Konkurs "Rewolucja w prasowaniu"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2014-07-01 14:53
Weź udział w konkursie, odpowiedz na 2 proste pytania i zgarnij super żelazko marki Philips!


fot. Fotolia

Większość osób uważa prasowanie za uciążliwy obowiązek. Od teraz jednak, ten obowiązek może stać się znacznie przyjemniejszy! Weź udział w naszym konkursie, odpowiedz na proste pytania i zgarnij wyjątkowe żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare!

Co możesz wygrać?

Do rozdania mamy 3 żelazka Philips PerfectCare Silence GC9550! Co wyróżnia je spośród innych produktów tego typu? Model PerfectCare Silence, który jest kontynuatorem niezwykle udanego pierwszego modelu żelazka z generatorem pary PerfectCare, to najcichsze na świecie, a przy tym niezwykle wydajne żelazko z generatorem pary. Zastosowana w nim rewolucyjna technologia OptimalTemp to perfekcyjne połączenie temperatury i pary, bezpieczne dla wszystkich tkanin. Dzięki temu masz pewność, że nigdy nie przypalisz swoich ubrań i nie musisz się martwić regulacją temperatury.


Co musisz zrobić?

Obejrzyj krótki filmik pod tym linkiem...

... i odpowiedz na 2 proste pytania!

Ile osób rozebraliśmy w załączonym filmiku? Dlaczego właśnie ty powinnaś otrzymać żelazko Philips?

Laureatów 3 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy żelazkami Philips PerfectCare i poprosimy o przesłanie swojej opinii, która zostanie później opublikowana na łamach serwisu Polki.pl!

Rewolucja w prasowaniu, dzięki której prasowanie będzie łatwiejsze i szybsze!

Wobec natłoku codziennych domowych obowiązków można odnieść wrażenie, że nigdy nie ma dość czasu na relaks w gronie rodziny lub przyjaciół. Gotowanie, sprzątanie, pranie i prasowanie, nie wspominając już o pracy zawodowej, dzięki której płacimy rachunki... jeśli chcemy to wszystko ogarnąć, musimy po mistrzowsku opanować wykonywanie niezliczonych zadań jednocześnie.

Jeżeli nie zadamy sobie trudu polegającego na przebrnięciu przez stosy prania i wstępnym posortowaniu tkanin, prasowanie będzie oznaczało trwonienie czasu na oczekiwanie, by żelazko rozgrzało się lub ostygło do pożądanej temperatury. Albo musimy bez przerwy przekładać poszwy lub koszule na desce do prasowania, albo napełniać żelazko wodą lub usuwać kamień. To właśnie te drobne czynności pochłaniają nasz cenny wolny czas.
Rewolucja od Philipsa w prasowaniu!

Na szczęście firma Philips zrewolucjonizowała prasowanie, wprowadzając na rynek linię żelazek z generatorem pary oraz żelazek z funkcją pary pod ciśnieniem wyposażonych w przełomową technologię OptimalTemp, która utrzymuje idealną temperaturę żelazka odpowiednią do prasowania wszystkich rodzajów tkanin.

Technologia OptimalTemp stosowana wyłącznie w produktach Philips z linii PerfectCare wykorzystuje perfekcyjne połączenie temperatury i pary, aby zapewnić rewelacyjny wygląd wyprasowanych ubrań. Rozwiązanie to pozwala gładko uporać się z prasowaniem bez zaprzątania sobie głowy tym, czy wybrana temperatura będzie odpowiednia dla danej części garderoby, a zagniecenia znikają za jednym pociągnięciem żelazka.

Prasowanie nareszcie przestało być kłopotliwe: już nigdy więcej nie będziesz się martwić o to, że ulubione ubrania zostaną przypalone, i możesz w mgnieniu oka wyprasować całe pranie, bez najmniejszego problemu przechodząc od dżinsów, bawełny przez kaszmir aż do jedwabiu.

Philips PerfectCare to linia najwyższej klasy urządzeń do pielęgnacji odzieży zaprojektowanych z myślą o tym, by uławtić, przyspieszyć i uprzyjemnić prasowanie. W skład linii PerfectCare wchodzą żelazka z generatorem pary PerfectCare Pure, Perfect Care Aqua, PerfectCare Expert i PerfectCare Silence oraz żelazko parowe PerfectCare Azur.

[CENTER] [/CENTER]
Żelazko z generatorem pary PerfectCare Silence

Model PerfectCare Silence, który jest kontynuatorem niezwykle udanego pierwszego modelu żelazka z generatorem pary PerfectCare, to najcichsze na świecie, a przy tym niezwykle wydajne żelazko z generatorem pary. Użytkownikom często przeszkadza hałas, jaki podczas prasowania wytwarza wydostająca się z generatora sprężona para. Wiele osób prasuje ubrania, oglądając równocześnie telewizję, dlatego firma Philips stworzyła żelazko z generatorem pary PerfectCare Silence, pragnąc jak najbardziej uprzyjemnić użytkownikom prasowanie.

[CENTER] [/CENTER]

Konkurs trwa od 01.07. do 14.07.2014
Zapoznaj się z regulaminem konkursu
napisał/a: koliber31 2014-07-01 16:39
Nie wiem ile dokładnie osób rozebraliście w filmiku bo jako zapracowana osoba nie mam czasu nawet ich wszystkich policzyć. Ale jeśli Kasia Burzyńska zadeklarowała gotowość do prasowania to sądzę że osób tych było wiele.

Dlaczego ja powinnam wygrać żelazko Philips PerfectCare Silence?

Bo jestem osoba która ciągle żyje w biegu pomimo tego że deklaracja zwolnienia biegu przejawia się we wszystkich postanowieniach noworocznych. Bo nie mam dużo wolnego czasu, bo pracuję zawodowo i każda minuta zaoszczędzonego czasu jest dla mnie na wagę złota. Żyjemy w czasach trudnych, takich gdzie wymaga się od nas jeszcze więcej, jeszcze lepiej i jeszcze szybciej. Praca zawodowa, dom, sprzątanie, gotowanie, zabawa z dziećmi, nauka z dziećmi, doszkalanie się-to wszystko zabiera czas i ratunkiem jest sztuka umiejętności wykonywania wielu rzeczy na raz. Pracuję w biurze gdzie wymaga się ode mnie sztywnego dress codu więc wyprasowane, czyste koszule codziennie rano to dla mnie konieczność. Mąż i dzieci też często podrzucają mi swoje ubrania które mają być perfekcyjnie wyprasowane bez żadnych zagięć nie mówiąc już o przypaleniu:) A skoro o tym mowa-nie tak dawno temu potraktowałam tak swoją jedwabną, nową bluzkę doprowadzając się do płaczu. Z żelazkiem PerfectCare Silence taka sytuacja na pewno nie miałaby miejsca. Chciałabym prasować ubrania bez strachu o przypalenie płynnie przechodząc od bawełny po wiskozę, jedwab i kaszmir. Podczas prasowania często słucham radia lub oglądam telewizję więc marzę o urządzeniu które jest nie tylko skuteczne ale i ciche. Żelazko z generatorem pary PerfectCare Silence jest takie więc gwarantuje przyjemne prasowanie oraz to że będę na bieżąco ze wszystkimi odcinkami moich ulubionych seriali:)

Chcę wygrać by mój mąż chodził do pracy w wyprasowanych, czystych koszulach a ja przestała się martwić o przypalone ubrania. Aha - i obiecuję wystawić rzetelną recenzję:)
napisał/a: maja679 2014-07-01 16:56
Wydaje mi się (ale nie mam całkowitej pewności) że rozebrało się 8 osób.

Najlepszego na świecie żelazka poszukuję,
takiego, które niemal samo koszule męża wyprasuje ;)
Ciągle w moim domu straszy prasowania sterta
Ubrania moje, męża, synka czyli odpowiedzialność wielka
Nasze ciuszki trochę jednak kosztowały
Więc chcę by jak najdłużej swą jakość, świeżość i kolory zachowały
Niestety moje stare żelazko nieco już szwankuje
I niezbyt dokładnie pogniecione ubrania prasuje
Czasem też wyrzuca kamień i brud całkiem niespodziewanie
I już od nowa do prania nadaje się ubranie.
Nowe, idealne i lekko prasujące żelazko to moje marzenie
Liczę na to, że w przyjemność zmieni prasowania utrapienie.
losannas
napisał/a: losannas 2014-07-01 21:19
Rozebrano aż 9 osób! o_O

Właśnie JA powinnam wygrać to żelazko, bo nie potrafię żyć bez muzyki. Zastanawiacie się pewnie jaki to ma związek... A jednak ma bardzo duży!

Moje obecne żelazko jest złośliwe, głośne i kapryśne. Hałasuje non stop i jeszcze pluje kamieniem na moje ulubione ubrania... Lat ma mnóstwo i krótko mówiąc nie ułatwia mi życia!

Żelazko, które można wygrać jest żelazkiem grzecznym i cichym, dzięki czemu mogłabym się relaksować przy prasowaniu... Bez przeszkód i dodatkowych atrakcji dźwiękowych mogłabym słuchać muzyki, lub nawet oglądać telewizję, co do tej pory było nieosiągalne...

Nawet nie wiecie jak bardzo moje żelazko potrafi być hałaśliwe :P
napisał/a: paula_092 2014-07-02 09:56
Wydaje mi się, że swoje rzeczy do wyprasowania dało 9 osób, ale oglądałam filmik kilka razy raz wyszło mi 7 potem 8 i 9 i dwie osoby są po prostu tylko raz w filmiku i jakoś umykają z pamięci i mylę je z innymi. eh. Ale moja odpowiedź brzmi: 9 osób.

Dlaczego ja powinnam wygrać takie cudne żelazko, ponieważ jestem osoba lekko mówiąc roztrzepana, która nie zawsze potrafi skupić się nad tym co robi. Podzielność uwagi to także nie do końca moja cecha rozpoznawcza, a mimo to prawie nigdy nie robię tylko jednej rzeczy. Podczas prasowanie słucham muzyki/ bądź oglądam poranne wiadomości, czytam notatki na zajęcia, myślę o dodatkach które ubiorę, o tym czy zabrać parasol czy nie. A jeszcze w między czasie sprawdzam o której mam tramwaj i przez to wszystko zapominam często ruszać ręką i przypalam ulubione koszule, jeszcze z bogiem sprawa jak rzecz należy do mnie, ale gdy tak nie jest.... oj jest źle. Mój mężczyzna, może i dobrze dla mnie ale nie daje mi już ubrać do prasowanie, gdyż mówi ze więcej z tego złego niż pożytku.
Rozwiązanie, które zapewnia to żelazku jest wprost stworzone dla osoby takiej jak ja. Może wtedy mój ukochany nabrałby odwagi i zaufał mi w kwestii prasowanie.
Czyste i dobrze wyprasowane koszule to podstawa !:cool:
gogonek
napisał/a: gogonek 2014-07-02 18:31
Moim zdaniem było 6 osób rozebranych, a to żelazko muszę mieć, bo prasowanie nigdy nie było moją najmocniejszą stroną, może tak się stanie gdy będę szczęśliwą posiadaczką tego super żelazka, które jest do wygrania. Unikam prasowania jak mogę, czasem mąż mi bluzkę prasuje czy spodnie, bo wie, że nie jest to moja ulubiona czynność domowa i czasem mi głupio, że nie ja to robię, ale cóż - każdy robi to co umie najlepiej, prawda?
napisał/a: K26 2014-07-02 19:41
Moim zdaniem rozebrało się 9 osób. A dlaczego żelazko powinno być moje? Fajne pytanie. Nigdy nie byłam dobra w te klocki: prasowanie, sprzątanie, gotowanie. Jestem singielką, ale ideałem nie jestem. Dzięki takiemu fajnemu żelazku dam radę pokochać prasowanie, które nie uważam za pasjonujące. Dom prowadzić muszę, a w pogiętej koszuli trochę wstyd iść do pracy. Pozdrawiam.
slena1986
napisał/a: slena1986 2014-07-02 22:08
Ja naliczyłam 9 osób rozebranych:) Ale z matematyki konkursów nie wygrywałam, więc mogę się mylić.

Dlaczego właśnie ja powinnam wygrać? Mówiąc szczerze jestem ogromną antyfanką prasowania. Na pewno ma na to wpływ moje żelazko, które jest już stare i którym często przypalam różnie ubrania podczas prasowania (np. moje ulubione spodnie, bluzkę, która idealnie maskowała moje wałeczki na brzuchy, najładniejszą kurtkę mojego synka, garnitur mojego męża), a później mam zepsuty cały dzień i jeszcze bardziej nie cierpię prasowania. Dlatego właśnie bardzo chcę wygrać to żelazko. Przynajmniej nie zniszczyłabym już żadnych ciuchów i prasowanie przestałoby sprawiać mi takie cierpienia. Fanką na pewno nie zostanę, ale na pewno prasowanie przestanie być dla mnie drogą przez mękę i nie będę tej czynności odkładać na "jutro".
napisał/a: rudziaaa1 2014-07-02 22:49
Rozebraliście 7 osób! ;)
To ja powinnam wygrać żelazko Philips PerfectCare Silence GC9550, ponieważ nie jestem fanką prasowania i jestem gapą, której nie raz zdarzył się przypalić ulubiony T-shirt. Prasowanie tym nowoczesnym żelazkiem wydaje się być dobrą i zabawą, która nie zakończy się przypaleniem ubrań z powodu SMSa lub rozmowy z przyjaciółką. Mam również problemy z dopasowaniem temperatury do materiału, a to cudowne żelazko samo wie, jaką temperaturę ma sobie ustawić.
Genialne! ;)
napisał/a: IskierkaO 2014-07-02 23:07
Hmm ja naliczyłam 9 osób :)
Powinnam wygrać to wspaniałe żelazko,gdyż po pierwsze nie mam takiego :o
Po drugie prasowanie to moja ciemna strona ,nigdy tego nie lubiłam do tego stopnia,że potrafiłam przypalić swoją sukienkę ślubną,która musiałam później przerabiać.Po trzecie 8 -osobowa rodzina potrzebuje codziennie coś do uprasowania a czas przeznaczony na prasowanie jest czasem na wagę złota.A po czwarte może w końcu moje dzieci będą miały ochotę troszkę poprasować a nie ciągle słyszę :Wyprasujesz Mamo bo ja nie daję sobie rady!
napisał/a: julinej 2014-07-03 12:22
1) Rozebraliście 9 osób :)
2) Dlaczego to właśnie ja powinnam otrzymać żelazko Philips? Od września otrzymuję nową rolę ... w sumie 2. Są to najważniejsza, a zarazem najtrudniejsze rolę w moim życiu. Stanę się Żoną i Matką. Dotychczas prasowaniem zajmowała się moja mama. Teraz ten obowiązek spadnie na mnie. Będę musiała odnaleźć się w nowej sytuacji ale bez pomocy nie dam rady. Będę musiała nauczyć się robić milion rzeczy naraz. Jako młoda kobieta, mama i żona będę musiała połączyć swoje siły i szukać ułatwień, aby nie zatraciła się w poczuciu obowiązków. Będę musiała szybko prasować, gotować obiady itp. Teraz już wiecie dlaczego się boję? Żelazko Philips ułatwi życie nie tylko mi ale i mężowi. Nie będę musiała zaprzątać sobie głowy pytaniem jaka temperatura do jakiego rodzaju tkaniny, czy na pewno wyłączyłam żelazko?, czy jak zostawię żelazko i pójdę po telefon nie zrobi mi się dziura w koszuli? Jedno prasowanie a tyle pytań. Gdy będę w posiadaniu tego żelazka nie będę musiała o tym myśleć. Będę miała czas dla męża i dziecka. Już nigdy prasowanie nie będzie kłopotliwe a ja w pełni świadoma i dumna ułożę wyprane ubrania do szafy :)
Angel1090
napisał/a: Angel1090 2014-07-03 13:00
1. Rozebranych zostało 9 osób ;)
2. Powinnam otrzymać żelazko Philips, ponieważ jestem mamą 1,5 rocznego łobuziaka, który jest na etapie poznawania świata. Interesuje go dosłownie wszystko, a najbardziej to, co robi mama. Musiałam zrezygnować z prasowania w dzień i niestety obecnie robię to w nocy zabierając sobie cenny czas spędzony w łóżku. Za każdym razem, kiedy stoję prasując stertę ubrań marzę o tym, aby wreszcie się położyć i zrelaksować... Gdybym miała żelazko Philips mogłabym prasować w dzień. Po pierwsze, sprzęt ten jest bezpieczny. Nie bałabym się, że mój maluszek się oparzy, ponieważ powłoka żelazka nie nagrzewa się. Po drugie produkt ten jest bardzo cichy, więc bez problemu mogłabym prasować nawet podczas popołudniowej drzemki malca bez obawy, że się obudzi i będzie marudził do końca dnia.
Żelazko Philips to rzecz stworzona dla mnie, dlatego powinnam stać się jego posiadaczką! :)