Prezent dla faceta na urodziny

napisał/a: kovalska09 2014-12-31 12:42
Cześć dziewczyny to mój pierwszy post na tym forum :)

Zastanawiam się czy jesteście w stanie mi doradzić jakiś oryginalny prezent dla faceta na jego 30 urodziny?

Poszukuję czegoś użytecznego - bo to chyba najbardziej doceniają faceci.

Perfumy odpadają, dostał ładne na boże narodzenie (Celvin Klein)

Może jakieś akcesorium do ubioru? Albo jakiś męski gadżet?


Za każdy pomysł będę wdzięczna.

Mój facet uwielbia historię (Ukończył studia), czytuje książki, jest fanatykiem II wojny światowej ale to zbyt oklepany prezent by kupować mu po raz tysięczny książki. W młodości kleił modele czołgów i samolotów teraz już nie ma czasu ponieważ dużo pracuje (praca nie związana ze studiami)
Lubi schludnie wyglądać, płaszcze czy eleganckie koszule połączone z krawatem, spinki do mankietów też nie są mu obce.

Nie żyjemy z miesiąca na miesiąc więc prezent może być troszkę droższy.

Będę wdzięczna za każdą pomoc :) !
aniwey
napisał/a: aniwey 2014-12-31 17:56
A np. jakiś markowy zegarek z dedykacją? Wiem, że trochę to oklepane, ale na pewno użyteczne. Chyba że Twój men nie nosi zegarków ;)
stazzja
napisał/a: stazzja 2014-12-31 18:09
A może np. wyprawę do SPA, które jest położone w okolicy jakiegoś ważnego miejsca związanego z II wojną światową, w którym on jeszcze nie był? Albo np. wizyta w Berlinie? Lub lot para- albo motolotnią? Serdecznie to ostatnie polecam!
lore-ley
napisał/a: lore-ley 2014-12-31 18:44
A może właśnie wypad gdzieś. Np. weekend w Paryżu albo w jakimś jego ulubionym historycznym mieście i do tego jakiś mniejszy podarunek?
napisał/a: kovalska09 2015-01-02 12:12
Dziekuję wam dziewczyny za cenne rady. Poradziłam sobie lepiej dzięki wam. Znalazłam ciekawą ofertę na wypoczynek + zwiedzanie :)

Do tego mały upominek w sklepie - elegancką czapkę od Sterkowski

Zastanawiałam się nad zegarkiem z dedykacją ale ma już drogi zegarek po zmarłym dziadku, nie chce z tym
napisał/a: krilanka 2015-01-02 20:53
No to świetnie. A te czapki - wymiatają!
napisał/a: Roksana89 2015-01-02 22:10
Ciuchów bym się nie odważyła facetowi kupować - książkę, jakąś płytę tak.
napisał/a: kovalska09 2015-01-03 11:24
No mi też się podobają ;) Nie wiem dlaczego Administrator wykasował odnośnik. :(

Czemu nie odważyła byś się kupować ciuchów? Ja dobrze znam rozmiar mojego misiaka. Wiem co lubi nosić a czego nie lubi albo nosi tylko po domu (dres)
nagietek5
napisał/a: nagietek5 2015-01-04 16:19
Coś do majsterkowania powinno się sprawdzić :)
napisał/a: werka_90 2015-01-04 17:36
A może cała seria serialu "kompania braci" to bardzo uznana produkcja :)
napisał/a: Dorota225 2015-01-08 21:48
A ja znalazłam boską bluzę :D Chyba kupię mężowi, a do tego kubek kawy ze starbucks ;)

zdjęcie pochodzi z KimKim.pl
napisał/a: wesolapolka 2015-01-10 17:16
też właśnie mam podobny problem, bo nie wiem co kupić chłopakowi na urodziny:) w sumie chyba wszystko ma także naprawdę nie mam pojęcia co by to mogło być :) myślałam o jakiejś koszulce ze śmiesznym napisem, co sądzicie o tym pomyśle ? i co do tego można dokupić ?