Co sądzicie o czopkach viburcol?

napisał/a: Anka6 2014-07-15 23:13
Stosowała któraś z Was może, albo stosuje? Zostały mi one polecone na uspokojenie np. w trakcie kolki czy ząbkowania. Jestem ciekawa czy działają i czy nie ma żadnych skutków ubocznych
napisał/a: HotChocolate 2014-07-16 21:28
nie słyszałam żeby dawały jakiekolwiek skutki uboczne, raczej je wszyscy polecają. Wcześniej były na receptę, bo chociaż to homeopatia mają w składzie jakiś silniejszy składnik, ale teraz znowu można je kupić bez więc raczej i tak są w pełni bezpieczne.
napisał/a: werc 2014-07-18 12:32
homeopatyczne leki są bardzo bezpieczne i n ie powodują żadnych skutków ubocznych. Dlatego te czopki są jednymi z najlepszych gdyż nie powodują jakiś problemów u dziecka
napisał/a: HotChocolate 2014-07-22 16:05
skutek uboczny może wystąpić w postaci uczulenia jeśli ktoś takowe ma na rumianek, ale to na ulotce pisze że to przeciwwskazanie. O innych przypadkach nie ma w całym internecie, bo troszkę poczytałam.
tutaj chyba wszystko w temacie tych czopków jest opisane:
http://www.spokojdziecka.pl/viburcol.html
napisał/a: werc 2014-07-22 16:33
dlatego wypróbowanie takiego leki czy działa czy nie jest bezpieczne., Nie spowoduje to jakiś dodatkowych komplikacji a co najwyżej szybko i skutecznie pomoże w przypadku bólu czy czegoś takiego
napisał/a: JoaSzasz 2014-12-15 00:59
A udaje Wam się normalnie podać czopki swojemu dziecku? Moja córeczka jak raz miała dostać leki tą drogą to strasznie protestowała, od tej pory staramy sie z mężem dawać jej leki w tradycyjny sposób. Na ząbkowanie dobry jest też preparat camilia, zakrapla się na bolące miejsca i uśmierza ból, a też jest naturalny, więc myśle że warto wypróbować :)
napisał/a: naturalna000 2014-12-17 20:35
my stosujemy zarówno camilię jak i czopki. Chociaż sądzę że czopki powoli odchodzą w zapomnienie.
napisał/a: kunkuma 2014-12-18 20:16
JoaSzasz napisal(a):A udaje Wam się normalnie podać czopki swojemu dziecku? Moja córeczka jak raz miała dostać leki tą drogą to strasznie protestowała, od tej pory staramy sie z mężem dawać jej leki w tradycyjny sposób. Na ząbkowanie dobry jest też preparat camilia, zakrapla się na bolące miejsca i uśmierza ból, a też jest naturalny, więc myśle że warto wypróbować :)


Dobrze, że moja córeczka nie protestuje. Wszystko przyjmuje co jej ja dam, mój maż lub dziadkowie.
Czopki Viburcola pomogły. :) Odkryliśmy go na etapie ząbkowania wiec w tym temacie się wypowiem. Wycisza maluszka podczas stanów niepokoju związanych z bolesnym ząbkowaniem. Ze względu na sposób podania stosowaliśmy sporadycznie, jednak w trudnych chwilach nie zawiódł nas.