Konkurs:"Modna na plaży"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2014-06-23 22:43
Wygraj modny kostium kąpielowy Gatta!

[CENTER][/CENTER]

Mamy dla was fantastyczny, wakacyjny konkurs w którym do wygrania jest aż 10 jednoczęściowych kostiumów kąpielowych marki Gatta.


Nagrody w konkursie:

[LIST]
[*]4 kostiumy kąpielowe w rozmiarze S
[*]4 kostiumy kąpielowe w rozmiarze M
[*]2 kostiumy kąpielowe w rozmiarze L
[/LIST]

Stroje mają klasyczne, ponadczasowe kroje. Bez wątpienia staną się podstawą wielu plażowych stylizacji. Do wygrania są 3 modele z najnowszej kolekcji marki:

[LIST]
[*]Panama Beach
[*]Malibu Beach
[*]Havana Beach
[/LIST]
[CENTER]
[/CENTER]

Zadanie konkursowe:

Jeżeli chcecie stać się posiadaczkami kostiumu kąpielowego marki Gatta opiszcie, w 4-5 zdaniach, swój sposób na plażową stylizację. Podstawę letniego zestawu powinien stanowić kostium, który można wygrać w konkursie. W odpowiedzi konkursowej musicie również zaznaczyć, który rozmiar stroju będzie dla Was odpowiedni.

Nagrodzonych zostanie 10 najciekawszych pomysłów na plażową modę. Życzymy powodzenia!

Konkurs trwa w dniach 25.06-9.07
Regulamin konkursu
napisał/a: Aniday 2014-06-25 09:46
Malibu beach podbił serce moje, w nim śmiało ruszam na plażowe podboje. Do tego duży kapelusz, żeby chronić cerę i kolorowe pareo które bardzo cenię. Delikatne sandałki z koralowym akcentem, lekki błyszczyk na usta...to tak na zachętę. Całe ciało gładkie, filtrem ochronione, jeszcze lakier na paznokcie...chwila - i zrobione!

Kostium Malibu Beach - wzrost 170 cm (szczupła) więc chyba L lub M
losannas
napisał/a: losannas 2014-06-25 10:14
GATTA MALIBU BEACH zachęcił mnie swoją delikatnością, praktycznością i oryginalnym wzorem. Żeby wyglądać świeżo i czuć się dobrze na plaży moja stylizacja byłaby bardzo skromna...
Założyłabym ukochany kapelusz chroniący przed udarem, do tego praktyczne japonki i delikatną ozdobę w postaci bransoletki.

Na plaży liczą się proste i praktyczne rozwiązania - każde dodatkowe ubranie jest ciężarem i czymś, czego trzeba pilnować, kiedy pluska się swobodnie w morzu...

Wybieram rozmiar M (mam 177cm)
napisał/a: paula_092 2014-06-25 10:26
Wybieram model: Panama Beach, rozmiar S (162cm)

Dobranie, stworzenie idealnej plażowej stylizacji to nie lada gratka, podstawę stanowi kostium kąpielowy, który po pierwsze musi być wygodny, ażebym nie czuła się skrępowana, zakryje niedoskonałości mojego ciała, a wszelkie atuty uwydatni, tak własnie byłoby w przypadku gdy miałabym na sobie stój Panama Beach:). Drugi krok stylizacji to okulary przeciwsłoneczne, są dla mnie niezbędne, ponieważ mam oczy bardzo wrażliwe i gdy tylko są w bezpośrednim kontakcie z promieniami słonecznymi niemiłosiernie łzawią. Trzeci krok to chusta, bądź koszula którą będę mogła narzucić, gdy moje ramionka mówią STOP, musi być ona przewiewna, w ciekawym letnim kolorze!!! Ostatni krok stylizacyjny to buty: sandałki, japonki zależnie od nastroju, pogody, jakie one muszą być aby stylizacja była perfekcyjna, oczywiście wygodne bo gdy nie czuję się komfortowo nawet piękne obuwie nie doda mi uśmiechu na twarzy, co więcej muszą pasować kolorystycznie...stop z czarnymi butami, latem stawiam na biel, pastele, a nawet kolory neonowe. :cool:
napisał/a: ewelka21 2014-06-25 11:23
Wyjście przedpołudniowe:
Podstawa: kostium kąpielowy Gatta Malibu Beach

Ciało : zwiewne pareo, które można nosić na niezliczoną ilość sposobów
Głowa : słomiany kapelusz z bardzooooo szeeerokim rondem
Stopy : japonki
Twarz : krem z filtrem UV (dobrany do fototypu skóry)
Dodatki : butelka niegazowanej wody mineralnej, ksiązka i pozłacane bransoletki
Oczy : duże okulary z filtrem UV
Usta : pomadka ochronna i szeroki uśmiech


Wyjście popołudniowe:
Podstawa: kostium kąpielowy Gatta Malibu Beach

Ciało : sukienka Beta Dress Gatta+pasek Rin Belt Gatta
Głowa : słomiany kapelusz z bardzooooo szeeerokim rondem
Stopy : płócienne espadryle
Twarz : krem z filtrem UV
Dodatki : butelka niegazowanej wody mineralnej, pozłacane bransoletki, ulubione perfumy(w wersji bez alkoholu)
Oczy : duże okulary z filtrem UV
Usta : błyszczyk i szeroki uśmiech

Wybieram kostium kąpielowy Malibu Beach w rozmiarze M
napisał/a: 19790411 2014-06-25 11:53
Gatta Malibu Beach (L) swą delikatnością mnie zachwyciła, że o takim zaczęłam marzyć sprawiła. Zobaczyłam w nim siebie - w turkusowym odcieniu, lekko zalotnym spojrzeniu, za wielkimi okularami słonecznymi ukrytym, ciało delikatnym pareo okrytym.
Japonki w granatowym kolorze - to idealne obuwie nad morzem, biały kapelusz z ogromnym rondem, zapewnia ochronę i spokój przed natrętem. Całość uzupełni bransoletka na nogę, szeroki uśmiech na twarzy i humor wyśmienity - dzięki temu wszystkiemu mój wygląd będzie znakomity!
napisał/a: tosia123 2014-06-25 12:46
Mój sposób na plażową stylizację, to Malibu Beach rozmiar S w połączeniu z ozdobnymi bransoletkami z elementami złota oraz olejek do ciała ze złocistymi drobinkami. Nieodłącznym dodatkiem do tego look'u, to duża dawka uśmiechu oraz promieni słonecznych! Czego chcieć więcej Pozdrawiam
napisał/a: iris91 2014-06-25 13:02
Plaża jest od pokazywania ciała, a więc wybieram kostium z przyjemną i miłą dla oka, acz nienachalną przezroczystością na brzuchu. I to w zasadzie mogłaby być moja cała stylizacja - uwielbiam pływać, ruszać się, spędzać czynnie czas na plaży. Do tego "aktywnego" zestawu dorzuciłabym okulary przeciwsłoneczne z morskimi oprawkami - takimi jak mój strój, morze przede mną i niebo nade mną ;) Bose stopy, odkryte ramiona, rozwiany włos - plaża to dla mnie przede wszystkim luz i swoboda.

Mój wybraniec to oczywiście morski havana beach, rozmiar S.
napisał/a: citrie 2014-06-25 13:17
Panama Beach, rozmiar M

Strój i mój ulubiony granat to podstawa! Czego chcec więcej? W letniej stylizacji dodałabym tylko ręcznik plażowy (jakiś wyjątkowy np taki od PanTuNieStał), dobrą książkę i ciekawe przeciwsłoneczne retro-okulary! Stylowo, charakterystycznie i właściwie trochę zadziornie, a na dodatek z przekazem, że jestem inteligentną kobietą z klasą!
napisał/a: 130278 2014-06-25 15:16
Modna na plaży to dla mnie przede wszystkim piękny ,wygodny i elegancki kostium jest nim dla mnie Panama Beach . Do kostiumu koniecznie kapelusz zmysłowy z dużym rondem i pareo do tego wygodne japonki ,paznokcie w kolorze kostiumu butelka niegazowanej wody i książka.
Panam Beach S.
napisał/a: koliber31 2014-06-25 18:28
Oh Pareo, Pareo wolę Ciebie niż jakiegoś tam Romeo.
Do tego Gatta Malibu Beach by na plaży piękną i zmysłową być!
Na nosie czarne, przeciwsłoneczne okulary,
na głowie letni, słomkowy kapelusz
i cały świat mój - tak będzie i już!
Do tego uśmiech bo bez niego trudno wyglądać pięknie
A z nim -po prostu sprawiam że serce facetom mięknie!


Chciałabym wygrać Gatta Malibu Beach w rozmiarze M
napisał/a: marta_z1907 2014-06-25 19:07
Najbardziej spodobał mi się niebieski kostium. Do niego idealnie byłoby granatowe pareo. Jako dodatek to tej stylizacji posłużyłaby czerwona torba plażowa wraz z ręcznikiem w tym samym kolorze. Obowiązkowo dobre okulary przeciwsłoneczne z filtrem i krem, który ochroni skórę przed niezbyt przyjemnymi oparzeniami.



Rozmiar S Havana Beach