Wygraj romantyczny weekend w SPA!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2015-02-05 21:27
Weź udział w naszym konkursie!

[CENTER][/CENTER]
[RIGHT]fot. Fotolia[/RIGHT]
Nagrody:
Na autorów najlepszych propozycji czekają wspaniałe nagrody:weekend dla dwojga w czterogwiazdkowym Hotelu Medical SPA Malinowy Dwór oraz 3 zestawy Balneo kosmetyków, których receptura oparta jest na najsilniejszej na świecie, leczniczej wodzie siarczkowej.

Zadanie konkursowe:
Odpowiedz na pytanie: Jak wyglądałby Twój idealny weekend we dwoje w SPA? Wybierając najlepszy pomysł będziemy brać kreatywność, stopień zapoznania się z atrakcjami, które zapewnia ta miejscowość oraz włożoną w przygotowanie opisu pracę.

Konkurs trwa od 6 do 20 lutego. Aby wziąć udział w konkursie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - sprawdź, jak to zrobić krok po kroku.

Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM.

O hotelu Medical SPA Malinowy Dwór

Czterogwiazdkowy Hotel Medical SPA Malinowy Dwór to ośrodek położony w Sudetach, w paśmie Gór Izerskich, w jednej z najpiękniejszych, uzdrowiskowo-turystycznych miejscowości w Polsce - Świeradowie-Zdroju. Hotel prowadzi działalność leczniczą (w oparciu o wodę siarczkową o najwyższej na świecie zawartości aktywnych związków siarki), rehabilitacyjną i wypoczynkową, której celem jest osiągnięcie przez pacjenta optymalnego stanu zdrowia. Kompleksowe podejście do gości - troska o ich zdrowie i zewnętrze piękno, które jest istotnym elementem ogólnej kondycji psychofizycznej człowieka sprawia, że opuszczają oni hotel w pełni zrelaksowani. Kameralne wnętrza, atrakcyjna strefa Wellness, wyśmienite jedzenie i piękna okolica w połączeniu z bogatą ofertą zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych stwarza bowiem niespotykaną atmosferę, której szukają pragnący odpoczynku od zgiełku miasta i natłoku codziennych obowiązków. W 2014 roku Malinowy Dwór po raz drugi otrzymał tytuł Najlepszego hotelu Resort SPA w Polsce w konkursie SPA Prestige Awards.

Więcej informacji na temat pakietów leczniczych i SPA oferowanych przez Hotel Malinowy Dwór, a także atrakcji dostępnych w jego okolicy znaleźć można na stronie:www.malinowehotele.pl/malinowydwor

[CENTER][/CENTER]

O kosmetykach Balneo

Balneo kosmetyki to polskie dermokosmetyki, których sekretem wyjątkowej skuteczności jest najsilniejsza na świecie lecznicza, wysokozmineralizowana woda siarczkowa o dużej aktywności biologicznej związków siarki i jodu. Jej działanie przyspiesza odnowę i regenerację skóry, oraz zwiększa przenikanie pozostałych, wyselekcjonowanych, naturalnych składników aktywnych, zwiększając dzięki temu ich skuteczność.

Więcej na stronie: http://www.balneokosmetyki.pl/
[CENTER][/CENTER]
napisał/a: qotek 2015-02-06 22:04
Mój weekend w Medical SPA zaczynam alfabetycznie
A-Atrakcja to taka o której marzyłam od lat
B-Beztroska i...
C-Cudowny świat
D-Dla mnie i tylko dla mnie chwila
E-Energia, która czas umila
F-Fitness fascynuje i podziw budzi
G-Gdziekolwiek spojrzysz, spotkasz przyjaznych ludzi
H-Humor mi tu dopisuje
I-I świetnie się czuję
J-Jakie Walentynki taki cały rok
K-Każdy tu krok
L-Lepszy jest od codzienności
Ł-Łagodne przejście ze zwykłej szarości
M-Masaże to to co lubię
N-Najpierw poddaję ciało próbie
O-Oby określić ile
P-Przyjemności przyjmuje
R-Relaksem się rozkoszuję
S-SPA odpręża całkowicie
T-Takie to ja kocham życie
W-Wniosek o urlop już wypisuję
Z-Zarezerwuję termin i walizki wraz z mężem pakuję!
losannas
napisał/a: losannas 2015-02-07 14:36
Idealny weekend w SPA musiałby być wSPAniały - pełen relaksu, odpoczynku i... no cóż MIŁOŚCI!

Mnie, jako zmęczonej i zapracowanej kobiecie marzą się masaże z olejkami eterycznymi (które zrelaksują każdą komórkę mojego ciała) oraz (skoro już będę w Malinowym Dworze) kosmetyczna kąpiel malinowa!
Do tego wspaniale pasuje biosiarczkowa maska łagodząca na ciało - wiem, iż siarka ma wspaniały wpływ na skórę i jej jędrność... A takie łagodzenie po zimie jest rewelacyjne! :) Do tego, aby zregenerować zmęczone mrozem włosy skorzystałabym z kuracji regeneracyjnej... Takie rozwiązanie byłoby idealne dla moich długich i zmęczonych (jak ja) włosów.

A na deser... MALINOWY SORBET, czyli malinowy peeling i masełko! Już sobie wyobrażam jaka moja skóra jest delikatna i pachnąca...

Po tych zabiegach już będę odświeżona i apatyczna, a mój ukochany w tym czasie, w którym ja będę się pławić w zapachach skorzystałby z równie wspaniałej kąpieli w winie lub piwie! Na pewno byłby zachwycony! :)

Muszę jednak przyznać, iż mój ukochany jest "skazany na krzesło", gdyż pracuje całe dnie i siedzi bez ruchu, co męczy zarówno kręgosłup jak i całe ciało. Dlatego mógłby się w końcu wyżyć na basenie oraz później odpocząć podczas masażu podwodnego. Miałby również dostęp do wspaniałej strefy ćwiczeń oraz saun pozwalających na wspaniały relaks.

Krótko mówiąc nasz weekend spa dla każdego z nas wyglądałby inaczej! Ja bym się pławiła w pachnących kąpielach, maseczkach i masażach, natomiast mój ukochany w końcu miałby nieograniczony dostęp do ćwiczeń i w dodatku basenu, który uwielbia.

W ten sposób każde z nas byłoby bardzo szczęśliwe i wieczorem wypoczęte...

Wtedy spędzilibyśmy romantyczną kolację przy lampce wina... A sam wieczór pozostawię wyobraźni! :)
napisał/a: kingula23120 2015-02-07 19:33
Idealny weekend we dwoje w SPA
To marzenie które każda kobieta ma
Dla mnie szczególnie jest wyjątkowe
Bo niedawno odkryłam SPA w Świeradowie
W Malinowym Dworze na Dolnym Śląsku
Spędziłabym weekend po balneońsku
Kąpiel w winie z mężem bym wzięła
Podczas zabiegów na twarz chętnie zasnęła
Seans w saunie od dawna się marzy
Skorzystalibyśmy także z dalekowschodnich masaży
Wspólny relaks w strefie dla par
To dla nas niczym od Boga dar
Bo spędzony weekend w tak cudownym SPA
Uzdrowienie naszemu małżeństwu da!
anusia2004
napisał/a: anusia2004 2015-02-07 20:32
wygrywając romantyczny weekend w SPA oczaruje swoją drugą połowę i niezapomniane chwile spędzone w magicznym klimacie

A mi się marzy aby spędzic z ukochaną osobą weekend a SPA. tj:
- Romantyczna obiadokolacja przy świecach z lampką wina
-wspólne zmysłowe masaże
- romantyczne kąpielw kozim mleku lub olejkach aromatycznych
-masaż gorącymi kamieniami

wszystko to sprawi, że ja i moja kochana osoba rozkoszować się będziemy każdą spędzoną tu chwilą.
a nasza magiczna chwila zależy od wygranej.
napisał/a: Yamajka 2015-02-08 16:41
[CENTER]WYMARZONY WEEKEND W MALINOWYM DWORZE[/CENTER]

[CENTER]PRZEDZIEŃ WYJAZDU…[/CENTER]
Czy wszystko spakowane? Pytam w popłochu narzeczonego. Jutro wczesnym rankiem wyruszamy w podróż na Dolny Śląsk do Malinowego Dworu. Czeka nas nie lada podróż gdyż z Bydgoszczy droga wyniesie ponad 6 godzin. Strój kąpielowy, szczoteczki do zębów, dobre humory, wszystko się zgadza..

[CENTER]DZIEŃ 1[/CENTER]

Dojechaliśmy na miejsce! Jest maj tak więc krajobraz jest przepiękny. Hotel umiejscowiony jest w spokojnej kotlinie z dala od miejskiego zgiełku. Dodatkowo na tle przepięknych Gór Izerskich. Powietrze jest niesamowite. Wchodzimy do środka!

Wystrój hotelu jest oszołamiający! Nowoczesność połączona z klasyka to jest to co lubimy. Pięknie przystrojone stoły, przestronne wnętrza oraz miła uśmiechnięta obsługa, to jest to czego goście sobie życzą na wejściu. Czas rozpakować bagaże, co oznacza, że udajemy się do swojego apartamentu. Wygląda identycznie jak na zdjęciu, którym kierowaliśmy się przy wyborze pokoju. Jest czysto, okna są bardzo duże, a meble w klasycznych brązowo szarych odcieniach.

Plan na dziś- Strefa Wellness and Spa, a wieczorem basen i sauna fińska! Hotel oferuje bardzo dużo zabiegów zarówno dla Pań jak i Panów. Ja wybieram zabieg „Pure”, który przeznaczony jest dla młodej, zanieczyszczonej skóry, kojąc ją i łagodząc. Mam 23 lata więc coś idealnego dla mnie. Po zabiegu na twarz Pani Kosmetolog wykona mi masaż kamieniami „ Scen tao of Asia”- sama nazwa zachęca do wypróbowania!

Mój narzeczony wybiera zabieg „ Energy Release Face”- odprężający, nawilżający i rewitalizujący zabieg na zmęczoną twarz oraz masaż karku wykonywany przy użyciu rogu bawolego. Dodatkowo w pakiecie otrzyma peeling pleców na bazie błota Fango o nazwie „ Time Out Back”.

Gdy jesteśmy już wypielęgnowani udajemy się na obiad do hotelowej restauracji, gdzie Szef Kuchni serwuje nietuzinkowe i bardzo smaczne potrawy, a tuż potem relaks w jackuzzi na tarasie hotelowym w towarzystwie lampki wina.

Dzień dobiega końca, lecz mamy zamiar udać się jeszcze na krótki spacer zapoznawczy, gdyż jutro czeka nas wielka wyprawa w Góry Izerskie piękną koleją Gondolową!

[CENTER]DZIEŃ II
[/CENTER]

Budzi nas piękny śpiew ptaków. To dopiero 8 godzina, lecz czeka nas długi dzień. Restauracja jest otwarta i czeka na swoich gości od samego rana, co nie koliduje z naszymi planami. Dziś udajemy się na sam szczyt Gór Izerskich, piękną Gondolą, która w 10 minut pokonuje 2500 km zawożąc turystów na sam szczyt. Widoki są nie do opisania, pstrykami dziesiątki zdjęć. Z powrotem schodzimy pieszo, a po drodze odwiedzamy bardzo sławny Dom Zdrojowy przyjmujący kuracjuszy od 1899 roku. W jego wnętrzu można podziwiać obrazy Kaysera- Eichberga oraz rzeźby Willborna oraz Gieske. Jest to dla nas nowe doświadczenie. Po powrocie do hotelu udajemy się na obiad,a zaraz potem planujemy wycieczkę, tym razem z przewodnikiem nad Wodospad Szklarski oraz do Lubomierza. Wieczorem korzystamy jeszcze z basenów oraz strefy piękna, gdzie Pani Stylistka wykonuje mi Manicure i Pedicure. Nasz weekend powoli się kończy, a nie zdążyliśmy jeszcze skorzystać z ogromu atrakcji, które oferuje nam hotel!

Zamawiamy butelkę wina do pokoju i romantycznym akcentem kończymy nasz pobyt w Świeradowie Zdroju.
[CENTER]
DZIEŃ III[/CENTER]


Czas wyjazdu. Pakujemy walizki, jemy szybkie śniadanie w formie bufetu oraz żegnamy się z przemiła obsługa oraz kierownikiem hotelu. Nie mówimy żegnamy, mówimy do zobaczenia za rok!
napisał/a: sage 2015-02-09 12:17
Jestem mamą dwóch dziewczynek, kobietą pracującą, żoną... Żyję w pędzie. Każdy dzień mija nie wiadomo kiedy. Na czas dla siebie i chwil z mężem brakuje już sił i czasu... Dlatego weekend w SPA tylko we dwoje to szczyt moich marzeń. Taki idealny weekend chciałabym aby rozpoczął się od spaceru po okolicy Malinowego Dworu. Nigdzie się nie spiesząc mielibyśmy czas aby porozmawiać i poodychać czystym, górskim powietrzem. Po powrocie do ośrodka czas na romantyczną kolację przy świecach. Kolejne dni wyobrażam sobie jako ciąg cudownych chwil pełnych wypoczynku i relaksu. Masaże,kąpiele,sauna i to wszystko z ukochanym mężczyzną, który choć na chwilę zapomni o pracy i zmartwieniach i znów stanie się tym beztroskim chłopakiem, który skradł moje serce...
napisał/a: Erna 2015-02-10 16:27
Mój idealny weekend we dwoje w SPA to byłby nasz RAJ!
Same wymierne korzyści by nam dał.
Czas razem spędzony byłby bardzo bajkowy.
Razem, My zakochani, zabiegi bierzemy też razem
Masaże relaksacyjne co wyciszenie i pewność siebie dadzą,
Wspólna kąpiel w winie zaowocowałaby podjecie małżeńskiej decyzji!
W strefie ćwiczeń dla mnie super Fitnes a dla narzeczonego Cardio.
W SPA zadbano by o każdy centymetr naszego ciała.
Jedzenie serwowane byłoby terapia dla duszy i ciała.
Świeże powietrze,spokój,cisza dałyby nam energii na kolejne dni.
A serca nasze szczęśliwe, biłyby dla siebie mocnym, równym rytmem.
napisał/a: paradoxa 2015-02-11 11:06
- Kochanie na weekend wyjeżdżamy do SPA Malinowy Zdrój....
- Nie pytam jak i gdzie to załatwiłeś tylko biegnę po walizke.Nie zabieram więcej niż jedną sukienkę i mnóstwo fikuśnej bielizny-to mówiąc puszczam oko do męża, który uśmiecha się lubieżnie dalej przegladając folder zapewne z ofertą hotelu
- Weź jeszcze strój kąpielowy gdyż mają tam baseny i jacuzzi podobno z pieknymi widokami
- Och to świetnie napewno bedziemy się tam wylegiwać godzinami z lampką wina w reku przy dżwiękach romantycznej muzyki-odpowiadam wciskając wbrew wcześniejszym zapewnieniom nasteną sztukę ubrań do walizki.
- Myślałem o tym samym-kiwa głową mąż,któremu z pewnością fantazja poddała jeszcze inne ciekawe pomysły, z którch pewnie skorzystamy:).Nie zapomnij też stroju sportowego, poćwiczysz bekchend na polu tenisowym..
A niech to.-ciskam słowami w myślach.nie przepadam za tym sportem.Za to mężuś go kocha a ja kocham jego więc nie mam wyboru....muszę zmienić walizkę na większą i załadowac dresik.
- ale super-słyszę podniecony głos z drugiego pokoju- tam jest ShiTao
- na Boga co on znowu tam wyczytał-to nie jest chyba żadne wymyślne jedzenie
- aleś ty nie obeznana- gani mnie męzuś-to taka technika masażu bardzo relaksująca z użyciem ciepłych kamieni i olejków
czuje że jego podniecenie coraz bardziej mi się udziela-Za tem bedziemy mieli tam mnóstwo wrażeń.......
-O tak ,o to zadba nasz hotel ... hmm i ja ;)
napisał/a: amanda_123 2015-02-12 02:39
Mój idealny weekend we dwoje? Tak, tylko w Malinowym Dworze!
M- Mój najlepszy wybór na wyjazd we dwoje.
E- Elegancki hotel w Sudetach w Świeradowie.
D- Dużo atrakcji na nas tu czeka, więc nie ma co zwlekać.
I- Interesuje nas właśnie ten hotel, bo jest najlepszym resortem SPA w Polsce.
C- Chcemy wypoczynku i relaksu od codziennego zgiełku i hałasu.
A- Atmosfera jest tutaj niesamowita, kto tutaj raz przyjedzie- już często tu zawita.
L- Lecznicze zabiegi są tutaj wspaniałe, w oparciu o wodę siarczkową- na świecie lepszych nie znajdziecie!
S- Super kosmetyki używane są tutaj, tylko najlepszych i lubianych marek.
P- Piękno i o zdrowie dba się tutaj.
A- A pokój relaksu, to jest to czego nam potrzeba.
M- Mieliśmy z mężem Wspólny Rytuał i Wspólną kąpiel w winie- ach, cudowne chwile:)
A- A bym zapomniała baseny, sauny i jacuzzi, zrelaksują nas na dłużej.
L- Lubimy też gimnastykę w wodzie, która odpręża wspaniale.
I- I joga doskonała na ciało i umysł.
N- Na tarasie podziwiamy piękną panoramę Gór Izerskich.
O- Oczarował mnie zabieg marki Babor Scen Tao of Asia- wspaniałe doznanie.
W- Wycieczka koleją Gondolowa- niezapomniane przeżycie.
Y- wYSPA zdrowia i urody....
D- Dużo atrakcji jest tutaj wokół, aż brakuje czasu na wszystko.
W- Właśnie nadszedł czas odjazdu, walizka spakowana, nie chcemy opuszczać tego miejsca.
Ó- Ów hotel jest wspaniały, będziemy wracali do domu radośni, wypoczęci i zrelaksowani.
R- Relaks i piękno tylko w Malinowym Dworze- dziś, jutro, na zawsze....
napisał/a: szparag 2015-02-12 07:57
Mój idealny weekend zapewne byłby idealnym "SPA weekendem" tylko dla mnie , moja najdroższa druga połowa w czasie, gdy obsługa SPA próbowała by odczyniać czary nade mną w celu złagodzenia skutków nadgryzienia zębem czasu, musiała by zająć się dziećmi. Co oczywiście nie było by dramatem dla żadnej ze stron, bo taki wypad to jak wiadomo przy obecnym tempie życia to jedna z niewielu chwil, które można zatrzymać w pamięci a wspomnienie wspólnie spędzonych chwil w radosnej i przyjemnej aurze pozwoli przetrwać nie jedną trudną chwilę.
Idealny pobyt w SPA to pobyt wykorzystany na pełnym gwizdku, regeneracja ciała ale i (nie wiem czy nie przede wszystkim) duszy. Bo gdy duch traci energię i wole walki to ciało własnie pierwsze woła o pomoc :) Zdaję sobie sprawę, że dwa dni nie zniosą dolegliwości , nie sprawią że ubędzie mi lat ani zmarszczek i nawet tego nie oczekuję. Ale wierzę szczerze, że te chwile wsłuchania się w ciszy w swoje ciało i duchowe potrzeby pozwolą na ponowne odkrycie siebie, obudzą drzemiące we mnie siły i dadzą potężny zastrzyk energii , której tak potrzebuję.
Dlaczego to piszę? Bo chce wygrać romantyczny weekend w Malinowym Dworze (jak wszyscy ) Dlaczego chcę wygrać? Bo chcę motywacji do działania, do wyruszenia na drugi koniec Polski by odnaleźć siebie na nowo a po drodze zgubić ten wstydliwy argument , że nie mam siły być romantyczna dla ukochanego od lat męża i ojca moich dzieci bo jestem przemęczona !
napisał/a: citrie 2015-02-12 17:28
Rok 2015 od swoich pierwszych dni stał się dla mnie rokiem zmian i niespodzianek. Mąż zmienił pracę, a ja spodziewam się naszego pierwszego maluszka! :) Tęsknie jednak za spędzaniem czasu we dwoje, gdyż nowa praca związana jest z licznymi delegacjami...
Idealny weekend w SPA?
Czas we dwoje, bez telefonu i laptopa! Wieczorne pływanie w basenie, smaczny posiłek i długie rozmowy w swoich objęciach. Marzę o zaczęciu dnia wycieczką do Zamku Czocha lub Świeradowa Zdroju, spacerowaniu i fotografowaniu! Kochamy podróże, a już po wakacjach będziemy musieli zawiesic nasz tryb życia na pierwsze kilka miesięcy naszego szkraba! Później ruszamy z nim w świat :)
Tęskno mi też do przyjemnego masażu i wyzwoleniu z siebie promiennej mamy, która tkwi pod zmęczeniem przebywaną właśnie, bardzo wymagającą, sesją! Podziwiam Panie w gazetach i chciałabym byc taką śliczną mamusią. Weekend w SPA pozwoliłby naładowac nasze akumulatory przed nadchodzącymi wyzwaniami, nieprzespanymi nocami i brakiem czasu na bycie samemu! Malinowy Dwór mógłby nas otulic i zamknąc w pięknej bańce romantyzmu! Maseczka, fryzjer...? Mile widziane, ale najmilej widziałabym nas trzymających się za ręce i podziwiających krajobrazy :)
Mój idealny weekend w SPA to Pakiet "Przyszli rodzice" :)