Czy to mogą być objawy ciąży? Prosze pomóżcie! :(

napisał/a: Nickool 2007-11-20 01:08
Kochalismy sie z chłopakiem 4tygodnie temu. Wylał sie we mnie. W tym dniu w którym to robilismy za około 2tyg. miałam dostac planowaną miesiączke. Wieczorem kiedy poszlam do toalety mialam splamione krwią majtki i wydało mi sie to dziwne a do miesiączki miałam jeszcze przecież 2 tygodnie. Na pasku który przechodzi na podbrzuszu pojawił mi sie tego dnia zarys podobny siniaka. Wiadomo troche mnie to wystraszyło tym bardziej że miałam tą świadomość że wylał sie we mnie... Krwawienie trwalo okolo 5 dni ale wogole nie czułam jak bym miała okres brzuch mnie nawet przy tym krwawieniu nie bolał.
Czytalam ze czasem wystepuje takie krwawienie po zaplodnieniu.

Od tygodnia mam zawroty głowy a od temtego czasu mineło już 4 tygodnie, robi mi sie słabo, zbiera na wymioty, wieczorem kiedy zaczyna mnie bolec brzuch kłade sie spac i budze sie z tym samym bólem rano jaki mialam wieczor. :(
Dzisiaj jak kładlam sie spac mialam okropne zawroty głowy i bolal mnie strasznie brzuch tam niżej i jajniki, rano jak sie obudzilam beczalam i zwijalam sie bo dostalam takiego skurczu... Od tygodnia nie mam zbytnio ochoty na jedzenie a jak jem mam sucho w ustach, wszystko ma jakis dziwny smak, jak pije czuje jak bym miala sucho i wogole takie dziwne uczucie... Nigdy mi sie cos takiego nie dzialo... ;/ PROSZE POMOZCIE! :(
Z góry serdecznie Wam dziękuje! :(
napisał/a: Nickool 2007-11-20 01:14
Chciałam jeszcze dodać że czasem mam zgage choć mi sie to nie zdarzalo. Dopiero od jakiegos 1,5 tygodnia temu dostałam pierwszej zgagi od tamtej pory czasem ją mam....
napisał/a: monikap22 2007-11-20 23:35
Polecam isc do ginekologa albo zrobic test....
napisał/a: M_LADY 2007-11-20 23:51
no jak w morde strzelił chyba ciąża
napisał/a: Nelka 2007-11-22 15:01
nickool ja tez radze Ci zrobic test a pozniej udac do ginekologa. wydaje mi sie ze jestes w ciazy ale musisz to sama sprawdzic. czekamy na odpowiedz i czy jest fasolka czy nie ma?? buzka
napisał/a: Nickool 2007-11-22 16:40
Nelka napisal(a):nickool ja tez radze Ci zrobic test a pozniej udac do ginekologa. wydaje mi sie ze jestes w ciazy ale musisz to sama sprawdzic. czekamy na odpowiedz i czy jest fasolka czy nie ma?? buzka

Robiłam test, wyszlo ze nie jestem ale roznie to z tymi testami bywa... mysle ze poczekam jeszcze na miesiączke z jakis tydzień, jeżeli do tygodnia nie dostane to zrobie drugi.
napisał/a: madzia1987 2007-12-01 13:05
Zgadzam sie z mioimi przedmowczyniami, powinnas isc jak najszybciej do ginekologa bo to moze okazac sie niebezpieczne albo zrobic test ciazowy. pozdrawiam
napisał/a: ~~*madziaaa*~~ 2008-07-09 10:56
hej dziewczyny musicie mi pomoc prosze :confused: czy to moga byc objawy ciazy caly czas utrzymuje mi sie temp 37.5 , 37.6 ,37,4 a dzis dostalam okresu i dalej mam taka temp w pochwie oczywiscie i powiedzcie mi prosze czy to moze oznaczac ciaze juz jedna dzidzie mam skonczyla rok na drugie to jeszcze troche za wczesnie pod pacha zawsze popoludniu mam temp 37.5 rano oslabienie 36.0 kreci mi sie w glowie i boli mnie brzuch :( odpiszcie prosze
cohenna
napisał/a: cohenna 2008-07-09 11:31
Około 2 tygodnie przed miesiączka jest owulacja. Więc podejrzewam że jesteś w ciąży. Idź do lekarza aby sie upewnić....
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2008-07-09 11:39
powinnaś się zgłosić do lekarza.
napisał/a: ~~*madziaaa*~~ 2008-07-09 11:43
o jejku :eek: zobaczymy jaka bede miala miesiaczke bo mam pierwszy dzien ale jak narazie to krwawienie bardzo slabiutkie :rolleyes: ale ostatnio podczas stosunku z mezem raczej nie doszlo do wytrysku we mnie tylko to byl stosunek przerywany to moze cos wymknelo sie przez przypadek mam nadzieje ze bedzie dobrze dziekuje za odpowiedz;)
napisał/a: ~~*madziaaa*~~ 2008-07-10 10:07
dziewczyny coraz bardziej sie boje prosze pomozcie mi bo zwariuje dzis rano jak wstalam mialam silne bole jajnika prawego az zwijalam sie z bolu i plakalam co otworzylam oczy krecilo mi sie w glowie nie moglam wstac z lozka temp mierzylam pod pacha to mialam 36.5 a w pochwie 37.2 o 8 rano wzielam 2 tabletki przeciwbolowe troche mniej mnie bolalo ale bylo mi nie dobrze i dalej jest mi nie dobrze kazdy mi mowi ze zle wygladam i ze zbladlam powiedzcie czy to ciaza??????:confused::eek: