Wygraj "Dom nad rozlewiskiem" Małgorzaty Kalicińskiej!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2015-02-17 13:22
Do wygrania dwie części kultowej powieści.

[CENTER][/CENTER]
[RIGHT]fot. Fotolia/Kolaż Polki.pl[/RIGHT]

Powieści Małgorzaty Kalicińskiej oczarowały już setki tysięcy czytelniczek
, ale także i czytelników. Jeśli jesteś wśród nich lub chcesz dołączyć do tego grona, masz teraz doskonałą okazję na zapoznanie się z twórczością znanej pisarki.

Weź udział w naszym konkursie. Do wygrania dwie części powieści "Dom nad rozlewiskiem"Małgorzaty Kalicińskiej.

Jak wziąć udział w konkursie?
Zadanie jest proste – aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie:

[CENTER]Za co kochasz powieści Małgorzaty Kalicińskiej?

[/CENTER]
Swoją odpowiedź zamieść na forum Polki.pl. Aby wziąć udział w konkursie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - sprawdź, jak to zrobić krok po kroku.

Nagrody w konkursie:

[LIST]
[*]Na zwycięzców konkursu czekają zestawy dwóch części powieści Małgorzaty Kalicińskiej pt. "Dom nad rozlewiskiem". Do wygrania jest 5 takich zestawów!
[/LIST]



Fabuła powieści

Małgorzata będąc na rozdrożu życia osobistego, w obliczu załamania kariery zawodowej, rzuca wszystko i wyjeżdża na mazurską wieś, by tam odbudować relacje ze swoją matką, odnaleźć spokój i... spotkać prawdziwą, wielką miłość.

Laureatów 5 najciekawszych odpowiedzi wyłoni jury w składnie redakcji serwisu Polki.pl. Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem.

Konkurs trwa od 18.02.2015 do 03.03.2015
napisał/a: K26 2015-02-18 12:34
Książki pani Małgorzaty Kalicińskiej, to taka swoista dawka pozytywnej energii. Dzięki rozbudowanej fabule i bohaterom, którzy są bardzo podobni do nas, możemy odnaleźć w jej książkach, skrawek swojej rzeczywistości. To budowanie napięcia, zainteresowania i co najważniejsze uczucia miłości, które w jej w książkach jest moim zdaniem najważniejsze. Pozwala na pozytywny odbiór każdej powieści tej autorki, bez względu na płeć i wiek czytelnika. Która z kobiet nie kocha opowieści z happy endem w tle? Nie ma takiej. Za to właśnie, kocham książki Małgorzaty Kalicińskiej - że pomaga czytelnikowi rozwiązać problem danego bohatera, angażując czytelnika w stu procentach. Pozdrawiam
napisał/a: ika5559 2015-02-18 13:59
Odkąd pamiętam uwielbiam czytać książki. Każda książka ma swój urok i każda potrafi zapaść w pamięci na długo. Książki M. Kalicińskiej sprawiają że człowiek chce żyć lepiej, mieć swoje pasje i hobby. Po przeczytaniu powieść Pani Kalicińskiej człowiek chce się stać lepszy. Są to utwory które czyta się przez jedna noc, gdy zabraknie dnia. Najpierw przeczytałam książkę, potem obejrzałam jej ekranizację i jestem zachwycona książką bo żaden film czy serial nie odda tego wszystkiego co autor zamieścił na papierze.
napisał/a: marta_z1907 2015-02-18 16:45
Książki pani Małgorzaty Kalicińskiej po prawdziwa literatura kobieca. Przyjemna, lekka, z nieodgadnionym zakończeniem. I własnie to ostatnie cenię najbardziej. Nie wiadomo co się wydarzy, a sam koniec potrafi zaskoczyć. Bohaterowie są wyraziści, doskonale pokazani na tle wydarzeń.
To lektura, która umila czas wolny i do której często się wraca.
Levanda
napisał/a: Levanda 2015-02-18 17:02
Przyznaję, że nie czytałam jeszcze żadnej książki Pani Małgorzaty, więc może powinnam dostać zestaw żeby się przekonać, że warto? :)
napisał/a: lazyxlady 2015-02-18 21:28
Uwielbiam książki Małgorzaty Kalicińskiej za to, że są poświęceniem- dla codzienności, kobiecości i rodziny. Właśnie taka jest rola kobiety-palić domowe ognisko, sprawiać,że ogień nie przedostanie się do sąsiada podczas różnych ekscesów, a gdy zaczyna przygasać wzniecić go z impetem ale mieć nad tym kontrolę. Cała seria ,,nad rozlewiskiem'' została napisana lekkim, prostym językiem, bo przecież każda kobieta jest prosta, no w obsłudze to nie, bo nas się obsługuje, tylko kocha :D Miłość jest priorytetem i to również widać w pozycjach książkowych pani Kalicińskiej.
napisał/a: monikar1234 2015-02-19 14:12
Uwielbiam twórczość Małgorzaty Kalicińskiej, a w szczególności jedną pozycje "I wtedy moja córka powiedziała"
Autorka pisze realistycznie, nie boi się żadnego tematu, i to co w tej książce przeczytałam, sprawdza się w życiu. Jest to trochę inne podejście do tematu, bardziej dojrzałe ale przy tym także interesujące dla młodszego pokolenia.
enigma10
napisał/a: enigma10 2015-02-19 14:36
To ja napiszę przewrotnie ;)

Lubię powieści Małgorzaty Kalicińskiej, bo są...długie:D


Małgorzata Kalicińska ma wspaniały styl pisania, dlatego jej książki doskonale się czyta.
Jest ona doskonałą obserwatorką i ma dar świetnego konstruowania postaci i sytuacji - dlatego jej bohaterki i bohaterowie są pełnokrwistymi osobami a opisywane przez nią przygody i przypadki są bardzo prawdopodobne.
Wydaje mi się, że właśnie dlatego, iż i osoby i zdarzenia przypominają mi te z realnego życia, to tym chętniej czytuję Jej książki.

A że szybko przywiązuję się i "zaprzyjaźniam" z bohaterami Jej książek, to cieszę się, że książki są na tyle grube, iż nie muszę się z nimi zbyt szybko rozstawać :)
napisał/a: valin0 2015-02-20 10:01
Lubię książki Małgorzaty Kalicińskiej, ponieważ mają one "to coś". "To coś", czyli są lekkie i przyjemne, ale pochłaniają tak bardzo, że zapomina się o całym świecie. Tak wciągają czytelnika w świat bohaterów, ich emocji, że zapomina on o swoich problemach. Dzięki książkom Pani Małgorzaty mogę odsapnąć czasem od swojej codzienności i porządnie się odstresować.
Rzadko się spotyka takie książki.
napisał/a: szagosia 2015-02-21 13:04
Powiem krótko!
Powieści Małgorzaty Kalicińskiej wprowadzają w moim życie równowagę i spokój. Dają wytchnienie i oderwanie od bieżących problemów. Są moją ostoją NORMALNOŚCI - za to je KOCHAM i wracam do nich, aby chociaż na chwilę pobyć w świecie, który jest po prostu w czysty sposób ludzki i przyjazny dla czytelnika, dając mu równowagę i zdrowe spojrzenie na wszystko co go otacza.
stynek
napisał/a: stynek 2015-02-21 16:52
A ja powiem szczerze, że tej autorki książek jeszcze nie czytałam
I dlatego też powiem Wam, że z chęcią bym się przekonała czy te pochlebne opinie są naprawdę szczere :)
napisał/a: Brzoskwinkaa 2015-02-21 19:12
Są to ksiązki, do których chętnie wracam. Zamiast pozyczac od kolezanki będę mieć, dzięki wygranej, swoje egzemplarze.
Autorka ma to coś, czego wielu autorom dziś brakuje. Potrafi napisać coś tak pięknego i autetycznego, że czytelnikowi ciągle jest mało i chce więcej