Z dzieckiem na weekend

rybinska
napisał/a: rybinska 2015-02-11 11:05
Wild West City w miejscowości Runów to wspaniały sposób na spędzenie wyjątkowej niedzieli . Nasze Miasteczko oferuje niezapomniane atrakcje dla małych i dużych , ponieważ każdy znajdzie tu cos dla siebie .
Zapraszamy na Rynek Old Town gdzie przy odrobinie szczęścia można trafić na groźnego Szeryfa i poczuć na własnej skórze jak wyglądało życie prawdziwego Kowboja .
Profesjonalni Animatorzy zorganizują ciekawe zabawy dla najmłodszych Gości Miasteczka . Starszych uczestników licznych atrakcji z pewnością zainteresuje Strefa Extreme ze Ścianką Wspinaczkową , Paintballem i Speedballem
W głębi lasu natrafimy na Rezerwat Dzikich Indian gdzie będzie można poznać tajemnice najstarszych plemion .
Wieczorny relaks przy ognisku urozmaicą występy i popisy taneczno-wokalne .
Przemierzajcie Wild West City pieszo , na koniu lub w wozie traperskim , to jedyne miejsce w swoim rodzaju .
Spędźcie dzień w milej , rodzinnej atmosferze . Obiecujemy niezapomniane przeżycia !
Zapraszamy osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane .

(tekst dzięki uprzejmości Animatorki Moniki L. )
napisał/a: magda906 2015-02-22 18:29
Teraz w Primaveraspa jest super oferta na weekend http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/wiosna-nad-morzem/. Sam ośrodek jest rewelacyjnie dostosowany do wizyt rodzinnych. dla dzieci:Salon gier z piłkarzykami, symulatorami gier, stołami do ping ponga,Playland z konstrukcją zabawową, małpim gajem, ścianką wspinaczkową, basenem z piłeczkami oraz Strefą Malucha dla dzieci do lat 4. Dla najmłodszych mamy dostaną wszelknie niezbędne akcesoria, łącznie z elektryczna nianią.
napisał/a: lucencia 2015-02-27 13:28
Bardzo fajnie jest w Bielsku-Białej, jeśli chodzi o wyjazd na weekend z dzieckiem. Cisza, spokój, wspaniałe widoki... I nie jest drogo. O Bielsku polecam czytać tutaj http://bielsko-biala.informator-lokalny.pl/ Ja nawet chcę się tam przeprowadzić :)
napisał/a: aga0411 2015-02-27 13:53
z dzieckiem wybieram agorturystykę, żeby miło spędził czas w towarzystwie zwierząt :)
napisał/a: gabawit 2015-02-27 15:15
A ja polecam pobyt z dzieckiem w spa Zalesie Mazury. Ośrodek jest niesamowicie przygotowany na przyjęcie rodzin z dziecmi: place zabaw, animatorki, gry planszowe, teatrzyk lalek... no jest etgo naprawde duzo.
Ze juz nie wspomne o snac barze i i strefie happy kids na basenie.
napisał/a: sara-j_1985 2015-04-17 10:17
My zawsze staramy się wybierać miejsca, w których dobrze będziemy bawili się zarówno my jak i dzieciaki.
W tym roku na weekend majowy wybieramy się do Białki Tatrzańskiej.
Znajdują się tam świetne termy Białka:
http://www.termabialka.pl/

Dodam,że problemu z noclegiem nie powinno być żądnego bo w okolicy jest bardzo wiele fajnych pensjonatów. W tym roku szykowane są tam różne zabawy dla dzieci .Nauka plywania, saunowanie i inne. W zeszłym roku spędziliśmy tam cały tydzień na wakacjach. Juz dawno nie widziałam dzieci tak rozbawionych ( my za to z mężem zdecydowaliśmy się na spa).
napisał/a: allina987 2015-08-01 10:19
Ciekawym miejscem na weekend z dziećmi jest Wrocław. Nie będę się rozpisywała na temat wielu atrakcji, ale wspomnę tylko, że każde dziecko z wielką chęcią odwiedzi wrocławskie zoo. Jeśli weekend to zabezpieczyć noclegi. Idealny jest tu hostel we Wrocławiu , który prócz dobrych cen, oferuje też wspaniałe warunki na pobyt z dziećmi.
napisał/a: morskafala 2016-10-10 11:25
Jak ktoś jest z Łodzi albo w ogóle województwa łódzkiego to fajny wypad można zorganizować niedaleko bo do Borysewa, a tam jest Zoo Safari. Mają piękne białe lwy i tygrysy, a do tego kilka atrakcji takich "poza" zoo jak na przykład figarnia :) aha i można na przykład zwiedzać zoo jeżdżąc kolejką to prawdziwa frajda dla dzieci :)
napisał/a: wandana4 2016-10-11 05:38
My ostatnio całą rodzinką wybraliśmy się do Dźwirzyna :) Woleliśmy uniknąć tłumów. Zatrzymaliśmy się w hotelu Senator, który mieści się w środku lasu, a do morza było tylko kilkadziesiąt metrów, więc nie trzeba było męczyć dzieci dalekimi pieszymi wycieczkami. Oferta atrakcji dla dzieci była bardzo bogata, więc mogliśmy z mężem poleniuchować w spa :D
napisał/a: azamag 2016-10-30 22:00
Ostatnio byłam z synem i jego kolegą w Poznaniu. Odbywały się tam targi PGA, w których chcieli uczestniczyć. Wyskoczyliśmy do Poznania na weekend. Zarezerwowałam nocleg w centrum Poznania w Art Hostel. Dzięki tej miejscówce wszędzie mieliśmy blisko. Oprócz wizyty na targach udało nam się zwiedzić Stare Miasto, Ostrów Tumski i tereny nad Maltą. Co do hostelu nie mam żadnych zastrzeżeń. Było czysto, cicho i bardzo sympatycznie. Chłopcy wieczorami korzystali z udostępnionych na terenie obiektu piłkarzyków, a ja w spokoju mogłam popracować korzystając z dostępnego Wi-Fi. Wypad zaliczam do udanych.
napisał/a: maggiczna_ 2017-03-23 17:17
Bardzo fajnym miejscem na weekend jest Kraków. Miasto jest naprawdę piękne, tak samo zresztą jak okolice, np. Ojców. Warto tu przyjechać na kilka dni. Na nocleg świetnie nadaje się Q Hotel Kraków, ma dobry dojazd z autostrady. To hotel trzygwiazdkowy, z restauracją do dyspozycji gości.
napisał/a: travelfreak 2017-04-02 15:43
Zgadzam się, Kraków jest zdecydowanie jednym z tych miast, które zapewniają mnóstwo rozrywki i fajnych wydarzeń dla rodzin z dziećmi. Jeśli jednak wolicie wybrać się w jakieś miejsce, które pozwoli się wyszaleć pociechom i Wy trochę odpoczniecie, może lepiej pojechać na Mazury? Praktycznie każda miejscowość nad wodą zapewni Wam odpowiedni wypoczynek.
Wszystkich, którzy lubią podróżować na własną rękę, ale nie mają czasu na wyszukiwanie noclegów, transportu, zachęcam do zajrzenia na stronę [HTML]http://breakplan.com/wycieczki/na-wlasna-reke[/HTML] - zupełnie za darmo pomożemy Wam znaleźć najbardziej korzystne oferty :)