Możecie polecić balsam albo żel NAWILŻAJĄCY do ciała?

nawiaa
napisał/a: nawiaa 2014-09-10 12:07
Mam bardzo suchą skórę, a jeszcze nie trafiłam na taki, który by mi dobrze skórę nawilżył. Znacie jakiś skuteczny? Byłabym bardzo wdzięczna za podpowiedzi :)
napisał/a: minioka54 2014-09-11 13:46
Ja raczej polecam oliwki a nie balsamy do ciala i w szczególnośc te dla dzieci, są mniej chemiczne i jakościowo duzo lepsze.
jmalinowska
napisał/a: jmalinowska 2014-09-11 15:04
nawiaa napisal(a):Mam bardzo suchą skórę, a jeszcze nie trafiłam na taki, który by mi dobrze skórę nawilżył. Znacie jakiś skuteczny? Byłabym bardzo wdzięczna za podpowiedzi :)

Ja bardzo lubię balsam Cece z olejkiem arganowym. Odkryłam go kiedy wróciłam w czerwcu z wakacji z Grecji. Moja skóra po opalaniu potrzebowała mocniejszego nawilżenia tak więc szukałam dobrego środka.
Gdzieś na blogach dziewczyny sobie go polecały tak więc postanowiłam wypróbować.
Nie jest tani niemniej jeszcze nigdy nie miałam tak dobrego balsami. Nawilża skórę, która jest po nim gładsza, zdrowsza.
Zresztą poczytaj sobie opinie na kwc:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=64472
nawiaa
napisał/a: nawiaa 2014-09-12 12:23
Kurcze, rzeczywiście nie jest tani :) Może najpierw spróbuję z oliwką, a jak u mnie nie zadziała, to się skuszę :)
napisał/a: fashi0n 2014-09-14 22:53
Zobacz serię Skin Clinic Nawilżanie z Bielendy - dawno moja skóra nie była tak nawilżona :)
aniwey
napisał/a: aniwey 2014-09-17 12:18
Ja bym poleciła balsam perfumowany Gosh. Jest rewelacyjny!
napisał/a: fashi0n 2014-09-21 21:30
Lubię też masła do ciała, też dobrze nawilżają. Odkryłam ostatnio takie o zapachu karmelu i czekolady, pachnie pięknie :) z Bielendy bodajże.
napisał/a: JoaSzasz 2014-09-25 23:46
z balsamów to najlepsze są dla mnie Dove, Garnier lub masła do ciała Bielendy. Olejek arganowy też bardzo dobrze nawilża, ale ja używam go raczej jako dodatku, a nie zamiennika
napisał/a: m_kowalska18 2014-09-30 14:07
Polecam krem Nivea, Masło do ciała kakaowe Perfecta Dax Cosmetix albo jesli jesteś alergiczka to jakiś apteczny balsam np. Oilatum..
:)
napisał/a: sroka35 2014-10-07 20:35
Ja bardzo lubię wszelkie masła do ciała, aktualnie mam z czekolada i karmel z bielendy. Bardzo go lubię bo świetnie pachnie i dobrze nawilża. Żeby masło bardziej wnikło w skórę robię domowy peeling kawowy
napisał/a: milkazet 2014-10-22 11:15
Też postawiłabym właśnie na masła do ciała.
Cały czas jednak poszukuję tego, które będzie mi się sprawdzać najlepiej.
Fajnym pomysłem jest ShinyBox - nie wiem czy słyszałyście o tym.
Wpłaca się niecałe 5 dyszek i dostaje w zamian ładne pudełko wypchane próbkami kosmetyków.
Wychodzi dużo taniej, niż gdybyśmy miały kupować próbki w drogerii.
napisał/a: kiermaszka 2015-03-08 21:19
tak, maslo do ciala bedzie najlepszym rozwiazaniem. Anidy http://scananida.com.pl/ masla sa bardzo dobre. Ja mialam mega problemy z sucha skora i teraz juz mam spooj. Kupisz w apetkach i drogeriach