Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Witaminy więcej

Które witaminy same zażywacie, a które najlepiej sprawdzają się jako składnik kosmetyków?

forum

Wibrator dla par więcej

Korzystacie?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. Dodano: 23-05-2016, 06:26 #11

Odp: Czekoladowa fontanna na wesele?

Moim zdaniem fontanna czekoladowo to świetny pomysł
    Warto zainwestować też w [URL="http://www.ciupagastudio.pl/"]oświetlenie na wesele Ciupaga Studio[/URL] Wesele to wyjątkowy dzień i uważam, że powinno się zrealizować cała swoją wizję tego dnia My własnie tak robimy i coś czuję, że bedzie przepięknie

2. Dodano: 25-08-2016, 23:38 #12

Według mnei czekoladowa fontanna to już troche oklepane :/ Lepiej postawić na coś nowego. U mojej przyjaciółki był np. mobilny bar kawowy perfect service i to był genialny pomysł. Nie dość, że kawa była pyszna, to jeszcze bariści zabawiali gości pokazami

3. Dodano: 08-09-2016, 12:58 #13

fontanna czekolady to super pomysł, ale np ja nie chciałam, żeby zaproszone dzieciaki się w niej babrały. może i fun, ale wszystko potem byłoby w czekoladzie, więc nope. zamówiliśmy za to krówki z naszymi imionami. a ogółem mega wrażenie na stołach zawsze robią dodatki, które pasują do wystroju. krówki były w błękitnych opakowaniach, tak jak zawieszki na butelki, które tutaj zamawialiśmy http://www.artisfera.pl/zawieszki-na-alkohol-c-12_13.html

4. Dodano: 16-09-2016, 14:27 #14

Czekoladowa fontanna to super pomysł na weselu Dużo radości i dla dzieciaków i dla dorosłych U nas, w Venge w łodzi była taka opcja wybrania sobie właśnie takiej fontanny. Super sprawa

5. Dodano: 24-11-2016, 15:05 #15

Ja tez mialam wesele swoje w Venge w łodzi. I tak samo była fontanna Super jest to, że można sobie było wybrać smak czekolady, a nie że mają tylko jeden i tyle A to, że to duża atrakcja nie tylko dla dzieciaków, to potwierdzam

6. Dodano: 10-03-2017, 14:59 #16

Dokładnie, ja tak samo Miałam wesele w venge i też wzielismy czekoladową fontannę. Fajnie że mają w pakiecie też takie atrakcje

7. Dodano: 10-03-2017, 15:31 #17

To jest bardzo fajne, tym bardziej że ja nie piję alkoholu.

8. Dodano: 19-03-2017, 18:30 #18

Zgadzam sie @kristin45, to naprawdę fajna opcja Tym bardziej gdy jak np. w Venge mają kilka rodzajów smaków tej fontanny do wyboru

9. Dodano: 22-03-2017, 15:45 #19

Eee na weselu jest tyle jedzenia że nie wiem kto ma jezcze ochotę na czekolade. chyba tylko dzieci które potem chodza całe wypaprane i z bolącymi brzuchami a rodzice zamiast tanczyć to ich pilnują zeby sie opanowaly bo to przecież umiaru nie znają :P

10. Dodano: Wczoraj, 11:31 #20

No, to faktycznie fajna opcja, że w tym venge mają do wyboru smak fontanny, chyba przeważnie jest to jakoś narzucone

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów