Wygraj podwójny bilet na film "Kick" w Kinotece!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2014-11-03 10:54
Zdobądź bilet i wybierz się z przyjacielem bądź chłopakiem na bollywoodzki hit wszechczasów.

[CENTER][/CENTER]
[RIGHT]fot. Materiały prasowe[/RIGHT]

Jedyne w swoim rodzaju kino Bollywood zachwyca wielu. Jeśli i ty uwielbiasz te wschodnie klimaty, masz szansę obejrzeć jeden z największych hitów tego gatunku. Film "Kick" odnosi sukcesy na całym świecie, a teraz trafia do kin w Polsce. Mamy na niego bilety do rozdania!

Co musisz zrobić, żeby wygrać?[CENTER]
Napisz krótko, za co kochasz niepowtarzalne kino Bollywood

[LEFT]Swoją odpowiedź za pytanie konkursowe zamieść na naszym forum.

Aby wziąć udział w konkursie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - sprawdź, jak to zrobić krok po kroku.

Co możesz wygrać?


Do rozdania mamy aż 5 podwójnych biletów na limitowane seanse filmu „Kick”.[/LEFT]

[LIST]
[*=left]5 autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi biletami na na wspaniały film bollywoodzki pt. Kick".
[/LIST]
[LEFT]UWAGA! Bilety będą do odebrania w kasie biletowej w warszawskiej Kinotece na nazwisko zwycięzcy.

[/LEFT]

[LEFT]
"Kick" to mieszanka wybuchowa z dużą dozą romansu, humoru oraz napięcia. Wszytko przyprawione jest charakterystycznym dla kina bollywoodzkiego śpiewem i tańcem oraz kolorytem, uwielbianym przez miliony widzów na całym świecie. Sceny akcji zaskoczą widzów swoim rozmachem. Zdjęcia, które realizowano w Polsce, należały do najtrudniejszych w całym przedsięwzięciu.

[/LEFT]
[/CENTER]
Laureatów 5 najciekawszych odpowiedzi wyłoni jury w składzie redakcji serwisu Polki.pl. Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem.

Konkurs trwa do 03.11.2014 do 06.11.2014.
martam2491
napisał/a: martam2491 2014-11-03 13:06
Kino Bollywood kocham za jego niepowtarzalny charakter. Wspaniała, porywająca każdego do tańca muzyka, magia kolorów, świateł i blasku tworzą fantastyczny klimat. Hinduskie zwyczaje oraz tradycja jest bardzo odległa sercom Polaków- być może z tego powodu tak chętnie je oglądam. Miło jest zagłębić się w tą charakterystyczną, obcą kulturę i poznać świat, który mogę śmiało nazwać bajkowym! Pojawiające się w filmach olśniewające kreacje, idealnie dopracowane choreografie taneczne oraz radość, która gości na twarzach aktorów (świetnie bawiących się na planie) chwyta mnie za serce! Nawet jeśli fabuła nie jest szczególnie poruszająca, to i tak wzdycham zachwycona przed ekranem, czując się jak mała dziewczynka, która marzy o filmowym życiu. Bollywodzkie kino jest idealne dla kobiet, które chcą się przenieść choć na chwilę do innego świata i zapomnieć o szarej rzeczywistości.
napisał/a: sgoha28 2014-11-03 23:54
Za niepowtarzalny sposób opowiadania historii od szczegółu do ogółu, za wplatanie piosenek do fabuły,za to że są głośne i kolorowe.Za to że oferują mi coś innego niż filmy z Hollywood czy Polski.
napisał/a: Marusia79 2014-11-04 15:47
Bollywood Film jest inny. Lubię go bo przenosi mnie w inny świat: bardziej kolorowy, zwiewny, weselszy :) Nie twierdzę, że moja rzeczywistość jest szara i smutna ale,,, fajnie czasem usiąść przed ekranem i przenieść się w coś innego. Film bolliwood jest opiety piękną muzyką i zawsze romansem z cudnymi tańcami, ślicznymi strojami i jakże urokliwymi aktorami:) czegóż więcej chcieć dziewczynie? po seansie zawsze chce się tańczyć :)
napisał/a: xjustx 2014-11-06 08:02
Kino Bollywood to pasja tańca i muzyki. Pomimo wielu przeciwnościom losu, takim jak np. bieda, dzięki swoim pasjom ludzie są szczęśliwi i osiągają sukcesy. Właśnie takie filmy powinny być pokazywane, aby zmotywować młodych ludzi do działania. Bollywoodzkie filmy są także radosne i kolorowe a wesoła, rytmiczna muzyka poprawia humor, dlatego są idealne na jesienną chandrę