Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Zrób prezent swoim ubraniom i wygraj niesamowite żelazko więcej

Zapraszamy do udziału w konkursie Braun!

forum

Jaki był najgorszy prezent, jaki w życiu dostałyście? więcej

Czyli którego podarunku bożonarodzeniowego nie wspominacie najlepiej?

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64
  1. Dodano: 13-10-2014, 10:06 #1

Kredyt gotówkowy. Jaki bank

Czy ktoś z Was w ostatnim czasie brał może kredyt gotówkowy?
    W jakim banku obecnie mają dobrą ofertę?
    I czym się kierować decydując się na takie zobowiązanie? Jak nie dać się oszukać?

2. Dodano: 14-10-2014, 09:43 #2

Odp: Kredyt gotówkowy. Jaki bank

Cytat Zamieszczone przez myszunia11 Zobacz posta
    Czy ktoś z Was w ostatnim czasie brał może kredyt gotówkowy?
    W jakim banku obecnie mają dobrą ofertę?
    I czym się kierować decydując się na takie zobowiązanie? Jak nie dać się oszukać?
    Przede wszystkim zwróć uwagę na RRSO - jest to informacja o tym ile będzie Cię dokładnie ten kredyt kosztował. Często jest to napisane drobnym druczkiem ale trzeba to znaleźć.
    Na pewno zrób sobie pewne rozpoznanie całkowicie na trzeźwo. Tutaj:
    [url]http://www.comperia.pl/ranking-kredytow-gotowkowych.html[/url]
    znajdziesz na przykład porównanie kredytów gotówkowych - nie doradzę Ci konkretnego ponieważ wszystko się szybko zmienia.

3. Dodano: 15-10-2014, 09:00 #3

Dzięki . Na pewno sobie przejrzę.
    Codziennie do skrzynki pocztowej przychodzi mi masa ofert dotyczących właśnie kredytów gotówkowych. Albo oferowanych przez banki albo przez prywatne instytucje.
    U tych drugich na pewno o wiele łatwiej jest dostać kredyt. Myślisz,że może warto byłoby skorzystać z tego?

4. Reklama

5. Dodano: 16-10-2014, 08:58 #4

Cytat Zamieszczone przez myszunia11 Zobacz posta
    Dzięki . Na pewno sobie przejrzę.
    Codziennie do skrzynki pocztowej przychodzi mi masa ofert dotyczących właśnie kredytów gotówkowych. Albo oferowanych przez banki albo przez prywatne instytucje.
    U tych drugich na pewno o wiele łatwiej jest dostać kredyt. Myślisz,że może warto byłoby skorzystać z tego?
    Nie, nie nie ! Od tego się wystrzegaj. Mydlą oczy łatwością dostania kredytu. Mówią: 200 zł czy 2000 od zaraz i faktycznie tak jest. Często człowiek nie zwraca uwagi na oprocentowanie, które tam jest mega wysokie i niestety łatwo jest wpaść w spiralę długów, z której tak łatwo nie wyjdziesz niestety. Korzystają z tego często ludzie ustawieni pod ścianą, którzy nie widzą u siebie innych możliwości.
    Tak więc jedynie bank !

6. Dodano: 21-10-2014, 09:48 #5

Cytat Zamieszczone przez jmalinowska Zobacz posta
    Nie, nie nie ! Od tego się wystrzegaj. Mydlą oczy łatwością dostania kredytu. Mówią: 200 zł czy 2000 od zaraz i faktycznie tak jest. Często człowiek nie zwraca uwagi na oprocentowanie, które tam jest mega wysokie i niestety łatwo jest wpaść w spiralę długów, z której tak łatwo nie wyjdziesz niestety. Korzystają z tego często ludzie ustawieni pod ścianą, którzy nie widzą u siebie innych możliwości.
    Tak więc jedynie bank !
    W sumie racja ... Dzięki.
    Przejrzałam sobie rrso takich prywatnych pożyczek i jest bardzo wysokie .
    Czy możesz polecić jakiegoś dobrego doradcę w zakresie kredytów?

7. Dodano: 21-10-2014, 12:31 #6

Świetny ranking szkoda, że niemiałam go półtora roku temu
    [url=http://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle/promocje/promocje-na-modele/195-wielka-posezonowa-wyprzedaz-motocykli.html]http://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle/promocje/promocje-na-modele/195-wielka-posezonowa-wyprzedaz-motocykli.html[/url]

8. Dodano: 24-10-2014, 09:07 #7

Cytat Zamieszczone przez paula25p Zobacz posta
    Świetny ranking szkoda, że niemiałam go półtora roku temu
    W sieci jest tego sporo Wystarczy sobie szukać.
    Myszunia - na stronie jaką tutaj dałam możesz zostawić swój numer telefonu oraz mail i powinien się do Ciebie w tej sprawie odezwać ktoś zorientowany w temacie tak więc możesz się dopytać w tej sprawie.

9. Dodano: 03-11-2014, 10:37 #8

Ja również jestem zdania,że najlepiej będzie po prostu porozmawiać sobie z doradcą i samodzielnie przejrzeć sobie rankingi.
    I na pewno tak jak wcześniej tutaj pisali wystrzegaj się szybkich kredytów. Wiele osób nie wie,że rrso ( czyli rzeczywiste oprocentowanie) może tam wynosić nawet kilkaset do kilku tysięcy ... O czym oczywiście nie mówią.

10. Dodano: 04-11-2014, 11:21 #9

Ciekawa jest także [URL="http://www.niskarata.org"]oferta kredytowa na www.niskarata.org[/URL]. Sama korzystałam i nie żałuję.

11. Dodano: 05-11-2014, 14:54 #10

Bezsensu nie daj się nabrać bo niektórzy polecają Ci firmy brokerskie i tam Ci doradzą to co jest najlepsze dla nich (prowizja) a nie koniecznie dla Ciebie. Lepiej jak ktoś szuka kredytu niech sobie wejdzie na forum kredyty w dział kredyty gotówkowe i tam szuka porady. Na takich forach wypowaidają się też ludzie, którzy dany kredyt wzięli więc jest to dużo bardziej wiarygodne aniżeli rady brokerów.
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 20-11-2014 o 18:04

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów