Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Kosmetyki z wyższej półki więcej

Które polecacie najbardziej?

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Dodano: 28-04-2015, 12:37 #1

Gdzie wysłać żonę do spa i zrobić niespodziankę dla jej auta?

Hej piszę na forum, bo mam nadzieję, że znajdę tu wiele specjalistek, które poradzą mi, gdzie mógłbym wysłać żonę do spa? Chciałbym zrobić jej niespodziankę i zafundować spa dla niej i dla jej auta Wiadomo, że ją chciałbym gdzieś na weekend wykupić pakiet spa, a auto postawić do profesjonalne myjni i pralni, by gdy żonka wróci również było pachnące i zregenerowane Polecicie coś, jeżeli chodzi o spa? Może ktoś wie tez o jakimś auto spa w okolicach Warszawy? Na pewno mi pomożecie, a małżonka będzie zachwycona - mam przynajmniej taką nadzieję

2. Dodano: 29-04-2015, 09:34 #2

Odp: Gdzie wysłać żonę do spa i zrobić niespodziankę dla jej auta?

Szczerze mówiąc to jeszcze mi się o uszy nie obiło określenie "auto spa", ale skoro tego typu działalności gospodarcze funkcjonują na rynku to pewnie jest na takie usługi popyt. Ogólnie rzecz biorąc myślę, że to ciekawy pomysł, tym bardziej jeżeli samochód żony wymaga takich zabiegów - czasem ludzie potrafią strasznie zapuścić swój samochód, zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz.

3. Dodano: 29-04-2015, 11:58 #3

Też pierwszy raz słyszę

4. Reklama

5. Dodano: 29-04-2015, 21:33 #4

też pierwszy raz o tym słyszę, nawet nie wpadłabym na taki pomysł co do spa, to teraz praktycznie w każdym lepszym hotelu można sobie wykupić zabiegi spa czy nawet zabiegi kosmetyczne, masaże na Twoim miejscu zabrałabym żonę gdzieś dalej niż w okolicach Warszawy najlepiej znajdź coś koło lasu, żeby była cisz i spokój i łatwiej się wypoczywało

6. Dodano: 30-04-2015, 12:11 #5

Może z określeniem auto spa faktycznie się nie spotkaliście, ale z pewnością znane jest Wam woskowanie auta czy skórzanej tapicerki, pranie tapicerki czy mycie auta - to jest właśnie auto spa i właśnie szukam takich kompleksowych usług a żonki nie chciałbym posyłać do pierwszego lepszego hotelu z ofertą spa, bo spa innemu spa nie jest równe...Także może jednak coś ktoś poleci?

7. Dodano: 01-05-2015, 09:15 #6

Nie spa, a może coś takiego - http://sebateks.pl/ Kwestia taka, z jaką kobietą mamy do czynienia. Nie każdej będzie odpowiadało coś tak ekstremalnego, ale przyznaję, że przygoda jest rzeczywiście niesamowita ;-)

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów