jak dbać o formę?

napisał/a: beata-77 2014-10-04 21:57
Witam, jak dbacie o formę? Czy pół godziny dziennie ćwiczeń na bieżni wystarczy?
napisał/a: oeaquaslim 2014-10-10 18:59
Witam!
Może warto spróbować narzucic sobie taki regim: dieta, sport (siłownia, bieganie, rower) oraz odpowiednie nawodnienie organizmu; a do wody proponuję dodać Aqua Slim, który dodatkowo pobudzi metabolizm i pomoże zgubić zbędne kilogramy. Nasz preparat jest zalecany do stosowania przez co najmniej 3 miesiace.Forma i smukła sylwetka "murowana".

Agnieszka Domańska
........................
Online Ekspert
napisał/a: Dama1 2014-10-21 11:24
Najważniejsza jest systematyczność i regularność. W tym świetnie może pomóc wykupienie sobie karnetu, będziesz w jakimś stopniu zmuszona do chodzenia na fitness, no bo już kupiłaś ten karnet. Zobacz sobie w Saturn Fitness w Warszawie, koleżanka mówiła, że z legitymacją studencka na miesiąc kosztuje 69 zł
napisał/a: ashtray 2014-10-27 13:57
ja zaczynam wyciskać poty z Mel B :D na razie padam przy 5ciominutówkach, ale chcialabym kiedyś przejsc przez wszystkie :D
napisał/a: marion66 2014-11-03 16:31
na pewno to systematyczne ćwiczenia i przy każdej okazji bo nawet można w czasie wypoczynku podczas imprez integracyjnych czy wyjazdów tego typu - ja już byłam na takiej imprezie i wielki pozytyw bo nie tylko odpoczynek od codzienności ale i aktywność i dobra zabawa polecam firmę ze strony letsgo.com.pl
napisał/a: truskawka91 2014-11-05 07:36
Ja biegam i ćwiczę dywanówki. W sumie ćwiczę już dwa lata z przerwami. Jakiś czas temu zaczęłam biegać i nawet mi to wychodzi ale muszę zmienić buty bo te które mam strasznie mnie uwierają. Polecicie mi jakieś porządne? Myślałam o zakupie Asicsów z [url]www.landersen.pl/[/url] bo wyczytałam, że są bardzo wygodne i wytrzymałe a kosztują niewiele.
napisał/a: fiatvoluntas 2014-11-05 11:06
Dla mnie forma to przede wszystkim snowboard - świetna, naprawdę świetna sprawa, której sprzyja nadchodzący sezon zimowy. :)
napisał/a: ilonka59 2014-11-05 21:19
Ja ćwiczę w domu ok. 3 razy w tyg, 2 razy w tyg gram w siatę. Zamierzam zacząć chodzić na siłownię, razem z mym lubym zamiast ćwiczeń domowych (zaczyna brakować mi obciążenia :P) :)
napisał/a: monika99 2014-11-10 18:37
Jak dla mnie warto zdrowo sie odżywiać i przynajmniej 3-4 razy w tygodniu wykonywać jakieś ćwiczenia. Ostatnio zauważyłam, ze tutaj http://metasport.pl/ , mają bardzo fajne ćwiczenia i ciekawy spis diet które można zastosować.
napisał/a: GabiGabi2 2014-11-10 19:12
No tak dieta i cwiczenia to podstawa. Ja już jakiś czas staram sie walczyć o to by miec dobra formę chociaż idzie to z marnym skutkiem. Teraz takim dodatkowym motywatorem może być fajny strój sportowy. Spodobały mi się niedawno spodnie jakie widziałam tutaj [url]www.landersen.pl[/url] , idealnie nadawały by sie nawet do tych treningów w domu.
cilsak
napisał/a: cilsak 2014-11-18 15:28
Dieta jednak często mylona jest z głodzeniem się. Dieta powinna polegać na systematycznym spożywaniu pokarmów. Najlepiej 5 razy dziennie. Mało, jednak częściej - złota metoda. Oczywiście woda to podstawa. Z ćwiczeniami też nie można przesadzać i wykorzystywać organizmu do granic wytrzymałości bo to może tylko pogorszyć sprawę. :)
marteczka67
napisał/a: marteczka67 2014-11-18 19:19
Dobra forma jest uzależniona nie tylko od naszego ruchu ale także od tego co jemy i w jakich ilościach ja osobiście mam dobrze zbilansowaną dietę do tego dorzucam godzinkę ćwiczeń co 2 dzień i raz w tygodniu basen.