Boję się że przez problemy z erekcją stracę żonę, pomocy!

napisał/a: jozek6699 2014-11-03 15:14
Witam mam duży problem. Generalnie zdrowo się odżywiam, uprawiam sport(biegam), nie palę, nie piję.

Od jakiegoś pół roku zacząłem mieć nieregularne problemy z erekcją podczas stosunku z żoną.

Raz staje, a innym razem co bym nie zrobił jest klapa. Najgorsza sprawa jest taka, że ostatnio przyłapałem ją na zdradzie z sąsiadem .

Bardzo się kochamy i szanujemy, ale nie jestem w stanie jej zaspokoic…

Mam 41 lat, czy to normalne że moim wieku sprzęt już nie zawsze jest posłuszny? Ostatnio miałem sporo stresu w pracy, może to przez to?

Proszę doradźcie, bo nie chcę stracić żony
aniwey
napisał/a: aniwey 2014-11-04 12:42
Józek, choć byś miał nie wiadomo jakie problemy, nic nie usprawiedliwia zdrady żony.

Dla mnie to nie byłby jakiś wielki problem i wspólnie z mężem próbowałabym temu zaradzić. A próbowałeś jakichś tabletek? Może warto udać się do lekarza?
dziewiatka9
napisał/a: dziewiatka9 2014-11-04 13:07
A rozmawialiście o tym z żoną? Co ona o tym mówi? Przeprosiła chociaż za tę zdradę? Wybacz, ale strasznie to niemądre z jej strony - ranić Cię, jak już i tak masz problemy. Powinna Cię raczej wspierać.

Myślę, że najlepiej iść z tym do seksuologa. Oni naprawdę nie gryzą :)
stazzja
napisał/a: stazzja 2014-11-04 13:19
Być może to rzeczywiście przez stres - najpierw w pracy,a teraz się stresujesz tym problemem. Na pewno da się coś na to zaradzić - może razem z żoną się udacie do seksuologa? Jak bardzo nie chcesz, wybierz sobie lekarza-faceta i idź sam. On takich historii słyszał mnóstwo :)

Współczuję zdrady ze strony żony!
warriorka
napisał/a: warriorka 2014-11-04 13:35
Skoro jesteś dość młody, zdrowy, wysportowany, to pewnie jest winien stres. Jednak trudno wyrokować zza klawiatury :) Moim zdaniem ten problem da się rozwiązać, może chwilowo jakimiś tabletkami.

Nic jednak nie tłumaczy zdrady Twojej żony...
napisał/a: jozek6699 2014-11-04 17:35
No stało się, jak bym ją zaspokajał, to by nie szukała gdzie indziej.. Lekarz nie wchodzi w gre. To zbyt kompromitujace..Tabletek nie próbowałem, chcę najpierw naturalnymi sposobami podnieść swoją potencję.
Z żoną rozmawiałem, to była zdrada na tle fizycznym, nic do niego nie czuła.. Stresu w pracy nie wyeliminuje.. tak już będzie.. Szukałem trochę naturalnych sposobów..
patryszja33
napisał/a: patryszja33 2014-11-08 14:36
Skoro nie chcesz isc do lekarza, to moze po prostu spróbuj na początek preparatów, ktore kupisz w aptece bez recepty. Moj partner miał podobny problem i kupiłam mu permen king. Muszę powiedzieć, że po ok 4-5 tygodniach regularnego stosowania problem znacznie sie zmniejszyl.Pamietaj, aby stosowac ten preparat regularnie, bo musisz wzmocnic swoj organizm...
cilsak
napisał/a: cilsak 2014-11-18 16:16
Mimo, że jestem młody to nie uważam, że zdrada ze strony żony powinna przejść do porządku dziennego, bo skoro raz na to pozwoliłeś i nie wyciągnąłeś konsekwencji to może się to powtórzyć. Jeśli chodzi o Twoje problemy to lekarz jest najlepszym wyjściem. Specjalista będzie lepiej wiedział co może być nie tak.
napisał/a: jozek6699 2014-11-19 15:02
Czasami łatwo mówić o wyciąganiu konsekwencji osobom które nie mają kredytu na mieszkanie z żoną.. Kolega mi podesłał sposoby na lepsza erekcje. Co myślicie? Ktoś testował?
napisał/a: alinka1976 2014-11-19 15:07
pogadaj z żoną bo stres moze jeszcze potęgowac problem i koniecznie idź do lekarza. Zaburzenia erekcji mogą mieć różne podłoże - psychiczne lub fizyczne. Najważniejsze to znaleźć przyczynę bo w większości przypadków można sobie z tym poradzić.
Nie sądze aby żona od razu chciała odejść. Tylko szczerze z nią porozmawiaj, mój facet miał problemy przez leki które obniżały libido a mnie to mobilizowało do większych starań i było fajniej :)
cukierek22
napisał/a: cukierek22 2014-12-08 08:54
Gdyby żona chociaż cie szanowała, to by Ci powiedziała, że nie czuje się zaspokojona i poprosiła, albo pomogła ci znaleźć na to rozwiązanie, sa rózne metody, terapie, naturalne, farmakologiczne.
Nic nie tłumaczy zdrady, zrobiła to raz, to zrobi kolejny, bo ma świetną wymówkę.
napisał/a: majka87a 2014-12-19 21:12
Idź do lekarza, nie wierz w żadne magiczne tabletki.