Wygraj książkę "Mąż doskonały - gatunek wymarły"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2015-01-12 14:27
Odpowiedz na 1 proste pytanie i zdobądź kompendium wiedzy pierwszych żon!

[CENTER][/CENTER]
[RIGHT]fot. Fotolia/kolaż Polki.pl[/RIGHT]

Rozwody i rozstania powoli stają się niechlubnym symbolem naszych czasów. Jak przetrwać to dramatyczne życiowe wydarzenie?
Odpowiedź znajdziesz w książce "Mąż doskonały - gatunek wymarły". Sprawdź, co zrobić, by wygrać ją w naszym konkursie!

Co musisz zrobić?

Wystarcz, że odpowiesz na pytanie:

[CENTER]Mąż doskonały, czyli jaki?[/CENTER]

Swoją odpowiedź zamieść na forum Polki.pl. Aby wziąć udział w konkursie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - sprawdź, jak to zrobić krok po kroku.

Co możesz wygrać?


Do rozdania mamy 6 egzemplarzy książki "Mąż doskonały - gatunek wymarły. Kompendium wiedzy pierwszy żon" autorstwa Rity Paddee i Violi Orkowitz. Już teraz weź udział w konkursie i zgarnij jeden z nich!

[CENTER][/CENTER]

Laureatów 6 najciekawszych odpowiedzi wyłoni jury w składnie redakcji serwisu Polki.pl. Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem.

Konkurs trwa od 13.01.2015 do 26.01.2015
napisał/a: julinej 2015-01-13 11:46
Mąż DOskonały, czyli taki do tańca i do różańca :) Mąż doskonały jest całe życie przystojny, nawet, gdy ma +20kg. Przy wyborze koloru do ścian stara się zgadzać z nami. Mąż Doskonały nigdy nie odmawia (dotyczy to najpiękniejszej, najcudowniejszej i jedynej na świecie bluzki na sklepowej wystawie, czy ulubionego batonika). Taki mąż potrafi iść i zerwać kwiatka z ogródka teściowej, a następnie obudzić mnie nim, podając również śniadanie do łóżka. Mąż Doskonały potrafi powiedzieć "Kochanie masz cały dzień dla siebie, ja zostanę z dziećmi" :) Potrafi też prawić mi komplementy, mimo, że figura nie jest ta sama, co kilka lat temu. DOskonały mąż wie, co lubię, a czego nie. Co mnie denerwuje, a co nie. Jaki masaż lubię najbardziej, a czego nie znoszę. Wie, kiedy mam gorszy dzień i potrzebuję czułości. Potrafi zrobić mi ciepłą herbatę i przykryć kocem. Mąż Doskonały będzie ze mną przez całe życie, w zdrowiu i chorobie :)
napisał/a: IskierkaO 2015-01-13 12:48
Maż doskonały to facet ,który ...no właśnie?
-Ma poczucie humoru ,bo jak żyć z ponurakami,
-Jest inteligentny aby zrozumiał instrukcje obsługi pralki i nie tylko -Opiekuńczy by w ciężkich chwilach i nie tylko wyręczył mnie z niektórych zajęć i dziecko sam położył do snu
-Szczery ale by nie wymyślał żadnych dziwnych historyjek i nie mówił w dosłownym tego słowa znaczeniu..kochanie nie mieścisz już się w sukienkę?
-Wierny ale aby było trochę luzu dla żony
-Szalony- by mógł porwać mnie w nieznane przygody i łóżkowe igraszki
-Cierpliwy-by mógł znosić szaleństwa zakupowe
-Romantyczny-aby każdy dzień był jak przy pierwszym spotkaniu
-Wrażliwy-by mógł uronić łezkę przy romansie ale bez przesady
-Mieć pasje -bo człowiek bez pasji jest jak okręt,który nie wie dokąd zmierza
-Kochać czytać -bo ten kto nie czyta przeżyje tylko swoje życie
-Kochający-by słowo Kocham celebrował należycie
-Zazdrosny -ale w granicach rozsądku
-Aby był sobą- Nie da się przecież cały czas udawać.
Oto mój idealny mężczyzna:).. wiem jednak,że to nie jest transakcja jednostronna i również ja muszę spełniać Jego oczekiwania ale to już inna historia i może na inny konkurs;)
napisał/a: justynarojek 2015-01-13 14:33
Mąż doskonały powinien być połączeniem rycerza, dżentelmena, kochanka i robotnika. Kobieta powinna czuć się przy nim bezpieczna a także mieć pewność,że mąż zapewni jej opiekę i wsparcie w każdej dziedzinie życia. Powinna być adorowana, uwodzona i pielęgnowana niczym najcenniejszy kwiat.Z kolei mąż powinien umieć przeprowadzić drobne remonty w domu i ten dom utrzymać. Konieczne jest by był również czułym i opiekuńczym ojcem, słuchającym co też żona do niego mówi i pomagającym jej w domowych obowiązkach. Dziś bowiem obowiązki dzieli się pół na pół. Dobrze by było gdyby od czasu do czasu idealny mąż zafundował żonie wieczór tylko we dwoje w ramach podtrzymania żaru ich miłości. Najważniejsze jest jednak by ją kochał , wspierał , był wobec niej szczery i dochował jej wierności.
napisał/a: daracz111 2015-01-13 14:49
Mąż doskonały... co tu dużo pisać. To mój mąż!
Dlaczego? Bo inaczej bym za niego nie wyszła.
On potrafi mnie rozśmieszyć - kiedy jest mi smutno; przytulic - kiedy tego potrzebuję; nie złości się o byle głupstwa; ma swoje zdanie, ale liczy się również z moją opinią; nie krzyczy na mnie, ale potrafi postawić mnie do pionu.
Mąż doskonały ma w sobie coś z romantyka, ale również nie brakuje mu cech twardziela. I choć czasem być może się poróżnimy w jakiejś kwestii to przez życie idziemy ramię w ramie jako: przyjaciele, rodzice, kochankowie, partnerzy.
napisał/a: K26 2015-01-13 17:11
Mąż doskonały, to taki, który pomaga swojej żonie. Nie męczy jej, dba o swoją rodzinę, nie tylko w trudnej sytuacji. Kocha bezgranicznie. Pragnie bezpieczeństwa i ciepła. Jest oparciem w chorobie i ostoją spokoju, gdy kobieta ma zły dzień. Nie wiem, czy istnieje taki ideał, ale dobrze gdy ma swoje zdanie i posiada umiejętność logicznego myślenia Pozdrawiam
justynak2608
napisał/a: justynak2608 2015-01-13 17:37
Mąż doskonały musi być dobrym ojcem .
Mąż doskonały potrafi zrozumieć bez słów,przytulić bez słów i wysłuchać bez słów. Wesprzeć kiedy potrzeba,pośmiać się kiedy jest okazja ,otoczyć opieką i troską.
Mąż doskonały naprawi,kiedy coś się zepsuje i poprosi o pomoc kiedy potrzebuje.
Przede wszystkim mąż doskonały to taki ,który po 10,20 czy 30 latach małżeństwa nadal będzie trzymał mnie za rękę i patrzył na mnie swoimi pięknymi oczami w TEN sposób.
napisał/a: marta_z1907 2015-01-13 18:49
Maż doskonały to mąż wyrozumiały i cierpliwy. Jestem typową kobietą i miewam swoje humory, mniej czy bardziej je wyrażam zewnętrznie. Dlatego mój przyszły wybranek musiałby to znosić i mimo wszystko mnie za to też i mimo tego kochać. Tylko jedno spojrzenie z moich niebieskich oczy wystarczyłoby, żeby to zrozumiał...
napisał/a: agasam9 2015-01-13 21:34
powinien być dla swojej żony prawdziwym przyjacielem na dobre i złe, a poza tym powinien być dobrym, troskliwym człowiekiem
napisał/a: mine 2015-01-13 22:13
Maż doskonały to taki, który przymknie oko na kolejną parę butów czy nową sukienkę, to taki, który na moje prężenie się przed lustrem i marudzenie, że " zobacz, chyba trochę mi się przytyło" odpowie "nie skąd, to lustro przekłamuje figurę", to taki, który ze stoickim spokojem, gdy właściwie już jesteśmy spóźnieni pozwoli mi jeszcze poprawić makijaż, to taki,który podczas moich trudnych dni przyniesie mi torbę ulubionych słodyczy z tekstem " nie martw się, ta porcja akurat pójdzie Ci w cycki", to taki, który bez słowa naprawi coś, co "się samo popsuło", to taki, który przejmie kontrolę nad domem i dziećmi, gdy będę miała 'dzień paszteta" i najchętniej to bym została w łóżku, to taki, który powie, że robię lepsze schabowe niż jego mamusia :D To taki, który jeszcze nie uciekł po tylu latach spędzonych z taką zołzą jak ja ;)
napisał/a: agf 2015-01-14 09:18
Mąż doskonały?? Jaki jest? Nierealny! O! Powiecie, że co tak sceptycznie, co tak bez optymizmu, ale swoje wiem, trochę już przeżyłam i w taką bajkę nie uwierzę ;) Że niby istniałby mąż, który jest tak cierpliwy, że nie wybuchnie szukając czegoś w damskiej torebce? Że niby jest taki, co to wymieni papier toaletowy, gdy się skończy? Skarpetki zawsze odłoży do pralki i nie zapomni podlać kwiatów? I może jeszcze wie, co gdzie w domu leży i nie zapyta o coś, co od lat leży w tym samym miejscu/ Nooo, to byłby doskonały, ale życie to nie bajka ;)
napisał/a: jaga12Xj1 2015-01-14 10:21
Dla mnie osobiście niema mężów doskonałych każdy człowiek ma jakieś wady po prostu do tych wad trzeba się przyzwyczaić i nie zwracać na nie uwagi jak by ich w ogóle nie było wtedy można powiedzieć że ma się męża doskonałego