Wygraj zestaw kosmetyków od Palmolive!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2014-12-04 15:02
Weź udział w naszym konkursie!

[CENTER][/CENTER]
[RIGHT]fot. FREE/kolaż Polki.pl[/RIGHT]

Szukasz idealnego pomysłu na prezent? A może masz ochotę wygrać coś dla siebie? Weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z 15 zestawów kosmetyków Palmolive. Do wyboru masz aż 5 różnych zestawów. Który z nich przypadł Ci najbardziej do gustu?

Nagrody w konkursie

Do wygrania mamy dla Was aż 15 zestawów od marki Palmolive:

[LIST]
[*]3 zestawy Oriental Beauty (zestaw damski)
[*]3 zestawy Olive Gift (zestaw damski)
[*]4 zestawy Vanilia Break (zestaw damski)
[*]5 zestawów Strawberry Memories (zestaw damski)
[/LIST]

Zadanie konkursowe
Który z zestawów Palmolive wybrałabyś na prezent? W kilku zdaniach uzasadnij swój wybór.Spośród wszystkich wypowiedzi wybierzemy 15 najciekawszych.UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

08.12.2014
Z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni przesunąć termin konkursu. Wszystkie zgłoszenia otrzymane przed nową datą startu będą również uwzględnione. Niebawem podamy nowy termin startu konkursu. Za tę sytuację najmocniej przepraszamy.

16.12.2014
Konkurs rusza z dniem dzisiejszym. Wszystkie odpowiedzi, które pojawiły się na forum do tej pory, będą brane pod uwagę.

Konkurs trwa od 16 do 22 grudnia 2014.

Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM.
[CENTER]
Przyjrzyj się zestawom bliżej!

[/CENTER]
napisał/a: ika5559 2014-12-06 22:57
Aloe Relief (zestaw męski)

Wybrałabym zestaw męski dla męża. Ponieważ mężczyzna musi pięknie pachnieć i jednocześnie dbać o swoją skórę a zestaw zawiera aloes, który przynosi ulgę i bardzo dobrze pielęgnuje skórę. Mamy razem z mężem duże zaufanie do marki PALMOLIVE. Zestaw jest zapakowany w piękną i praktyczną kosmetyczkę , co w okresie świąteczno-sylwestrowym sprawia, że jest to idealne rozwiązanie. Jest to czas wyjazdów, a biorąc kosmetyki zapakowane w kosmetyczkę bardzo ułatwiamy sobie życie i pakowanie na wyjazd. Największą przyjemnością związana z prezentami jest możliwość obdarowywania innych. Każdy facet byłby zadowolony z tak delikatnego zestawu zawierającego aloes.
napisał/a: wordila 2014-12-06 23:45
Zero problemów z wyborem - od razu wybrałabym Palmolive Olive complex.
Z nim podróżowanie, które jest częścią mojego życia stałoby się łatwiejsze. Zapakowany w zieloną kosmetyczkę, aż prosi bym zabrała go ze sobą w podróż. Dzięki niemu miałabym pod ręką wszystko czego potrzebuję - szampon, żel po prysznic, mydło w płynie i płyn do kąpieli.
Odtąd pakowanie się przestałoby być horrorem, gdy w pośpiechu, z dosychającymi jeszcze włosami, biegam po różnych częściach mieszkania szukając moich kosmetyków. Z Palmolive Olive complex ten koszmar miałabym z głowy - po prostu kosmetyczkę umieściłabym w walizce.
Poza tym, znam zapach tej linii, bo mam już z niej płyn do kąpieli, który pomaga mi się zrelaksować leżąc w wannie. Aromat jest bardzo kremowy, kobiecy, naturalny - taki jak ja. Wybieram więc Palmolive oliwkowy - najlepiej pasuje do takiej zabieganej podróżniczki jak ja.
napisał/a: agasam9 2014-12-06 23:47
Oriental Beauty, ponieważ uwielbiam wszytko to co orientalne, inne, niezwykłe, egzotyczne. Uwielbiam zapachy pochodzące z dalekich krajów, ponieważ one przenoszą mnie w świat marzeń i fantazji.
napisał/a: kanytka 2014-12-07 02:21
A ja w świeżej, pachnącej truskawce się zakochałam,
MImo iż zima, ze sklepowej półki parę uzbierałam.
I znikały raz dwa, jak świeże bułeczki,
Polecam je bardzo dla każdej babeczki.
Ten zapach w letni ogród Cię zaprowadzi,
Ekspresowo suchą skórę nawilży i wygładzi.
I jest jeszcze jedna fajna niespodzianka,
Uwierzcie na słowo, bo jestem jego fanka.
Gdy szybko z kąpieli do łóżeczka wskakuje,
Ktoś chce mnie zjeść i się oblizuje.
Zapach ten z oddali przyciąga mojego Zdzisia,
Szybko i i skutecznie jak do miodu misia:)
napisał/a: ewaart 2014-12-07 09:30
ika5559 napisal(a):Aloe Relief (zestaw męski)

Wybrałabym zestaw męski dla męża. Ponieważ mężczyzna musi pięknie pachnieć i jednocześnie dbać o swoją skórę a zestaw zawiera aloes, który przynosi ulgę i bardzo dobrze pielęgnuje skórę. Mamy razem z mężem duże zaufanie do marki PALMOLIVE. Zestaw jest zapakowany w piękną i praktyczną kosmetyczkę , co w okresie świąteczno-sylwestrowym sprawia, że jest to idealne rozwiązanie. Jest to czas wyjazdów, a biorąc kosmetyki zapakowane w kosmetyczkę bardzo ułatwiamy sobie życie i pakowanie na wyjazd.
napisał/a: zofia22 2014-12-07 09:46
Na prezent wybrałabym zestaw Olive complex Palmolive. Niezależnie czy dla mnie czy komuś bym go podarowała byłby dobrym, pięknym, pachnącym i praktycznym prezentem. Olejek oliwkowy naturalnego pochodzenia nadaje się dla każdego. Delikatny, aromatyczny zapach natury zapakowany w piękną, funkcjonalną kosmetyczkę sprawia że prezent jest niepowtarzalny.
napisał/a: ewaart 2014-12-07 09:57
To prezent dla mamy - zestaw oliwkowy ,bo tak, jak i ona jest wciąż WYJĄTKOWY !

.......Oliwki kropla,mała,pachnąca,niewielka,
taka zwyczajna relaksu kropelka...
Co dzień na ciało w żel otulonym spływa tych kropli całe miliony !
Polecam relaks ten dnia każdego,
a dzień kolejny to coś nowego...
nowe wyzwania i nowe cele,
Ileż tych kropli na naszym ciele!
Ta kropla nawilża,oliwki woń wznosi....
Ten wspaniały zestaw dam dla mamy Zosi !
napisał/a: casablanca12 2014-12-07 11:08
Wybrałabym zestaw Oriental Beauty, bo jego zapach przenosi mnie do egzotycznego raju, a ja, za każym razem, czuję się jak w raju.
napisał/a: chemasia 2014-12-07 11:41
Ja na prezent wybrałabym zestaw Olive complex, ponieważ olejek pochodzący z oliwek ma doskonałe właściwości nawilżające, a kosmetyki posiadające takie cechy są szczególnie ważne zimą, kiedy skóra staje się sucha i szorstka pod wpływem mrozu, wiatru, a także zmiennych temperatur. Zestaw Olive complex zawiera żel pod prysznic z oliwą z oliwek, który wspaniale nadaje się do pielęgnacji skóry zimą, sprawiając, że staje się ona gładka, nawilżona, miękka i jędrna. Dodatkowo chciałabym otrzymać ten zestaw, bo ten żel pod prysznic jest moim ulubionym i bardzo często go używam. Zimą staram się pamiętać nie tylko o skórze, ale też o włosach, które są w tym czasie narażone na wiele szkodliwych czynników. Moim zdaniem najbardziej szkodzi im przebywanie w pomieszczeniach gdzie jest suche powietrze, bo to sprawia, że stają się przesuszone, łamliwe i nieładnie się układają. Z tego powodu zimą używam często szampony z odżywką, które nawilżają moje włosy nadając im gładkość oraz błyszczący i zdrowy wygląd. Zestaw Olive complex zawiera szampon wzmacniający włosy, który poprawiłby kondycję moich włosów. Ponadto za chęcią posiadania przeze mnie tego zestawu przemawia obecność ślicznej, zielonej kosmetyczki w postaci kuferka. Wymieniłam już chyba wszystkie powody, dla których chciałabym otrzymać w prezencie zestaw kosmetyków Olive complex.
anusia2004
napisał/a: anusia2004 2014-12-07 12:00
w wyborze co bym wybrała ja nie mam problemu , ponieważ chciałabym bardzo wygrać zestaw kosmetyków Aloe Relief dla mojego męża. Dlaczego bo bardzo go kocham, jest czuły dobry i chcę mu zrobić niespodziankę pod choinkę. Lubię kosmetyki z serii Palmolive a ten zestaw jest idealny dla mojego męża. Zestaw ten jest w pięknej kosmetyczce a jego zawartość jest idealna do jego skóry.
napisał/a: moonara 2014-12-07 12:05
Wybieram zestaw Relief (zestaw męski). Mój wybór jest banalnie prosty, wręcz trywialny... Ciągle nie mam prezentu dla swojego taty! Wygranie tego zestawu bardzo ułatwiłoby wyjście z tej sytuacji :) I uważam, że tata z takiego zestawu bardzo by się ucieszył!