oraz konkretnie go realizować, a z tym mam niestety największy problem. Chcę by droga do doskonałej figury sama w sobie była dla mnie przyjemnością, a nie tylko męczącym dreptaniem do mety.
napisał/a: monikar1234 2015-05-11 13:44
Magdalena Frąckowiak :)
Ma idealną sylwetkę, doskonałe proporcje, Jest szczupła, zgrabna - i nie wychudzona jak inne koleżanki z branży modelingowej.
Jej sylwetka jest bardzo kobieca i dlatego we wszystkich strojach wygląda perfekcyjnie. Z reszta dlatego jest jedną z najlepszych modelek- nie bez powodu :)
By zbliżyć się do tego kanonu piękna, 3-4 razy w tygodniu uprawiam fitness w domowym zaciuszu. Nie jestem już laikiem w kwestii fitnessiu, ponieważ do dyspozycji posiadam już odpowiedni strój,obuwie przeznaczone tylko do ćwiczeń, lepszą gatunkowo mate, obciążenia, programy treningowe, a nawet suplementy :)
ćwiczę z jedną panią, która jest bardzo popularna w Polce, i jej treningi są bardzo skuteczne.

PS szkoda, że ćwiczeniami nie da się tak zmienić wyglądu twarzy, ponieważ p. Magdalena, jest dla mnie także doskonałością pod względem niesamowitej urody :)
dostojewska
napisał/a: dostojewska 2015-05-11 14:38
Jeśli dobrze rozumiem pojęcie gwiazdy to moją faworytką jest Jessica Alba - olśniewa i onieśmiela swoją figurą niezmiennie, mimo ciąż, upływu lat. W pierwszy zachwyt wpadłam, gdy zobaczyłam ją w filmie "Fantastyczna czwórka" - w opinającym ciało kostiumie kosmicznym... Te kształty robiły naprawdę nieziemskie wrażenie!
Daleko mi do ideału, ale jestem w takim punkcie swojego życia i w takich relacjach z własnym ciałem, że jestem w stanie naprawdę zawalczyć i... wygrać. Tym bardziej, że za pół roku wesele. A ja bardzo bym chciało być w tym dniu gwiazdą :)
Uroczyście postanawiam powrócić do jogi i jazdy na rowerze, podejmę kolejną próbę nauki pływania (brr) i będę poważniej podchodzić do deklaracji, że jestem na diecie !
napisał/a: volley-20 2015-05-11 15:51
Moim zdaniem posiadaczką idealnego ciała jest Mel B :D Jakie są moje starania,żeby zbliżyć się do tego ideału? Ciężka praca. Codzienne treningi, codzienny jogging, codzienne budzenie się z "bananem" na twarzy i z myślą "kurde jeszcze kilka miesięcy i będę mogła wskoczyć w bikini". Ćwiczę z Mel B już 2 rok. Uwielbiam tą kobietę. Tyle energii, tyle poweru ona przekazuje,że ja ćwicząc z nią na laptopie czuję sie tak jakbym z nią tam była :D Ostatnio nawet zaczęłam chodzić na zajęcia z pole dance :) coś cudownego! A ile siniaków na sam początek. Ale to uczucie mięśni wołających " jeszcze, jeszcze, chcemy jeszcze" BEZCENNE! Bardzo w dążeniu do mojego "ideału" pomaga mi moje pozytywne nastawienie, jestem niepoprawna optymistką. Nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko da się pokonać :)