Kredyt gotówkowy. Jaki bank

napisał/a: myszunia11 2014-10-13 09:06
Czy ktoś z Was w ostatnim czasie brał może kredyt gotówkowy?
W jakim banku obecnie mają dobrą ofertę?
I czym się kierować decydując się na takie zobowiązanie? Jak nie dać się oszukać?
jmalinowska
napisał/a: jmalinowska 2014-10-14 08:43
myszunia11 napisal(a):Czy ktoś z Was w ostatnim czasie brał może kredyt gotówkowy?
W jakim banku obecnie mają dobrą ofertę?
I czym się kierować decydując się na takie zobowiązanie? Jak nie dać się oszukać?

Przede wszystkim zwróć uwagę na RRSO - jest to informacja o tym ile będzie Cię dokładnie ten kredyt kosztował. Często jest to napisane drobnym druczkiem ale trzeba to znaleźć.
Na pewno zrób sobie pewne rozpoznanie całkowicie na trzeźwo. Tutaj:
http://www.comperia.pl/ranking-kredytow-gotowkowych.html
znajdziesz na przykład porównanie kredytów gotówkowych - nie doradzę Ci konkretnego ponieważ wszystko się szybko zmienia.
napisał/a: myszunia11 2014-10-15 08:00
Dzięki . Na pewno sobie przejrzę.
Codziennie do skrzynki pocztowej przychodzi mi masa ofert dotyczących właśnie kredytów gotówkowych. Albo oferowanych przez banki albo przez prywatne instytucje.
U tych drugich na pewno o wiele łatwiej jest dostać kredyt. Myślisz,że może warto byłoby skorzystać z tego?
jmalinowska
napisał/a: jmalinowska 2014-10-16 07:58
myszunia11 napisal(a):Dzięki . Na pewno sobie przejrzę.
Codziennie do skrzynki pocztowej przychodzi mi masa ofert dotyczących właśnie kredytów gotówkowych. Albo oferowanych przez banki albo przez prywatne instytucje.
U tych drugich na pewno o wiele łatwiej jest dostać kredyt. Myślisz,że może warto byłoby skorzystać z tego?

Nie, nie nie ! Od tego się wystrzegaj. Mydlą oczy łatwością dostania kredytu. Mówią: 200 zł czy 2000 od zaraz i faktycznie tak jest. Często człowiek nie zwraca uwagi na oprocentowanie, które tam jest mega wysokie i niestety łatwo jest wpaść w spiralę długów, z której tak łatwo nie wyjdziesz niestety. Korzystają z tego często ludzie ustawieni pod ścianą, którzy nie widzą u siebie innych możliwości.
Tak więc jedynie bank !
napisał/a: myszunia11 2014-10-21 08:48
jmalinowska napisal(a):Nie, nie nie ! Od tego się wystrzegaj. Mydlą oczy łatwością dostania kredytu. Mówią: 200 zł czy 2000 od zaraz i faktycznie tak jest. Często człowiek nie zwraca uwagi na oprocentowanie, które tam jest mega wysokie i niestety łatwo jest wpaść w spiralę długów, z której tak łatwo nie wyjdziesz niestety. Korzystają z tego często ludzie ustawieni pod ścianą, którzy nie widzą u siebie innych możliwości.
Tak więc jedynie bank !


W sumie racja ... Dzięki.
Przejrzałam sobie rrso takich prywatnych pożyczek i jest bardzo wysokie .
Czy możesz polecić jakiegoś dobrego doradcę w zakresie kredytów?
napisał/a: paula25p 2014-10-21 11:31
Świetny ranking :) szkoda, że niemiałam go półtora roku temu :(
jmalinowska
napisał/a: jmalinowska 2014-10-24 08:07
paula25p napisal(a):Świetny ranking :) szkoda, że niemiałam go półtora roku temu :(


W sieci jest tego sporo :) Wystarczy sobie szukać.
Myszunia - na stronie jaką tutaj dałam możesz zostawić swój numer telefonu oraz mail i powinien się do Ciebie w tej sprawie odezwać ktoś zorientowany w temacie tak więc możesz się dopytać w tej sprawie.
napisał/a: malinka0077 2014-11-03 09:37
Ja również jestem zdania,że najlepiej będzie po prostu porozmawiać sobie z doradcą i samodzielnie przejrzeć sobie rankingi.
I na pewno tak jak wcześniej tutaj pisali wystrzegaj się szybkich kredytów. Wiele osób nie wie,że rrso ( czyli rzeczywiste oprocentowanie) może tam wynosić nawet kilkaset do kilku tysięcy ... O czym oczywiście nie mówią.
napisał/a: wayem 2014-11-04 10:21
Ciekawa jest także oferta kredytowa na www.niskarata.org. Sama korzystałam i nie żałuję.
NataliaSzemi
napisał/a: NataliaSzemi 2014-11-05 13:54
Bezsensu nie daj się nabrać bo niektórzy polecają Ci firmy brokerskie i tam Ci doradzą to co jest najlepsze dla nich (prowizja) a nie koniecznie dla Ciebie. Lepiej jak ktoś szuka kredytu niech sobie wejdzie na forum kredyty w dział kredyty gotówkowe i tam szuka porady. Na takich forach wypowaidają się też ludzie, którzy dany kredyt wzięli więc jest to dużo bardziej wiarygodne aniżeli rady brokerów.
jmalinowska
napisał/a: jmalinowska 2014-11-17 09:40
Właśnie niekoniecznie. Oczywiście, że doradca dostaje prowizję ponieważ nie będzie doradzał za darmo niemniej prowizja jest taka sama w każdym banku.
Tak więc doradzi ten bank, w którym obecnie jest najlepsza oferta.
napisał/a: kundzia20 2014-11-20 06:55
Ja również jestem tego samego zdania.
Sama miałam kiedyś do czynienia z doradcami z serwisu comperia. Doradzali mi w zakresie kredytu mieszkaniowego i byłam bardzo zadowolona. Znalazłam ich z polecenia ale teraz widzę, że zna ich wiele osób.
Są niezależni, doradzą najlepszą ofertę tak wiec jeśli akurat autorka skorzysta z ich doradztwa to powinna być zadowolona.