Z kim lubicie ćwiczyć (trenerki z internetu)

napisał/a: happybird 2014-10-07 09:44
Sporo jest tych kobiet, które promują swoje ćwiczenia czy diety przez internet. Najpopularniejszą jest bez wątpienia ewa Chodakowska. Macie jeszcze jakieś inne propozycje? Widziałam na portalu Hellozdrowie, że przygotowali ciekawe zestawienie: hellozdrowie.pl/blogi/pudel-na-silowni/nie-tylko-chodakowska-czyli-moje-ulubione-trenerki-z-internetu
lore-ley
napisał/a: lore-ley 2014-10-07 11:46
Fajne zestawienie :)

Ja lubię właśnie Chodakowską najbardziej, przemawia do mnie ta babka. Oprócz niej ćwiczyłam z Mel B, też ok. Słyszałam wiele dobrego o Jillian Michaels, ale nie miałam okazji wypróbować jej ćwiczeń na sobie.
napisał/a: kaylusia 2014-10-08 01:34
Widząc temat myślałam, że chodzi o coś w rodzaju wirtualny trener.. Chodakowskiej nie lubię, być może dlatego, że zrobiła się z niej taka trochę celebrytka... trenuję z losowymi trenerami, najczęściej zagranicznymi wyszukując konkretne ćwiczenia na youtube :D
stazzja
napisał/a: stazzja 2014-10-08 12:01
Ja też standardowo z Chodakowską. Za to nie rozumiem w ogóle, na czym polega zainteresowanie ludzi siostrami Bukowskimi. Czy one też proponują jakieś ćwiczenia czy raczej na diecie się skupiają?
napisał/a: coooco 2014-10-08 14:20
Ja najbardziej lubię ćwiczenia z Mel B :)
a co do sióstr Bukoswskich, nie wiem skąd nagłe nimi takie zainteresowanie, osobiście dowiedziałam się o nich z Pudelka
olaszka93
napisał/a: olaszka93 2014-11-04 16:33
Najbardziej lubię Mel B. Czasami Tiffany, ale tylko boczki. Choodakowska mi nie podchodzi kompletnie.
napisał/a: dygo_00 2014-11-08 12:27
ja najbardziej lubię profesjonalny trening personalny z trenerem osobistym, więcej korzystam z tego niż z takich internetowych treningów
napisał/a: myszka88888 2014-11-20 12:47
Ja ćwiczę z Chodakowską.
napisał/a: carrrmi 2015-02-16 17:01
Ja cwiczę z fittapy.
napisał/a: zgrzyta 2015-02-17 16:32
może nie tyle z internetu, co z vhs - przejęłam kasetę mojej mamy i ćwiczę z cindy crowford :) lubię jej trening, bo to jeszcze sprzed wielkiego boomu na to i ćwiczenia sa ułożone tak, by najpierw rozgrzać porządnie ciało, żadnej kontuzji jeszcze nie miałam :) dodaję czasem do niej jakieś zestawy z sieci, ostatnio przeglądam sobie tego bloga http://zdrowiedietasport.pl/, sporo porad, a i ćwiczenia są całkiem spoko.
aniwey
napisał/a: aniwey 2015-02-17 20:36
Z nikim ;P Nie jestem typem, który długo wytrzyma ćwicząc. Chodziłam na siłownię i nie wytrwałam, a w domu sama to już w ogóle nie ma szans.
napisał/a: borowina 2015-02-20 07:42
ja lubię ćwiczyć np. z Mel B, lubię osoby energetyczne, fajny jest też koleś z insanity