Wygraj wytrzymały plecak i torby marki Cargo

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2015-04-09 21:40
Dowiedz się więcej o konkursie!
[CENTER][/CENTER]
[RIGHT]fot. serwis prasowy Cargo by Owee[/RIGHT]

Twoja torba nie wytrzymuje wagi rzeczy niezbędnych na co dzień? Laptop, kosmetyczka, kalendarz, portfel i woda? A może musisz jeszcze zmieścić lalki, samochodziki, jedzenie, kalosze, kurtkę, buty do biegania i ręcznik na basen? Torba marki Cargo to dla ciebie idealne rozwiązanie!

Torba do zadań specjalnych...

Dzięki niej będziesz gotowa do mobilizacji i ekstremalnej służby podczas outdoorowych akcji - miejskich i podmiejskich, kiedy liczy się wygoda i pojemność.

Torba wykonana jest z cordury (materiału, z którego mocy i wytrzymałości korzysta wojsko i służby specjalne) i wyposażona w wewnętrzną zamykaną kieszeń, zamek i brelok na klucze. Jest jak mała amfibia: niezatapialna, o udźwigu 60 kg. Przeczołgaj ją! Dla wszystkich wojowniczek codzienności mamy konkurs, w którym do wygrania są niezwykle wytrzymałe torby i plecak marki Cargo!
Wygrana w konkursie

Do wygrania mamy dla was plecak w kolorze pomarańczowym (za najciekawszą odpowiedź) i 3 torby (szarą, pomarańczową i wykonaną z siatki) za kolejne najlepsze odpowiedzi.[CENTER][/CENTER]
Zadanie konkursowe

Napisz dlaczego właśnie tobie przyda się plecak Cargo? Pamiętaj, że masz do wykorzystania aż 60 kg :)
UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego CARGO

Konkurs trwa w dniach: 13.04 - 26.04. 2015 roku

Regulamin konkursu!
dostojewska
napisał/a: dostojewska 2015-04-13 10:36
Plecak Cargo jest uszyty na miarę moich marzeń i potrzeb, niestety ciąży mi słabość do noszenia przy sobie wielu rzeczy, przeważnie wielkiej wagi (na co dzień dźwigam w torbie co najmniej 2 notesy, kalendarz książkowy, książkę, plik długopisów, przekąski, przegryzki, wodę i wiele, wiele pomniejszych...). Wykończyłam w ten sposób już dwie torby, więc na wszelkie wypadek, w obawie o życie kolejnych, zawsze mam przy sobie w torebce co najmniej 2 wytrzymałe torby zakupowe. Jednak, gdzieś pomiędzy jednym biegiem do pracy, a kolejnym powrotem z zakupami do domu, brakuje mi kobiecego uroku, odrobiny elegancji, krzty estetyki. Cargo to strzał w 10-tkę! Jest pojemny, wytrzymały, ale najważniejsze - uroczy, kobiecy, modny... Ja z moim pędem do dźwigania na co dzień i od Święta - czuję, że jesteśmy dla siebie stworzeni :)
napisał/a: casablanca12 2015-04-13 11:14
Plecak Cargo jest wytrzymał i pojemy, doskonały w podróży, na zakupy lub do fitness klubu. Dzięki niemu, wszystkie potrzebne rzeczy miałabym pod ręką, a nie tak jak zwykle robię, przerzucam je z jednej torby do drugiej. Cargo to innowacyjne rozwiązanie dla kobiety dynamicznej, która chce nosić pół domu ze sobą, a jenczesnie wyglądać atrakcyjnie.
napisał/a: marta_z1907 2015-04-13 12:57
Taki plecak lub torba jest idealna na co dzień.
Jednak mam dla nich inne zastosowanie...
Kończę pisać pracę dyplomową. W tym celu wypożyczyłam z kilku bibliotek wiele książek. Teraz powoli nadchodzi czas, żeby je oddać. Dlatego torba lub plecak pomógłby mi w dostarczeniu ich w odpowiednie miejsca. Do takiego modowego wynalazku wszystko się pomieści bez problemu i wreszcie nie będę musiała martwić się o urwane rączki w zwykłych workach.

Ogółem: taka torba / plecak jest stworzona do zadań/ misji specjalnych...
napisał/a: kosi91 2015-04-13 13:47
Ta torba udźwignie 60 kg? Chce wypróbować czy udźwignie moje 60 powodów ;)
1. kilogram zeszytów
2. na sałatkę
3. portfel pełen drobnych
4. ciężka parasolka
5. tona chusteczek higienicznych
6. telefon
7. kalendarz pełen dodatkowcych notatek
8. kosmetyczka
9. kilka dodatkowych szminek :cool:
10. plik dokumentów, bez nich z domu ani rusz
11. książka na nudną podróż tramwajem
12. gazetki na wykłady
13 no to jeszcze krzyżówki
14. pęk kluczy
15. zbiór wszelkich ulotek, których zwykle nie ma gdzie wyrzucić na ulicy
16. okulary przeciwsłoneczne
17. pokrowiec na okulary do czytania
18. może w końcu znajdzie się miejsce na mapę, żebym się nie zgubiła
19. miejsce na kurtkę gdy zrobi się gorąco
20. baleriny, gdy szpilki dadzą mi w kość
21. kalkulator
22.zszywacz
23. kilka książek z biblioteki
24. dwa rodzaje perfum dzienne i wieczorowe
25. kilka podstawowych rzeczy kupionych po drodze do domu
26. i tych nie planowanych :o
27. pokrowiec na soczewki
28. na apaszkę
29. na gumki do włosów
30. na kilkanaście długopisów, gdyby ten właściwy się wypisał
31. na wodę
32. na słuchawki do telefonu
33. ważna też jest ładowarka
34. laptop też się zawsze przyda
35. i niezbędne akcesoria do niego
36. kilo dobrego humoru
37. kilka pendrive'ów
38. krem do rąk
39. lakier do paznokci gdyby coś odprysło
40. to i na lakier do włosów znajdzie się miejsce, żeby ujarzmić niesforne kosmyki
41. miejsce na stare bilety MPK, czy tez z kina :rolleyes:
42. przyda się też portfelik na karty zniżkowe, klubowe
43. gazetka z promocjami z najbliższych osiedlowych sklepów
44. a i płyn odświeżający oddech się przyda
45. jak płyn to i paczka gum do żucia
46. mokre chusteczki, gdy ubrudzimy sobie rączki
47. płyn dezynfekujący do rąk gdy daleko do umywalki
48. kilka błyskotek, gdy nagle okaże się że prosto ze szkoły idziemy na impreze
49. dowód osobisty
50. kawa
51. zdjęcia bliskich
52. "lustereczko powiedz..."
53. balsam do ust
54. próbki kosmetyków
55. kolejna torba na zakupy
56. śrubokręt też się nada
57. szczotka do włosów
58. wszelkie tabletki od bólu i na przeziębienia
59. troche pozytywnej energii
60. kilo szczęścia :o
napisał/a: koliber31 2015-04-13 14:01
Jestem wojownikiem codzienności. Dla mnie, cokolwiek robię liczy się wygoda, komfort i bezpieczeństwo. Jestem niezwykle aktywną, energiczną osobą. Jak każda kobieta pracuję na kilku etatach: pełen etat w pracy, pełen etat w domu jako mama, żona, przyjaciółka i kochanka :) Staram się każdą chwilę wykorzystać jak najlepiej. Uwielbiam spędzać czas z moją rodziną. Jestem szczęśliwą mamą trzech urwisów w wieku szkolnym. Codziennie dźwigam plecaki, torby ( w tym swoją z laptopem), samochodzik dla chłopca i córki, lalki dla dziewczynek, rowerek dla dzieci, w zimie sanki. Kocham sport i dwa razy w tygodniu chodzę na siłownię. W mojej małej torbie noszę strój sportowy, wodę, buty sportowe i inne przydatne rzeczy. Mój synek uwielbia jazdę na rowerze. Mąż sporo pracuje więc często jest tak że to ja z nim i z dwiema dziewczynkami wychodzimy na spacer. Muszę z czwartego piętra znieść rower, samochodzik dla dziewczynki(bo to zabawka nie tylko dla chłopców:)) i zabawki dla najmłodszego szkraba. Trochę tego jest ale nigdy nie zdarzyło mi się odmówić dzieciom spaceru. Ciężko jest mi się czasem zabrać z tym wszystkim na czwarte piętro. Owszem, mam młodego , życzliwego, pomocnego sąsiada ale nie chcę go wykorzystywać zbyt często no a poza tym... jestem szczęśliwą mężatką :) Taki plecak to dla mnie wybawienie. Powód zadowolenia dla moich dzieci. Ulga dla rąk i całego ciała.
napisał/a: aska543 2015-04-13 14:55
Nie zaliczam się do osób, które brną za modą. Jestem raczej typem chłopczycy, wciąż starającej odkryć swoje prawdziwe ja. Posiadanie torby Cargo z pewnością przyczyniłoby się do zrobienia większego kroku w moim życiu. Nie dość, że idealnie współgrałaby z naturalnym stylem w jakim czuje się najlepiej, dodatkowo pozwoliłaby poczuć mi się bardziej kobieco i modnie. Ponad to, uwielbiam podróżować. To moja pasja. Niektórzy lubią grę na gitarze, inni malarstwo, ja zaś należę do grupy ludzi żądnych przygód, którzy pragną zwiedzać wspaniałe miejsca i czerpać z tego ogromną radość. Taka torba byłaby idealnym kompanem w mojej podróży po świecie. Ona utrzymałaby wszystkie moje bagaże niezbędne podczas wyjazdów, a ja traktowałabym ją jak najdroższy skarb, ponieważ bez niej nie byłoby już tak samo. Która inna torba mogłaby unieść taki ciężar? Aparat, kilka butelek wody, posiłek, przekąski, buty na zmianę, bluza, gdyby nagle się ochłodziło, płaszcz przeciwdeszczowy, gdyż wszystkiego można się spodziewać, dokumenty, klucze, portfel, telefon, wspaniałe pamiątki, dziennik i co najważniejsze, mapy. Wierzę, że bylibyśmy zgranym duetem, niczym żołnierze na froncie.
napisał/a: IskierkaO 2015-04-13 19:26
Dlaczego właśnie tobie przyda się plecak Cargo?
Z taką możliwością dźwigania ciężarów plecak cargo będzie moim sprzymierzeńcem w codziennym trudzie.Zakupy będą mniej ciążyły i nie będę musiała wracać do domu jak wielbłąd czy Beduin...Upchnę to co dotychczas nosiłam w torebce czyli kobiece rzeczy niezbędne.Scyzoryk,latarkę,dwie książki,zapasowe długopisy,sporo chustek,leki na ból głowy i jakieś depresanty,kiedy już sił braknie.Kosmetyczka,lustereczko,szczotka,rękawiczki,paczka pończoch w razie awarii samochodu.Z takim plecakiem to i podróż już nie straszna.Morze,jeziora czy wysokie góry niezbędne rzeczy pomieści Cargo.A gdy dziecku nóżki odmówią posłuszeństwo można je wsadzić:o do plecaka i dalej ruszyć w nieznane.Będę mieć z głowy oglądanie się za siebie czy czasem gdzieś dziecko nie pomyli drogi.
napisał/a: ledyedit 2015-04-13 20:57
Pojemny, wytrzymały, desinerski...Tego właśnie potrzeba zabieganej kiebiecie takiej jak ja, by sprostać nieoczekiwanym wyzwaniom, jakie stawia przede mną codzienność :) 60 kilogramów to o 10 za dużo, by móc unieść równoważność swojej masy, ale napewno reszta jest do wykorzystania. Taki plecak, to niezmiernie przydatna rzecz dla niepoprawnego mola książkowego, którego pielęgnuję w sobie od dzieciństwa. A pozycje książkowe to niemały balast, zwłaszcza w takim ogromie ilości, jaki mam zwyczaj przynosić do domu. Moje ręce wyciągnięte do ziemi (nie mają nic wspólnego z przyciąganiem ziemskim), plecy obolałe, to niestety rezultat moich niemądrych zachowań, ale za to bardzo uciążliwy. Cóż, nie jestem w stanie zmienić siebie, za to mogę zastąpić swój dotychczasowy plecak wytrzymalszym plecakiem marki Cargo. Sądzę, że z nim, moje życie mogłoby wyglądać o wiele lepiej, zwłaszcza po powrocie do domu z biblioteki lub księgarni :)
napisał/a: barbie00077 2015-04-13 21:59
Ja chcę, ja! To ja go potrzebuję!
W przeciągu ostatnich miesięcy urwało mi się ucho w dwóch torebkach! Pasek do jednej z nich zamawiałam z Chin i szedł do mnie ponad miesiąc! Oddałabym ją na reklamację, ale niestety zgubiłam paragon... Ale dość użalania się nad swoim marnym torebkowym losem. Przejdźmy do rzeczy.

Pracuję 50 km od domu. Pracuję to za dużo powiedziane, lub wręcz przeciwnie, ZA MAŁO. Brnę przez studia doktoranckie, które wiążą się nie tylko z pracą w laboratorium, ale również z nauczaniem studentów. Wracam do domu ZAZWYCZAJ po ponad 12 h. Na tak długi czas spędzany poza domem muszę mieć ze sobą po prostu WSZYSTKO.

Dojeżdżam samochodem, tak więc z racji tego, że do torebki nie mieszczą mi się WSZYSTKIE NIEZBĘDNE RZECZY mój samochód powoli zamienia się w MAGAZYN. Błagam, ratujcie!

Co ze sobą noszę? Sprawa jest prosta: portfel, klucze, kosmetyczka, szczotka, długopisy, pendrive, parasol, gumy do żucia, zeszyty (bo oprócz nauczania, to mnie nauczają!), sprawozdania studentów, książki, fartuch laboratoryjny, okulary laboratoryjne, okulary przeciwsłoneczne, pilot do bramy parkingowej, rękawiczki, chusteczki, rajstopy, JEDZENIE (tony jedzenia!). W drodze powrotnej wzbogacam się jeszcze o ZAKUPY... .

Ostatnio po nieprzewidzianym ubrudzeniu odzieży wierzchniej planuję wzbogacić swój ekwipunek w odzież zamienną... .

Plecak, lub szczerze wolałabym torbę Cargo wydaje się być rozwiązaniem na problemy moje i mojego MAGAZYNU w samochodzie, w którym powoli nie ma miejsca na piasek z butów. Wydaje się być mocny, wytrzymały a do tego estetyczny, w sam raz dla zabieganych kobiet.

Losy kobiet są ciężkie, RATUJCIE! ;)
panibozia
napisał/a: panibozia 2015-04-13 22:33
60 kg udźwigu! Mogłabym do niego wejść i dopakować solidne zakupy, albo spakować chłopaka i zabrać go na szaloną wycieczkę? (jest dość szczupły, ekhm.. on woli określenie "kompaktowy" :))
Albo jedną z przyjaciółek? Druga na pewno byłaby zazdrosna, musiałabym to jakoś sprytnie rozegrać.
W każdym razie możliwości jest wiele, a ja od dłuższego czasu szukam magicznej sakwy do przechowywania moich skarbów.
To byłby wybór trafiony w dziesiątkę!
anusia2004
napisał/a: anusia2004 2015-04-14 08:32
Torba CARGO jest w sam raz dla mnie , ponieważ jest przeznaczona do specjalnych zadań a przy tym wykonana z mocnego i wytrzymałego materiału bo w niej zmieści się nie tylko :
1 kg przewodników
3 litry wody niegazowanej
2 kg prowiantu
0,5 kg kurtki nieprzemakalnej
0,5 kg latarki
1 kg kosmetyczki
3 kg ciuszki oraz ręcznik i buty na zmianę
ale również 49 kg miłości.
Tak torba zmieści ogółem 60 kg potrzebnych rzeczy i w podróż z moim ukochanym mężem.
a w nocy Torbę CARGO wykorzystam za poduszkę.
Wsiadam na rower i wyruszam w świat nie martwię się że moja torba nie wytrzyma , że zabraknie miejsca na niezbędne rzeczy . Ta torba wytrzyma wszystko .