Jakie macie sposoby na zadbaną skórę twarzy?

napisał/a: darita3 2014-08-26 20:22
Jakie macie sposoby na zadbaną skórę twarzy? Nie mogę sobie poradzić z kurzymi łapkami, z przebarwieniami skóry oraz z tym, że jest mało jędrna. Czy znacie niedrogie sposoby na piękną cerę?
napisał/a: 5Sonia75 2014-08-26 20:49
Używam regularnie peelingu kokosowego firmy APIS, do tego szafirowy krem do twarzy tej samej firmy, oraz maska nawilżająca też Apisa. Rezultat gładka, nawilżona buzia.
napisał/a: maricca 2014-08-26 20:57
Już jako nastolatka miałam problemy z cerą: przebarwienia, blizny potrądzikowe, sucha skóra. Kosmetyki przepisane przez dermatologa dały rezultaty na kilka lat, jednak po urodzeniu syna problem powrócił- znowu miałam przebarwienia, kurze łapki i wyglądałam na 10 lat starszą, niż w rzeczywistości. Zrezygnowałam całkowicie z makijażu, zmieniłam dietę ( dużo owoców, wody i warzyw) oraz zaczęłam stosować kolagen naturalny Noble Medica. Dziś znowu mogę się cieszyć ładną cerą.
napisał/a: antolinka 2014-08-27 18:30
darita3 napisal(a):Jakie macie sposoby na zadbaną skórę twarzy? Nie mogę sobie poradzić z kurzymi łapkami, z przebarwieniami skóry oraz z tym, że jest mało jędrna. Czy znacie niedrogie sposoby na piękną cerę?


Może kup sobie jakieś serum do twarzy z http://sintiva.pl/kategoria/serum-do-twarzy Słyszałam. że dermokosmetyki są naprawdę skuteczne na zmarszczki i mało jędrną skórę. Ja jak na razie używam tylko kremu nawilżającego ale za jakiś czas pewnie kupię pierwszy krem na zmarszczki. W mojej rodzinie bardzo wcześnie się pojawiają:/
mo_nika_p
napisał/a: mo_nika_p 2014-08-28 12:09
Ja używam sprawdzonych kosmetyków. Do twarzy mam krem vichy z serii idealia. Jest to krem dla skóry zmęczonej, suchej, pozbawionej blasku, z pierwszymi zmarszczkami. Ma on unikatowy skład z wodą termalną z Vichy oraz jest w nim Kombucza - aktywny ekstrakt z herbaty, zdolny wygładzić i rozświetlić skórę. Skóra po tym kremie wygląda jędrnie, zdrowo i świeżo.
napisał/a: senta 2014-08-28 18:47
Uwilebiam (i mogę polecić) maseczkę drożdżową.
napisał/a: fashi0n 2014-08-31 23:56
Argan Face Oil z Bielendy - wcieram w twarz, cera jest jak nowa
napisał/a: JoaSzasz 2014-09-01 00:20
Ja po prostu robię regularne peelingi, codziennie myję twarz żelem po zrobieniu demakijażu, no i obowiązkowo dobry krem nawilżający. Też słyszałam że olejek arganowy dobrze sie sprawdza do pielęgnacji twarzy
napisał/a: MajaNowa 2014-09-01 11:37
Generalnie oczyszczanie twarzy należny wykonywać w trzech krokach: najpierw oczyszczanie właściwe - zmycie makijażu i brudu. Następnie tonizowanie skóry, a potem nawilżanie. Warto do tego używać kosmetyków naturalnych, które są znacznie mniej agresywne i bardziej bezpieczne.
napisał/a: fashi0n 2014-09-07 23:11
Olejek arganowy stricte do twarzy - Argan Face Oil z Bielendy. Super jest, nawilża, wygładza... ma w składzie kwas hialuronowy...
napisał/a: littlerosie 2014-09-21 14:13
najlepsze sa te najtansze- np. zdrowa dieta- duzo owocow z witamina C- kiwi, borowki :)
napisał/a: fashi0n 2014-09-21 21:35
Jak masz problem z naczynkami, to dobra jest linia kosmetyków Pharm Naczynka z Bielendy. Polecam :)