lodówka wolnostojąca czy w zabudowie?

napisał/a: szafa 2015-04-09 15:49
Słyszałam różne opinie na temat sprzętu w zabudowie i raczej zdecyduje sie na zwyklą. Może wiecie gdzie dostane jakies nietypowe, kolorowe lodówy?
napisał/a: azamag 2015-08-24 20:53
Cały sprzęt mam w zabudowie i gdybym wykonywała remont ponownie nie zmieniłabym tego. Podoba mi się, że agd jest ukryte. Linia kuchni jest wtedy lżejsza. Sprzęt w zabudowie może ulegać awarii jak każdy inny. W montażu sprzętu musimy przestrzegać odpowiednich warunków np. w przypadku lodówki musimy zapewnić odpowiednią wentylacje. Jeżeli nie znasz się na tym najlepiej poradzić się fachowców lub zlecić im montaż http://milenium-agd.pl/montaz-agd/ Ja właśnie korzystałam z takiej usługi.
napisał/a: pati_blue 2015-08-24 22:41
Szczerze to mam w zabudowie i nigdy więcej. Lodówka się szybciej zagrzewa, gorzej mi chłodzi, a lodówki mają teraz tak fajny design, że można jakąś naprawdę ładną sobie dobrać. Plus prosta sprawa- zawsze facetowi pisałam jakieś ważne rzeczy na karteczce i przyczepiałam magnesem na lodówce, żeby na pewno zauważył, teraz niestety ta opcja odpadła ;)
napisał/a: hhuberte26 2015-10-08 16:21
U mnie w kuchni jest lodówka wolno stojąca i myślę że to najlepszy wybór, bo często była przenoszona z jednego miejsca w drugie. A gdyby znajdowała się w zabudowie to przenoszenie jest dużo trudniejsze. Ale to tylko moja opinia.
napisał/a: bonifacy7 2015-10-08 21:34
Zdecydowanie w zabudowie, bo lupie się wtedy komponuje z resztą kuchni.
napisał/a: polrun 2015-10-15 15:09
też mi się taka bardziej podoba.
napisał/a: ela1595 2015-11-12 10:21
W zabudowie chyba lepiej ;)
napisał/a: iwodd123 2015-11-26 10:24
Jeśli nie znajdziesz lodówki z ciekawymi wzorami to polecam naklejkę na lodówkę. Ja wykorzystałam ten sposób do odnowienia starej lodówki i wyszło całkiem nieźle :)
napisał/a: danina 2015-12-05 09:00
Wydaje mi się, że wolnostojąca jest lepsza między innymi przez to, że łatwiej się naprawia. Tak przynajmniej wynikło z rozmowy jak kiedyś rozmawiałam z ludźmi zajmującymi się serwisem na co dzień. Popytaj na stronie https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-zabrze/ są pomocni, więc rozwieją wątpliwości.
napisał/a: korner 2016-01-08 09:23
Bardziej estetyczna moim zdaniem jest lodówka zabudowana, ale takie pod zabudowy są zazwyczaj mniejsze od standardowych, a jeśli nie są, to zajmują więcej miejsca. Ja się na to zdecydowałam, bo nie potrzebowałam jakiejś ogromnej lodówki, ostatecznie jednak robiłam kuchnie na zamówienie Warszawa ma taką fajną firmę http://www.bbmeble.pl/ i wszystko wyszło super. Jakbym jednak miała jakąś większą rodzinę, albo namiętnie gotowała różne potrawy,t o pewnie zdecydowałabym się na wolnostojącą ze względu na większą pojemność
bertelen
napisał/a: bertelen 2016-02-02 06:48
Ja zdecydowałam się na lodówkę wolnostojącą Nie chciałam kupować w zabudowie bo po pierwsze nie byłoby gdzie jej postawić w mojej kuchni. A po drugie jeśli coś się stanie to łatwiej jest oddać na gwarancję lodówkę wolnostojącą.

Nie miałam dużych funduszy oraz zdecydowałam się na model Candy CKCS6186IWV/1 . Lodówka w jasnym kolorze z dużym wyświetlaczem. Pomimo niskiej ceny jest dobrze wykonana, ma dobrą pojemność oraz prezentuje się również dobrze. Wcześniej miałam również lodówkę tej marki i byłam zadowolona. Miałam ją 6 lat i cały czas działa z tym,żę stoi u moich rodziców ( ja wymieniłam na coś większego bo rodzina nam się powiększyła).
napisał/a: efcka83 2016-03-20 22:36
Ja nie miałam innego wyjścia bo mam malutką kuchnie i musiałam zrobić w zabudowie, ale już mija 10 lat a teraz jak na sprzęt AGD to dość dużo i już ciary mnie przechodzą jak pomyślę o wymianie pamiętając jak "fachowcy" tą montowali chyba 2 dni, bo niby poziomów w mieszkaniu nie było :)