Wygraj szałową bluzę Hello Forma z kolekcji "Social Media"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2015-03-09 15:31
Dowiedz się, co musisz zrobić żeby zdobyć jedną z nich!
[CENTER][/CENTER]
[RIGHT]fot. serwis prasowy Hello Forma

[/RIGHT]
Hello Forma to polska marka, która ostatnio wypuściła na rynek kolekcję Social Media. Teraz moda łączy się nieodzownie z codziennością internetową. Teraz nawiązywanie nowych znajomości, zdobywanie "followersów" na Instagramie, lajków na Facebooku, czy promowanie nowego projektu jest o wiele prostsze!

Więcej o kolekcji Social Media od Hello Forma

Nagrody w konkursie

Mamy dla was 10 bluz z nowej kolekcji Hello Forma. Do każdej bluzy dołączony jest specjalny marker dzięki, któremu zabawa z "Social Media" jest jeszcze łatwiejsza.

Zadanie konkursowe

Powiedz nam czym dla was są "social media" w życiu codziennym i w jaki sposób projekt Hello Forma ułatwi Wam kontakt ze światem wirtualnym.

UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

Konkurs trwa w dniach 11.03 - 24.03.2015

Regulamin konkursowy
napisał/a: muslimusli 2015-03-11 10:49
Bluzy Hello Forma są nieziemskie #marsjanki ! Lubie posługiwać się hasztagami, wystarczy wpisać #Tag i już wiem co i jak. Tak serio to super pomysł. Będę mogła wyrazić swój charakter/nastrój, fajnie wyglądać i dobrze się bawić. Uwielbiam wrzucać SELFIE na Instagram, ta bluza będzie idealnie pasować.
napisał/a: julinej 2015-03-11 12:02
Media społecznościowe (social media) tłumacząc najprościej to komunikacja społeczna poprzez różne formy mediów. To nie tylko serwisy takie jak Facebook czy Twitter ale to również blogi, vlogi, gry internetowe. Social media w życiu codziennym ułatwiają mi uspołecznianie, integrację, pomoc i wsparcie. Dla twórców social mediów jest to zarobek, reklama, marketing i promocja. Jako użytkowniczka facebooka, czy bloga zdobywam informację, uczę się, tworzę coś nowego. Przekazuję wiadomości ze świata, okolic, swojego życia prywatnego czy firmowego. Jako studentka korzystam także z edukacji w postaci wymiany informacji lub modny ostatnio e-learning. Projekt Hello Forma ułatwi mi kontakt ze światem wirtualnym. W jaki sposób? Bluza z kolekcji Social Media ma specjalne miejsce po którym można pisać. Oznacza to, że można wyrazić siebie. Można tworzyć napisy, dzięki którym pokażę jak się dziś czuję, na co mam ochotę. W tej bluzie możemy zaciekawić innych, a co za tym idzie nawiązać nowe znajomości. Wrzucając zdjęcie w tej bluzie, zmieniając napisy, projekt na niej damy sobie szansę na zdobywanie obserwatorów na Instagramie, lajków na Facebooku. Teraz idąc na pizzę, na zakupy, spacerując po mieście, czy bawiąc się w pubie mam szansę, by spotkane osoby mogły mnie łatwo zapamiętać, odnaleźć w Internecie.
napisał/a: 11paoolace11 2015-03-11 13:18
Social media to bardzo szeroka dziedzina. Jest to między innymi jeden z najpopularniejszych sposobów komunikacji. Dzięki różnym portalom społecznościowym mogę szybko skontaktować się z przyjaciółmi, a także odnaleźć tych, z którymi kontakt mi się urwał (albo tych którzy wyjechali np za granicę). Mogę także śledzić swoich ulubionych wykonawców muzycznych, sportowców itd i to właśnie dzięki social media dowiaduję się o wszelkich nowinkach. Mogę brać także udział w różnych konkursach, słuchać ulubionej muzyki, a także śledzić blogi czy vlogi osób, które podzielają moje pasje i brać udział w dyskusjach. Social media na pewno w znacznym stopniu ułatwiają poznawanie nowych ludzi oraz utrzymywanie stałego kontaktu z obecnymi znajomymi, rozwijanie swoich zainteresowań i pasji, zdobywanie wiedzy. Bluza od Hello Forma z kolekcji Social Media na pewno sprawiłaby, że byłabym jeszcze bardziej rozpoznawalna właściwie w każdym miejscu- zarówno w internecie jak i poza nim. Może nawet osoby ją posiadające stworzyłyby jakąś społeczność. Osoby należące do takich społeczności zazwyczaj w życiu mocno się wspierają i tworzy się niesamowita więź (choć może się to kończyć tylko na znajomości internetowej). Lubię się wyróżniać i w tej bluzie jestem pewna, że zwracałabym dużą uwagę. Świetne jest to, że mogę na niej wpisywać hasła i zmieniać je (genialne!). Dzięki temu będę mogła się bardziej wyrażać, a inni przez to lepiej mnie poznają. Wzbudzę w niej na pewno więcej sympatii i zainteresuję ludzi. Nowa kolekcja firmy Hello Forma to fajny pomysł na rozszerzenie relacji międzyludzkich, nawiązanie nowych znajomości i poprostu wywołaniu uśmiechu na twarzy
napisał/a: candywatch 2015-03-11 13:56
S ocial media w życiu codziennym to dla mnie kontakt z najbliższymi
O wiele kilometrów ode mnie oddalonymi.
C odzienne rozmowy, maile, snapchaty, instagramy-
I nareszcie wiem co u przyjaciół i mamy!
A le to nie wszystko- bo social media to dla mnie także kultura
L ubię wiedzieć gdzie są wystawy, koncerty, gdzie wydarzeń chmura!

M edia społecznościowe to dla mnie możliwość siebie wyrażenia
E ntuzjastka zdjęć i lajków- taka jestem wg otoczenia!
D użo ciekawych rzeczy mogę pokazać, rzeczywistość kreować
I dodając nowe posty nowy wymiar siebie znajdować!
A le to nie wszystko! Social media w życiu codziennym to dla mnie coś więcej..

W nich niejednokrotnie swój filmik kręcę!

M am wiele nagrań, w których śpiewam i swoją pasją się dzielę!
O ptymistka wrzucająca swoje utwory- w moich social mediach to się często dzieje!
I wrzucam, nagrywam, swoje hobby w social mediach pokazuję
M am radość z tego, że prawdziwe emocje w wirtualnym świecie pokazuję!

Ż ycie to nie bajka.. ale social media w życiu codziennym to dla mnie właśnie bajka wspaniała!
Yyyy dlaczego? Bo tam rzeczywistość jest inna, ciekawsza, bardzo okazała!
C odziennie pokazuję najciekawsze życia momenty, w mediach społecznych moje życie to właśnie te radosne fragmenty!
I dlatego social media w moim codziennym życiu to właśnie taki wyzwalacz radości
U topijny lecz wesoły utrwalacz przyjemności!



H ello Forma ułatwi mi kontakt z wirtualnym światem!
E leganckie foteczki z napisem i bratem!
L ubimy pokazywać się w najmodniejszych ubraniach,
L ubimy oboje wyrażać swoje zdania..
O! więc Hello Forma jest dla mnie idealna!

F antastycznie #hasztagami wyrazimy, że chwila jest #genialna!
O optymistyczne dodamy filmiki z napisem, że dzisiaj ładna pogoda
R adośnie zbierzemy wtedy skład na imprezę, każdy komentarz pod filmikiem doda!
M iły i oryginalny kontaktz wirtualnym światem Hello Forma mi zagwarantuje
A ja napisami każdego dnia powiem co myślę i czuję!
panalpinka
napisał/a: panalpinka 2015-03-11 15:50
Social media to dla mnie coś tak ważnego, jak szklanka z wodą. Odkąd byłam dzieckiem, świat tak ruszył na przód, że dziś nie jestem w stanie sobie wyobrazić życia bez telefonu, FB, messengera czy innych wynalazków, które ułatwiły życie bilardom ludzi na świecie.
Hello Forma pozwoli mi wyrazić siebie w realnym świecie, nie tylko na tablecie czy laptopie. Każdy będzie widział na żywo mój przekaz, mimo że bez słów.
losannas
napisał/a: losannas 2015-03-11 15:58
Social media, to dla mnie droga do sukcesu... Ostatnio sama przekonałam się jaką mają siłę!

Piszę recenzje książek - kocham czytać, pisać i w związku z tym zaczęłam współpracować z różnymi wydawnictwami... Aby jednak zyskać popularność założyłam bloga i stronę na facebooku i maszyna ruszyła... Nie spodziewałam się wielkiego rozgłosu i setek fanów, a jednak moje recenzje czyta coraz więcej osób, a mój funpage na fb "kto czyta - nie pyta" ma ponad 800 lajków...

Gdybym zatem wygrała tę bluzę wykorzystałabym ją jako swoją reklamę! Może wtedy lajki na facebooku mnożyłyby się jeszcze szybciej? Mam nadzieję, że tak... :)

Moim marzeniem jest dalej się rozwijać jako blogerka i recenzentka...

Bo najważniejsze jest aby robić to, co się kocha!
napisał/a: marta_z1907 2015-03-11 18:42
Social media to dla mnie obecnie najważniejsze źródło komunikowania się z innymi. Zawsze to mogę robić po przez aplikacje w telefonie. Jest to głownie Facebook, nie będę tego ukrywać.
Pamiętam również świetnie początki i szał na Naszą Klasę. Wtedy kto jej nie miał to nie istniał.
Ogółem moje pokolenie (20 +) było świadkiem rozwoju portali społecznościowych i korzysta z nich jak najczęściej może.
napisał/a: K26 2015-03-11 20:59
Social media, to media, które ułatwiają życie. Bez nich nie można teraz żyć, bo jesteś po prostu poza światem. Komunikacja ze znajomymi, a nawet z rodziną, przekształca się, w interaktywny dialog. Jesteśmy na czasie, to fakt. A projekt Hello Forma, ułatwi mi kontakt ze światem wirtualnym, poprzez wyrażenie swojej kreatywności, pasji do malowania i pokazaniu światu, na co, mnie tak naprawdę stać Pozdrawiam
anusia2004
napisał/a: anusia2004 2015-03-12 07:14
social media to nie tylko dla mnie ale również dla wszystkich okno na świat można to ująć w kilku pojęciach,że to jest:
zasięg
dostępność
trwałość
szybkość
Socjal media dla mnie to również czytanie wiadomości oraz korzystanie z :
1. blogów i mikroblogiów takich jak np. Blip, Twitter
2. społeczności kontentowe np. YouTube, Vimeo, Wikipedia
3, serwisy społecznościowe, gdzie szukamy dawnycg znajomych, przyjaciół np. Facebook, Nk.pl,.
4. wirtualne światy gier np. World of Warcraft, kurnik
5. wirtualne światy społecznościowe np. Second Life
ale zawsze wszystko korzystam z umiarem bo w realu też są przyjaciele.
napisał/a: basiulka1 2015-03-12 07:20
"Social Media" - czyli nieograniczony kontakt ze światem i całą społecznością internetową. Dla mnie to codzienna przyjemność z której korzystam również w pracy. Szybkie komunikowanie się i wymiana uwag z firmami dla których pracuję bardzo ułatwia pracę i pomaga dopracować szczegóły. Jeśli chodzi o nowe projekty lub trzeba wprowadzić jakieś zmiany w już istniejących wzorach wprost nieoceniony. A ta piękna ,szalona bluza po której mogłabym rysować i pisać pomagałaby mi przekazać wiadomości moim klientom z poczuciem humoru i oryginalnie.
napisał/a: gosia141088 2015-03-12 12:16
Ameryki tym nie odkryję ale Social Media są dla nas udogodnieniem komunikacyjnym za pomocą którego w każdym miejscu i o każdej porze możemy podtrzymywać więź z bliskimi nam osobami. Poznajemy nowe osoby. Zapełniamy nimi czas gdy nam się nudzi. Bluza jest wyrazem nowoczesności, nadążaniem za nowymi trendami i odbiciem tego jaki styl życia prowadzi teraz młode pokolenie i tego co jest trendy.