Jak polubić gotowanie?

stazzja
napisał/a: stazzja 2015-01-23 14:23
Mam pytanie do dziewczyn lubiących gotować, piec i wyczyniać inne cuda w kuchni: jak Wy to robicie?

Ja nienawidzę gotować. Dla mnie to strata czasu, gotuje się baaardzo długo, a je w 5 minut. Nie sprawia mi przyjemności kupowanie produktów i później ich przygotowywanie. Nie potrafię nic wymyślić, nie mam zmysłu kulinarnego.

Od czego powinnam zacząć na początek? Dodam, że na szczęście mój facet lubi gotować, więc nie jest to nagląca potrzeba, ale też bym chciała od czasu do czasu coś przygotować.
basiekkk
napisał/a: basiekkk 2015-01-27 12:12
Ja niestety nie potrafię Ci pomóc w tym temacie ;) Gotuję, kiedy muszę i to szybkie potrawy.
napisał/a: trisz 2015-02-03 15:43
Nie wiem jak to polubić, bo ja to zawsze lubiłam, niestety nie zawsze mam czas, żeby coś pysznego upichcić.
stazzja
napisał/a: stazzja 2015-02-03 21:08
No właśnie, to kupę czasu zajmuje, a efekty szybko zostają zjedzone ;)
napisał/a: smerfetkaaa8 2015-02-24 18:49
Ale za to jakie jest pyszne! Ja uwielbiam jeść, więc muszę też lubić gotowanie. Zresztą wystarczy trochę poszukać i znajdzie się sporo przepisów, które są naprawdę szybkie.
stazzja
napisał/a: stazzja 2015-02-25 19:49
Smerfetka, ja też uwielbiam jeść, ale jakoś wolę kupować niż gotować. Spróbuję z jakimiś łatwiejszymi i szybszymi przepisami ;)
napisał/a: ancianka 2015-04-04 10:14
cięzkie pytanie...ja pokochałam gotowanie ale jak założyłam rodzinę bo było dla kogo i jest. Sprawia mi to ogromna przyjemnośc jak widze jak moi ukochani zajadają ze smakiem
napisał/a: pomponiczka 2015-05-15 15:48
Można polubić gotowanie poprzez częstą praktykę :) jeśli często dziewczyny będziecie gotować to wtedy polubicie gotowanie i ten nawyk wam przyjdzie do krwi bardzo mocno. Ja lubię gotować bo jak ja coś sobie zrobię to wszyscy mnie później chwalą, jakie Ty Basiu dobre ciasto zrobiłaś.
dominika82
napisał/a: dominika82 2015-05-19 10:42
zaczynaj od drobiazgów :) jakaś jajecznica, a jak zacznie ci to sprawiać radość to przejdziesz na wyższą szkołę zaawansowania.
napisał/a: olivka88 2015-07-06 15:56
A w ogóle lubisz eksperymenty jakiekolwiek z ubraniami ? meblami ? i czy lubisz jeść ? :) jeśli tak to zamiłowanie do gotowania powinno przyjść samo. Może po prostu nie nadajesz się to "zwykłych" szarych przepisów ala zupa ogórkowa czy pomidorowa :) spróbuj zrobić coś szalonego , fajnego i smacznego zarazem.
warriorka
napisał/a: warriorka 2015-07-06 20:10
Ja lubię jeść, a nie znoszę gotować. Na szczęście mój narzeczony lubi ;)
napisał/a: talentedgirl 2015-07-14 11:15
Nie znoszę gotować, tak samo jak mój chłopak, dlatego jeśli już się "męczymy" to wspólnie :)