Czy korzystałyście kiedyś z zabiegów medycyny estetycznej?

halszkaWu
napisał/a: halszkaWu 2014-09-12 12:36
Ciekawi mnie, jak to wygląda wśród Polek :) Podobno coraz więcej z nas coś sobie poprawia. Czy Wy należycie do tej grupy?

Ja (jeszcze) nie, ale na pewno nie jestem przeciwniczką. Uważam, że jeśli można, w granicach normy, poprawić coś sobie, co nie.

A jeśli korzystałyście, to z czego i czy jesteście zadowolone?
aniwey
napisał/a: aniwey 2014-09-12 12:54
Ja też jeszcze nie korzystałam :)
napisał/a: sara899 2014-09-25 13:12
Ja się właśnie przymierzam...
napisał/a: shirleyka 2014-09-26 15:54
sara899 napisal(a):Ja się właśnie przymierzam...


A co zamierzasz robić? Moja mama niedawno sobie fundnęła wypełnianie zmarszczek, miała takie naprawdę spore przy ustach, na czole i wyglądała przez to smutno, teraz dużo lepiej wygląda, buzia jakaś taka weselsza się jej zrobiła :). Jeśli jesteś z Warszawy to polecam Ci Elite.
napisał/a: kalina1982 2014-09-30 17:48
Ja korzystałam, usuwałam zmarszczki mimiczne i to była jedna z lepszych moich decyzji. Trochę się bałam, jak to będzie wyglądało, ale udałam się do gabinetu poleconego mi przez znajomą (Bellisana w Warszawie) i wszystko przebiegło gładko, a wyglądam na pewno młodziej, bo słyszę sporo komplementów od ludzi :)
halszkaWu
napisał/a: halszkaWu 2014-10-21 11:49
Sara, właśnie, co zamierzasz sobie zrobić?

Kalina, jeśli jesteś rocznik 1982, to nic dziwnego, że wyglądasz młodo - jesteś młoda!!
napisał/a: iwett22 2014-10-22 09:04
Ja sama jeszcze nie korzystałam, ale nie mam nic przeciwko. Myślę, że kiedyś coś sobie zrobię, ale oczywiście wszystko z umiarem ;)
napisał/a: shirleyka 2014-10-27 20:59
To super, że jesteś zadowolona, na pewno warto wziąć pod uwagę takie zabiegi, ale koniecznie w sprawdzonym miejscu.
napisał/a: Dama1 2014-10-28 12:23
Ja chodzę do BIO SALONU, na miejscu jest lekarz do poważniejszych zabiegów z medycyny estetycznej, bardzo ładnie, kulturalnie i profesjonalnie :)
halszkaWu
napisał/a: halszkaWu 2015-01-05 19:03
W medycynie estetycznej używanej z głową nie ma nic złego, ale np. Małgorzata Socha czy Joanna Racewicz - młode babki, które sobie twarz botoksem zniszczyły, to przesada.
napisał/a: aniakol 2015-01-09 11:25
Ja byłam niedawno w http://www.beautymedica.pl/ z Torunia i muszę przyznać, że nie było źle. Teraz mój nosek i usta wyglądają lepiej ;) (miałam kiedyś wypadek).
Możemy wziąć znieczulenie ogólne, albo miejscowe, jak kto woli.
napisał/a: patuszkaa 2015-01-13 09:51
Wydaje mi się,że medycyna estetyczna jest jak najbardziej dla ludzi i nie ma jakiegoś wstydu, że się z tego korzysta i dba o swój wygląd. Tylko jak ze wszystkim trzeba znać umiar. Ja pozwalam sobie czasami na jeden, dwa zabiegi w klinice Ars Estetica, głównie są to jakieś pilingi, mezoterapia - takie mało inwazyjne.