Jakie hobby ma Twój mężczyzna?

warriorka
napisał/a: warriorka 2014-10-20 17:31
Tak się ostatnio zastanawiałam, że hobby ma większość znajomych kobiet, a u mężczyzn trochę z tym gorzej. Jedna coś robi na szydełku (przepraszam za ogóły, ja się na tym nie znam ;), druga produkuje biżuterię hand made, trzecia ma blog kulinarny, a czwarta pisze o macierzyństwie. Znam mnóstwo zapalonych rowerzystek, biegaczek, fitnessowiaczek.

Panowie w sporcie też się lubują, owszem, ale poza tym chyba jakoś nie organizują sobie czasu wolnego. Jakie są Wasze spostrzeżenia? Mój tata uwielbia majsterkować i zawsze mieliśmy z niego dużą pomoc w domu, zwłaszcza że dzisiaj faceci często mają dwie lewe ręce.

Ja obecnie jestem singielką, ale mój były grał na perkusji. Niestety, nie jestem jakąś wielką fanką indie rocka, którego oni grali i na koncerty chodziłam raczej z obowiązku niż z przyjemności.

Pochwalcie się: czym w wolnych chwilach zajmują się Wasi mężczyźni? Może trochę przesadziłam z tym obgadywaniem ich? ;)
napisał/a: olabis 2014-10-20 22:13
No niestety nie napiszę nic odkrywczego, ale sport. Bieganie, rower, siłownia, też żałuję, że w mężczyznach teraz zanika chęć do majsterkowania, raczej to jest sport, albo siedzenie przed komputerem i udawanie, że robią ważne rzeczy :)
warriorka
napisał/a: warriorka 2014-10-21 12:07
Olabis, ale to super, że sport, że mu się chce. Ilu panów siedzi w domach przed tv z piwkiem w ręku i ani myślą, żeby się ruszyć.

Co do majsterkowania - to prawda. Znam mężczyzn o bardzo konserwatywnych poglądach, którzy w gębie uważają, że facet ma robić to, a kobieta tamto, a w praktyce nic nie potrafią z tych "męskich" zajęć.
napisał/a: gadzina 2014-10-21 12:32
No to ja trochę zachwalę mojego :)
pomijam gry komputerowe :D
to mój lubi majsterkować :) ale robi też bizuterię ;)
teraz jeszcze jest w trakcie organizowania kuźni
ma zdolności artystyczne i oko do fotografi, która go zaraziłam :D
lore-ley
napisał/a: lore-ley 2014-10-27 14:37
Wow, gadzina, to prawdziwy z niego człowiek-orkiestra :)

Mój mąż uwielbia gotować. Co minutę wymyśla nowe dania, ogląda programy kulinarne, czyta blogi. No i często, a na pewno częściej niż ja, gotuje w domu.
napisał/a: gadzina 2014-10-27 22:39
Człowiek orkiestra też ;P bo gra na perkusji, gitarze, harmonijce :D

A do kuchni, tego mi czasem brakuje ;)
ale placki i nalesniki robi genialne :D
napisał/a: kijaneczkaxx 2014-11-22 11:18
Oczywiście samochody na które godzinami potrafi się gapić w internecie.
zawsze mi powtarza, że lepsze to niż by jakieś panie oglądał
napisał/a: krilanka 2014-12-03 16:04
Mój narzeczony kupił sobie starą Ładę i tam przy niej majstruje. Lubi samodzielnie konstruować różne urządzenia, akcesoria do samochodów.
chmielka
napisał/a: chmielka 2014-12-05 13:09
Gadzina, to rzeczywiście dosłownie człowiek orkiestra :D

Mój mąż interesuje się statkami, samolotami biorącymi udział w II wojnie światowej. Niestety, zupełnie nie podzielam tej fascynacji.
napisał/a: malinah 2014-12-12 12:28
Mój zainteresował się strzelectwem rekreacyjny, z mojej winy :D W zeszłym roku kupiłam mu karnet na strzelnicę Magnum w Poznaniu i od tej pory pozbyłam się chłopa z domu ;) A tak serio, to raz za czas idę z nim i chociaż nie uprawiam tego sportu regularnie, ani nawet za bardzo w nim nie siedzę, to fajnie jest sobie czasem postrzelać ;)
stynek
napisał/a: stynek 2015-02-04 19:00
Piłka nożna, piłka nożna, piłka nożna *3 - mąż, syn, syn - do tego stopnia mnie wciągnęli, że jestem na wszystkich meczach i prawie wszystkich treningach :confused:
ostatnimi czasy doszedł tenis ziemny i stołowy
w międzyczasie wędkowanie
napisał/a: amichevole 2015-02-11 14:42
Mój mężczyzna chodzi po sklepach, internecie i kupuje Leginsy dla mnie xD