leczenie zęba

napisał/a: kalina1982 2014-12-23 18:30
Hej, chciałabym spytać czy ktoś z Was miał zęba leczonego kanałowo? Okazało się, że mam jeden do leczenia i trochę się boję :( Znajoma radzi mi udać się do gabinetu Indexmedica, bo sama tam leczyła pod mikroskopem i mówi, że nie było żadnych problemów i nic nie bolało. Ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia?
napisał/a: mimika12 2015-03-04 22:38
Mialam zeba leczonego kanalo w klinice Stomatologicznej Hercka. Zalatwili to w ciagu jednego dnia wiec nie stracilam duzo czasu na leczenie. Poza tym przy dobrym znieczuleniu i leczeniu to pozniej nie odczuwa sie bolu
napisał/a: finezjaxx 2015-10-28 08:46
Nie ma czego się obawiać, jeśli robi to dobry stomatolog!
Gorzej jak wydasz na leczenie mnóstwo kasy, a na samym końcu okaże się, że i tak ząb musisz usunąć!
Piotr Janczy- wykonuje leczenie kanałowe pod mikroskopem. Słyszałam, że jest świetnym specjalistą w tym zakresie.
Przyjmuje w Krakowie na ul. Królowej Jadwigi 89. Tutaj masz stronkę- http://dentiumclinic.pl/ jeśli chcesz przeczytać sobie więcej na tren temat!
napisał/a: kama_2825 2016-01-18 14:51
ja nie miałam, ale podbijam! :)
carbonarara
napisał/a: carbonarara 2016-02-19 12:21
jak robi to sprawdzony lekarz, to nie ma sie czego bac - nie powinno w ogole bolec, ale trwa nawet kilka godzin, wiec trzeba sie uzbroic w cierpliwosc
napisał/a: tatiana88 2016-04-15 17:25
pewnie ,ze nie ma się czego obawiać ;) jeżeli dany gabinet dentystyczny ma wykwalifikowaną kadrę oraz odpowiedni sprzęt jakościowo to nie ma się czego bać . miałam przeprowadzany taki zabieg endodoncji . robiłam to u siebie w Krakowie w przychodni stomatologia cichoń . używają tam nowoczesnych materiałów.