Jakie soki pijecie?

napisał/a: shee 2014-10-29 12:23
Jakie soki najchętniej kupujecie do swoich domów? Czujecie roznice miedzy roznymi markami, czy sok pomaranczowy to sok pomaranczowy i nie ma dla was znaczenia od jakiego jest producenta?
lore-ley
napisał/a: lore-ley 2014-10-29 14:51
Ja właśnie cały czas szukam jakiegoś dobrego, zdrowego soku dostępnego w sklepie. Jeszcze na taki ideał nie trafiłam. Może Ty coś polecisz?

Kupuję Kubusia i sok pomarańczowy z Lidla - jest przepyszny.
stazzja
napisał/a: stazzja 2014-10-29 15:46
Ja kupuję 5-litrowe soki jabłkowe Vita Sok. W 100% naturalne.
napisał/a: fince 2014-10-30 11:43
najchetniej pije z fotruny, rozne smaki :) w polo markecie czesto jest na nie promocja :)
napisał/a: smerfetkaaa8 2015-04-12 16:55
A ja nigdy nie przepadałam za tymi sklepowymi sokami i zdecydowanie bardziej wolę świeże soki, np. z marchewki i jabłka, które przygotowuję w domu.
napisał/a: magda906 2015-04-14 18:55
Ja często robię własne soki i pije, często z marchewki. Dlatego sieję już marchewkę wczesną i późną. Aby mieć na cały sezon a także po sezonie. Jak byście chcieli takie nasiona kupić polecam : http://florexpol.eu/233-marchew , duży wybór różnego rodzaju warzyw, owoców itp.
napisał/a: amerylia 2016-02-29 17:39
Ja często robię soki w domu ale dzieci lubią raz na jakiś czas wypić Roko - http://www.rokofun.pl/ więc zdarza mi sie kupować :) Z resztą sama im ten sok podbieram jak mnie najdzie ochota bo jest bardzo smaczny i orzeźwiający.
napisał/a: KlasowaIga 2016-08-27 17:30
Ja staram się pić tylko przeważnie soki tłoczone na zimno, ponieważ wtedy owoce czy warzywa nie tracą swoich wartości. Ostatnio najczęściej kupuję soki Curattio, są to soczki warzywne, owocowe i ziołowe - dla mnie mega smaczne! ;) W przyszłym tygodniu mam zamiar zrobić sobie 3 dni diety oczyszczającej, podczas której będę piła tylko te soki - zobaczymy jaki będzie efekt!
napisał/a: vvronka 2016-08-27 21:43
mało soków pijam, ale jesli juz kupuje to te tłoczone sprzedawane w duzych kartonach z kranikiem, smakuja jak domowe :)
napisał/a: kropla 2017-05-03 19:18
A ja tylko Frugo, bo jest bez słodzików, sztucznych dodatków i konserwantów no i dobrze smakuje, uwielbiam każdy smak.