Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Witaminy więcej

Które witaminy same zażywacie, a które najlepiej sprawdzają się jako składnik kosmetyków?

forum

Wibrator dla par więcej

Korzystacie?

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. Dodano: 26-06-2014, 18:14 #1

Jak nie zapomnieć o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witajcie Forumowiczki, mam takie pytanie, jakie macie sposoby na to, by nie zapomnieć o braniu tabletek antykoncepcyjnych. Czasami jestem taka roztargniona, że albo zapomnę, albo już sama nie wiem czy wzięłam czy nie. Ze wszelkie porady będę wdzięczna

2. Dodano: 04-07-2014, 13:32 #2

Odp: Jak nie zapomnieć o braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Sama też tak miałam, że czasami wypadło mi z głowy, aby wziąć takie tabletki. Ostatnio wyszukałam jednak ciekawą aplikację "Moje leczenie", która przypomina mi o tym. Dodatkowo dodaję sobie tam zawsze nowe powiadomienia, jak biorę jakieś nowe leki. Zdecydowanie ułatwia to sprawę.

3. Dodano: 05-07-2014, 17:52 #3

Faktycznie wygląda to bardzo interesująco. Jakoś o tej aplikacji jeszcze nie słyszałam, ale na pewno się nią zainteresuję, bo to na pewno lepsze niż dodawanie dzwonków w telefonie :-)

4. Dodano: 15-07-2014, 17:08 #4

Zdecydowanie lepsze to niż dzwonki w telefonie, ale prawdziwą pomocą jest wtedy, gdy trzeba brać kilka leków o różnych porach, np. gdy się rozchorujesz, to jakieś tabletki na przeziębienie i jeszcze antykoncepcyjne.

5. Dodano: 16-07-2014, 23:28 #5

Zapisuj sobie w kalendarzu, codziennie odhaczając dzień, będziesz pewna, że wzięłaś tabletkę, a tym samym systematyczność wpadnie ci w nawyk

6. Dodano: 22-08-2014, 08:02 #6

Też używam mojego leczenia. Budzika potrzebuje do wstawania do pracy, a potem to już nie pamiętam o niczym. Tylko biorę inne leki, ale tam możesz sobie jeszcze zaplanować np. ze czas na jakaś inna czynność.

7. Dodano: 04-10-2014, 09:22 #7

Ja sobie nastawiłam w komorce codzienne przypomnienie i przed wyjsciem do pracy nie ma opcji, żeby zapomniec

8. Dodano: 15-10-2014, 05:06 #8

Cytat Zamieszczone przez Hannawodniak Zobacz posta
    Ja sobie nastawiłam w komorce codzienne przypomnienie i przed wyjsciem do pracy nie ma opcji, żeby zapomniec
    ja też mam ustawione w komórce, biorę tylko 2 leki, 1 antykoncepcyjny i do tego harmonellę, by chronić się przed skutkami ubocznymi antykoncepcji, uważam że ustawienie w telefonie jest super i się sprawdza, nawet jak trzeba brać tabletkę z dokładnością co do minuty

9. Dodano: 24-11-2014, 18:17 #9

U mnie też najlepiej się sprawdza przypomienie w telefonie. Ale wgl teraz chcę odstawić tabletki bo będziemy starać się o dzidziusia

10. Dodano: 22-12-2014, 01:40 #10

Moim sposobem jest budzik w telefonie. Dzwoni kilka razy - na 10 minut przed, na 5 minut przed i czasem jeszcze po czasie ustawiam, jak np. jestem bardzo zabiegana

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów