Wygraj vouchery na wyposażenie domu i słodkie niespodzianki od Delecty!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2014-09-11 13:03
[h=3]Laureaci konkursu:[/h]
[LIST=1]
[*]natalka3011
[*]koliber31
[*]bella121
[/LIST]
Gratulujemy laureatkom! Otrzymają one na skrzynki forumowe wiadomości z prośbą o podanie danych do wysyłki (termin przesłania adresów to 7 dni od daty otrzymania wiadomości od redakcji).


Odpowiedz na jedno pytanie i wygraj wspaniały zestaw nagród!

[CENTER][/CENTER]
[RIGHT]fot. Fotolia[/RIGHT]

W codziennym pośpiechu wcale nie tracimy ochoty na małe przyjemności! Każda z nas ma wiele do zrobienia, ale wszystkie zasługujemy też na krótką chwilę relaksu i odprężenia. Wyciszająca kąpiel, ulubiony film, a może coś słodkiego?

Kiedy dopada cię ochota na coś pysznego, nie zawsze masz czas na skomplikowane przygotowania. Czasem wystarczy jednak zaledwie kilka minut, aby rozkoszować się smakiem... łatwego ciasta! Łatwe ciacho Delecta to pierwsze na polskim rynku ciastko do kubka, które można upiec w zaledwie jedną minutę. Potrzeba tylko odrobiny wody i kuchenki mikrofalowej, aby przygotować małą, słodką przyjemność. Właśnie z tą chwilą szybkiego relaksu jest związany nasz konkurs.

Odpowiedz na naszym forum konkursowym na jedno pytanie:

[CENTER]Jak sądzisz, kiedy najczęściej możesz mieć ochotę na Łatwe ciacho?
[/CENTER]

Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

Nagrody konkursowe


3 zestawy nagród - w skład każdego zestawu wchodzi:


[LIST=1]
[*=center]voucher o wartości 400 zł do sklepu z wyposażeniem domu RedOnion, do wykorzystania w sklepie stacjonarnym oraz sklepie on-line,
[*=center]3 szt. nowej słodkiej przekąski Delecty - ciasta bez pieczenia Łatwe ciacho.
[/LIST]

[CENTER]
[/CENTER]

Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM.
Konkurs trwa od 15.09.2014 do 30.09.2014!
napisał/a: alonek 2014-09-15 11:07
Ochotę na Łatwe Ciacho miałabym podczas jesiennych dni kiedy to trzeba poprawić sobie humor i podnieść poziom endorfin czymś co smakuje niebiańsko. Odpowiednia ilość czegoś słodkiego nie tylko wywoła uśmiech na każdej buzi ale da kopa do dalszego działania.
madelleine
napisał/a: madelleine 2014-09-15 11:10
Myślę, że ochotę na Łatwe ciacho mogę mieć w najmniej spodziewanym momencie i dlatego jest to świetne rozwiązanie, ponieważ za sprawą kilku chwil będę mogła pozwolić sobie na chwilę przyjemności :cool:
losannas
napisał/a: losannas 2014-09-15 11:14
Łatwe ciacho przyda się na te dni, kiedy mam wielką ochotę na jedzenie - zwłaszcza na słodycze...

PMS bowiem objawia się nie tylko rozdrażnieniem, ale również niepohamowaną chęcią na słodkości (zwłaszcza w moim przypadku). W związku z tym kiedy wracam do domu, jestem rozzłoszczona na wszystko i wszystkich, denerwuje mnie prawie każde słowo wypowiedziane przez najbliższych i uratować ich może jedynie ekspresowe danie mi czegoś pysznego i słodkiego.

Wydaje mi się, że łatwe ciacho sprawdziłoby się idealnie! :)
napisał/a: metafora123 2014-09-15 11:18
Od czasu do czasu zdarzają mi się dni, kiedy natłok zadań do wykonania jest tak bardzo duży, że jedyne o czym marzę, to wrócić do domu, usiąść w ulubionym fotelu z książką w ręce i czymś dobrym obok siebie. To właśnie w tym momencie idealnym rozwiązaniem będzie Łatwe ciacho :) Mała, słodka przyjemność po ciężkim dniu - brzmi to idealnie i pysznie!
Tak, to jest właśnie ten moment, w którym z pewnością będę sięgała po Łatwe ciacho :) szybciutko się je zrobi i można delektować się jego smakiem.
napisał/a: 19790411 2014-09-15 11:21
Łatwe ciacho powinno się znaleźć w każdej apteczce domowej i służbowej ;) Bo co zrobić, gdy cukier spada, a chandra dopada? Wtedy dobrze sięgnąć do "zestawu ratunkowego", chwilka i ciacho gotowe. A nigdy nie wiadomo, kiedy nas taka potrzeba spotka.
Mnie zwykle spotyka w pracy, w czasie ciężkiego i stresującego dnia marzę o jakimś pysznym ciachu, chwili wytchnienia w czasie której napiję się kawy i zjem coś dobrego - łatwe ciacho sprawdziłoby się idealnie.
napisał/a: milols 2014-09-15 12:28
Na Łatwe ciacho, sezon zacznie się u mnie już 23 września wraz z pierwszym dniem astrologicznej jesieni Szczególnie to czekoladowe będzie w stanie pomóc mi przeżyć jesień i zimę Ale też przed i w trakcie "trudnych dni" Łatwe ciacho wydaje się być niezbędne. No i do gorącej, pachnącej kawy z rana i tej poobiedniej i tej po pracy też zapewne bardzo by smakowało Zatem odpowiadając w skrócie na pytanie: zawsze








'
napisał/a: mjabolek 2014-09-15 12:29
W chwili gdy już po pracy wracamy do domu , zjadamy rodzinny obiadek i uwijamy się codziennymi lekcjami i obowiązkami domowymi i nadchodzi moment kiedy wszystko już zrobione, dzieci idą do swoich zabaw,mąż wczytuje się w internetowe wiadomości ja zaparzam pyszną kawkę i podaję pyszny "szybki"deserek - to jest ta chwila kiedy najlepiej sprawdzi się cisto Delecta :) Szybko, smacznie i domowo - siadam z kawką i ciasteczkiem i zanurzam się w lekturze - TO MOJA CHWILA Z DELECTĄ!!!!
izunia75
napisał/a: izunia75 2014-09-15 12:36
Pływam, wracam do domu i mam zawsze ochotę na coś słodkiego. Nie mam jednak sił na długie pieczenie i wtedy jest wspaniała okazja na łatwe ciacho – szybkość i słodka przyjemność w jednym.
napisał/a: ania_k_1 2014-09-15 13:22
Kocham słodkości i uważam że każdy czas "na małe, słodkie co nie co" jest dobry, a ja po słodkości sięgam w pracy, kiedy muszę "doładować energię" i wieczorami w domu, kiedy relaksuje się przy dobrej książce.
napisał/a: agneszientus 2014-09-15 13:28
Kiedy?to jest pytanie ja tam zawsze mam ochote,a uwielbiam ciasta,teraz bede zabierac je ze soba wszedzie do pracy,do szkoły,na wyjazd ,nie moge obyc sie bez ciast jestem szczesliwa ze teraz w tej porecznej saszetce sa takie przysmaki,na szczescie moge jesc ile chce i nie tyjke wiec juz lece do sklepu po pysznosci Delecty,mniam:)
napisał/a: kociczka24 2014-09-15 13:55
Ochota na na słodkie co nieco dopada mnie w najmniej odpowiednim czasie, kiedy mam duzo pracy lub jestem już nia zmęczona i opadam z sił wtedy pojawia się myśl aby spalaszować jakies słodkości a nie zawesze sa w domu. Także Latwe Ciacho to super pomysł aby bez wielkiego wysiłku i czekania zrobic sobie taką przyjemnośc