Nietypowy prezent dla mamy

napisał/a: coooco 2014-11-03 13:01
Razem z siostrą szukamy czegoś fajnego, nietypowego prezentu dla mamy na urodziny. Dostała od nas już wszystkie standardowe kobiece prezenty więc prosimy o jakieś nietypowe propozycje. Z góry dzięki :)
aniwey
napisał/a: aniwey 2014-11-03 13:29
Słyszałam, że jest taka firma, która drukuje specjalne gazety z artykułem o danej osobie na pierwszej stronie. Ty wysyłasz zdjęcie i tekst lub temat, oni drukują. Ludzie naprawdę są zaskoczeni. Inny prezent - statuetka-Oscar z podpisem "Za rolę Supermamy". Interesowałoby Was coś takiego? :)

A może bilet do teatru, na koncert lubianego przez mamę zespołu, wspólna kolacja, albo, jak mam odważna, lot na paralotni lub skok ze spadochronu? ;) Lub - przyjęcie niespodzianka.
warriorka
napisał/a: warriorka 2014-11-03 14:13
A wśród tych kobiecych prezentów była np. wizyta w pobliskim SPA albo wysłanie mamy do centrum kosmetycznego na jakiś zabieg? Lub zafundowanie rodzicom wyjazdowego weekendu? :)
napisał/a: claudii87 2014-11-04 08:26
Możesz zabrać mamę na obiad/kolację w jakiejś wyszukanej knajpie. Albo zafundować rodzinny bilet do teatru albo filharmonii, jeśli mama oczywiście lubi takie rozrywki :)

Aniwey, ten Oskar brzmi świetnie :D A o tej gazecie nigdy nie słyszałam. Też ciekawe :D
napisał/a: babybest_eu 2014-11-04 11:15
Jasne,że tak- tutaj pomysłów na taki oryginalny i nietypowy prezent masz bardzo wiele iw gruncie rzeczy wszystko zależy od Twojej kreatywności,moim zdaniem takie wspólne wyjście to bardzo dobry pomysł,nawet do kina,bo dla mamy najważniejszy będzie wspólnie spędzony z Tobą czas.
aniwey
napisał/a: aniwey 2014-11-04 13:16
Claudii, mi też się podoba :) Te statuetki można kupić w różnych miejscach, m. in. na Allegro



a gazety są tu ;)
napisał/a: iska_bj 2014-11-04 14:37
myślę, że nietypową propozycją może być zabranie mamy na jakieś wyjście, np. jakaś opera czy teatr, jeśli lubi takie rzeczy :P
napisał/a: coooco 2014-11-04 15:49
Już właśnie na święta podarowałyśmy rodzicom wyjście do opery, natomiast w zeszłe urodziny zabrałyśmy ja zabiegi upiększające, więc trochę lipa powtarzać prezenty.
matylda855
napisał/a: matylda855 2014-11-05 15:21
a może jakieś coś do domu, wazon, świecznik, obrus czy coś takiego ?
napisał/a: coooco 2014-11-07 12:37
matylda855 napisal(a):a może jakieś coś do domu, wazon, świecznik, obrus czy coś takiego ?


A to akurat ciekawy pomysł !
znalazłam coś takiego



jest nawet możliwość wygrawerowania wybranego przez siebie napisu, co myślicie o tym ?
napisał/a: iska_bj 2014-11-09 13:25
to na pewno jest coś innego i nietypowego, myślę, ze mamie się spodoba
stazzja
napisał/a: stazzja 2014-12-17 12:49
Ja teraz szukam ciekawego prezentu świątecznego dla mamy. Co byście wybrały: dwa albumy o sztuce (mama jest historykiem sztuki i wiem, że chciała je sobie kupić) czy mega zestaw kosmetyków?