Konkurs "Spełnij marzenia mamy"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2014-05-22 13:28
Chcesz sprawić w tym roku mamie super prezent? Weź udział konkursie i wygraj wyjątkowy podarunek!


fot. Fotolia

Weź udział w konkursie i zrób prezent swojej mamie!


Chciałabyś, by twoja mama w tym roku otrzymała od ciebie wyjątkowy podarunek? Specjalnie z okazji Dnia Matki zorganizowaliśmy konkurs, w którym możesz wygrać niezwykły podarunek dla tej niezwykle ważnej osoby.

Specjalnie z okazji Dnia Mamy Polki.pl zachęcają was do wzięcia udziału w zabawie. Dowiedz się, w jaki sposób masz szansę na zdobycie czegoś, co kocha każda kobieta, niezależnie od wieku - elementu galanterii z naturalnej skóry.

Co do wygrania?


Do wygrania są 2 przepiękne portfele/kosmetyczki wykonane z naturalnej skóry marki Boca - w kolorze czarnym i beżowym.
[CENTER] [/CENTER]
Zadanie konkursowe

Odpowiedź na pytanie: jaki prezent sprawiłabyś swojej mamie, gdybyś na loterii wygrała milion złotych?

Dowiedz się więcej o marce Boca

Firma BOCA jest producentem odzieży i galanterii skórzanej. Produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Pełna kontrola nad procesem produkcyjnym umożliwia dobór wykończeń od podszewki przez okucia, zamki, kolor po grubość i fakturę skóry. W ofercie można znaleźć nie tylko odzież wierzchnią, ale również szeroki wybór sukienek, spódnic oraz akcesoria: buty, torby, pokrowce na telefony i laptopy.

Regulamin konkursu
Konkurs będzie trwać od 22.05.2014 do 28.05.2014
napisał/a: koliber31 2014-05-22 14:15
Gdy byłam mała, Mama w każde Święta przygotowywała prezenty dla całej rodziny a ja zawsze z wielką niecierpliwością swymi drżącymi, małymi rączkami rozpakowywałam prezenty od Niej. Mimo że nigdy nie były zbyt kosztowne Mamie zawsze udało się trafić w mój gust i wywołać wielki uśmiech zadowolenia na twarzy. Dziś, gdy jestem starsza, każdego roku na Święta mam przygotowany prezent dla Mamy. I choć to nie prezenty są najważniejsze w tym wyjątkowym dniu to jednak byłoby miło zobaczyć radość i wdzięczność w oczach Mamy. Moja Mama to zapracowana kobieta i mimo braku czasu lubi dbać o siebie, ładnie wyglądać; interesuje się też nowinkami kosmetycznymi. Niestety, nie zawsze może sobie na to pozwolić. Gdybym wygrała milion złotych na pewno zabrałabym Mamę na zakupy może do Londynu, może do Paryża albo Madrytu. Moja Mama to skromna kobieta, nigdy niestety nie mogła sobie pozwolić na zakup drogiej pary butów czy ekskluzywnego płaszcza czy torebki. Wiem że pieniądze nie są w życiu najważniejsze. Moja Mama uparcie powtarza że nie chce prezentów, mówi że ona wie że ją kocham ale gdybym wygrała chciałabym żeby choć raz poczuła się w życiu jak księżniczka. By nie musiała martwić się o pieniądze, rachunki, kredyty, by mogła kupić sobie nowe buty dlatego że jej się podobają a nie dlatego że stare już się prawie rozlatują. Kupiłabym też mamie prawdziwe perły. Wiem że marzy o takiej biżuterii. Mama jest dla mnie najważniejszą osobą na świecie, i choć nigdy nie zdołam Jej się odwdzięczyć za wszystko co dla mnie zrobiła, tym gestem na pewno zrobiłabym Jej miłą niespodziankę. Moja ukochana Mama zawsze we mnie wierzy i wspiera mnie. I za to kocham ją najbardziej na świecie! Pamiętam, że kiedy skończyłam 18 lat dostałam od swojej mamy złote kolczyki z cyrkonią. Ponieważ bardzo mi się podobały, nosiłam je praktycznie bez przerwy. Co jednak jest w nich takie wyjątkowe? Są to niezwykle szczęśliwe kolczyki! Stały się dla mnie talizmanem, który odgania ode mnie pecha. I chociaż było wiele sytuacji, w których je gubiłam, zawsze udawało mi się je odnaleźć. Skąd ich magiczna moc? Na pewno nie od żadnej wróżki. Po prostu wiem, że moja ukochana Mama dała mi je prosto z serca. Ta wyjątkowa pamiątka leży na dnie szkatułki i wyciągam ją na wyjątkowe okazje i… kiedy tęsknię za domem. Otwierając pudełko, czuję się tak jakbym otwierała drzwi do domu – czuję zapach zwycięstwa, siły, geniuszu oraz blask spełniających się marzeń. Mama podarowała mi wspomnienia, uzmysławiając mi jak ważna jest relacja matki i córki. A ona marzy o perłach. Gdybym wygrała na loterii mogłabym spełnić jej marzenia. Jednak najważniejszym zakupem byłby zakup nowego mieszkania lub choćby zakup większego. Mieszkamy w małym mieszkaniu w cztery osoby. Chciałabym już wyfrunąć z gniazda i rozpocząć nowe życie mimo że wspaniale mi się z Mamą mieszka. Ona stworzyła mi pełen ciepła i miłości dom w którym czuję się bezpieczna. Chciałabym by z tatą mieszkali w większym mieszkaniu. Moja Mama nie marzy o willi, tarasach i pałacach. Wystarczy większe mieszkanie z dużym balkonem by tam mogła przesiadywać w ciepłe wieczory. I na pewno nie byłoby to czwarte piętro. Pierwsze, góra drugie wystarczy-mama ma już dość wchodzenia na górę no i niestety kondycja nie ta:)
Wiem że najważniejszego w życiu nie kupię za żadne pieniądze. Niczego bardziej nie pragnę jak tego by była zdrowa i długo żyła. By uśmiechała się i była ze mnie dumna. By omijały ją kłopoty, zmartwienia i troski. Kocham Cię Mamo. Chcę być taką Mamą dla swych dzieci jaką Ty jesteś i byłaś dla mnie.
napisał/a: gosiazet18 2014-05-22 17:05
Moja mama zawsze przekładała wszystko nad swoją rodzinę. Ja z moją siostrą byłyśmy najważniejszą częścią w jej życiu. Za zarobione pieniądze wolała kupić nam ubrania czy kosmetyki niż sobie. Ciężko zarobione pieniądze wydawała na nas, aby jej pociechy były zawsze szczęśliwe. Dziękuje Ci za to mamo! Dbała o nas w każdy możliwy sposób , aby zapewnić nam prawidłowy rozwój oraz abyśmy mieli to czego nie miała ona.
Dlatego jeśli wygrałabym tak duża ilość pieniędzy na pewno bez żadnego zastanowienia zrobiłabym coś dla niej. Pierwszą z takich rzeczy było by wykupienie dla niej i taty wycieczki na Lazurowe Wybrzeże we Francji. Zarezerwowałabym im własny domek po to, aby mogli nacieszyć się sobą. Odpocząć od otaczających ich problemów. Choć przez chwilę żyć szczęśliwie i cieszyć się teraźniejszością. Po powrocie czekałby na nią tydzień w SPA ze wszystkimi możliwymi zabiegami. Po to aby wróciła wypoczęta i zadowolona. Najważniejszą rzeczą jednak było by zapewnienie jej na stare lata pieniędzy, po to aby nie musiała martwić się czy z emerytury starczy jej na leki i na wyżywienie. Po to, aby nie musiała się niczym przejmować tak jak robi to teraz.
Każdego dnia dziękuje za taką mamę i mimo, że nieraz się kłócimy nie zamieniłabym jej na nikogo innego, ponieważ nikt nie wychowałby mnie tak idealnie jak ona. Mimo swoich lat zawsze służy mi przykładem i potrafi mi pomóc w każdej ciężkiej sytuacji. Taka mama to skarb;)
napisał/a: marta_z1907 2014-05-22 17:11
Kupiłabym mamie samochód (nowy z salonu). To byłby moim zdaniem najlepszy prezent. Wtedy by mogła jeździć dokąd chce i kiedy chce. Samochód to moim zdaniem prezent uniwersalny i bardzo przydatny, a moja mama takie prezenty preferuje. Po za tym uwielbia prowadzić, czy może być dla niej lepszy inny prezent.
SyEla
napisał/a: SyEla 2014-05-22 18:46
Pierwsze co, to kupiła bym jej bilet do Stanów Zjednoczonych i opłaciła pobyt razem z wycieczkami. Mama bardzo marzy o tym by zwiedzić kraj w którym urodziła sie moja babcia a jej mama. Kolejnym prezentem było by opłacenie genealoga, który stworzył by dla mojej mamy drzewo genealogiczne. Spełniam jej marzenie ale trochę nie tak jak bym chciała.
Chciała bym jej kupić dom. Pod lasem, z dużym ogrodem. Musiał by być to stary dom, w którym było by dużo do roboty:) Moja mama zamiast piec placki woli wbijać gwoździe....taka ta moja mama jest wyjątkowa. Czyli do domu dołożyła bym 2 kg gwoździ...
Jak by mi zostało trochę reszty z tych malutkich zakupów, to kupiła bym jej duży czekoladowy tort, który zjadły byśmy razem zapominając o dietach :) marzenia, tak samo jak o takiej wielkiej wygranej....
napisał/a: K26 2014-05-22 19:53
Taką ogromną sumę pieniędzy przeznaczyłabym na pobyt w ekskluzywnym Spa i książki. Mama potrzebuje odpoczynku i relaksu, przecież cały dom jest na jej głowie. Pobyt w takim fajnym miejscu nie tylko sprawiłby jej przyjemność, ale i odjął zapewne kilka lat. Książki, ponieważ mama uwielbia czytać, a książka to wspaniały przyjaciel, który nigdy nie zdradzi. Nowe fajne powieści w jej domowej bibliotece to nie lada frajda.
napisał/a: nick6 2014-05-22 20:17
WOW - Milion! To naprawdę duża kasa...Kupiłabym jej dom, zabrała do eleganckich butików , sprawiłabym jej super auto...Tak! Byłoby pięknie...Jednak jeśli za milion złotych można by było kupić jej kolejne 100lat życia to zrezygnowałabym z chwil luksusu by mieć ją przy sobie do końca życia. KOCHAM CIĘ MAMO!
napisał/a: candywatch 2014-05-22 21:16
Jak wiadomo, autorytetu sztucznie się nie stworzy. Trzeba, by autorytet wypłynął z wartości moralnych i intelektualnych, wtedy tylko jest on trwałym i poważnym. Wychowanie, całkowicie wyzwolone z autorytetu, tradycji i dogmatu, kończy się nihilizmem.
I właśnie takim autorytetem w życiu jest dla mnie moja mama.
Nauczyła mnie, by czerpać z życia pełnymi garściami i celebrować każdą przeżywaną chwilę. Dlatego, gdybym została milionerką, wynajęłabym mamie jej ulubionych kucharzy, aby mogła spełnić swoje marzenie- poznać ich i nauczyć gotować się niespotykane potrawy, ponieważ uwielbia eksperymentować w kuchni!
Ale sam kucharz? Co to dla milionerki! Dlatego wyposażyłabym mamie zarówno kuchnię, jak i ogród, w wymarzone przez nią sprzęty! Od nowoczesnych sokowirówek, po grill ekologiczny, aż po maszynę do lodów! Wszystko, co tylko mama by zapragnęła mieć! I jeszcze jedno- jako milionerka, nie musiałabym aż tyle pracować, podarowałabym więc mamie wspólnie spędzony czas- coś jest dla niej najważniejsze!
napisał/a: monika_96 2014-05-22 23:14
Pytanie nie jest trudne.. Co bym dała mojej mamie? WSZYSTKO, ale głównie zapewniłabym jej spokojne życie, aby nie musiała się o nic martwić i może wakacje.. tak! od ponad 19 lat nie była na urlopie zawsze były rzeczy ważniejsze lub brakowało pieniędzy, kupiłabym jej wszystko co bym mogła bo tak jak i Ona mi, ja pragnę jej nieba przychylic :)
demidesm
napisał/a: demidesm 2014-05-23 03:58
gdybym wygrała az milion złotych to z pewnoscia wybudowała bym Mamie domek w górach w samym srodku lasu, z dala od ludzi i miasta. domek był by taki o jakim zawszee marzyła. kazdy detal i szczegół byłby z jej marzeń. obok byłoby ranczo i ogródek ktory tak bardzo kocha. za reszte pieniedzy ktora by została była by wydana na wspolne przemyslane i rozsadne marzenia i potrzeby ... :)
napisał/a: requiem29 2014-05-23 09:32
Piękne są Wasze pomysły na prezenty : nowy dom, wyposażona kuchnia, wakacje.. Ja nie kupiłabym mojej mamie nic z tych rzeczy. Wygrane pieniądze zainwestowałabym w przemyślany sposób, żeby móc żyć dzięki nim przez długi czas a mamie dzięki temu ofiarowałabym swój czas. Czas, którego nie pochłaniałaby wielogodzinna praca na przemian ze snem. Czas, który mógłby być przeze mnie i mamę tak pięknie marnowany na kawę i ciastko, spacery, oglądanie starych, rodzinnych zdjęć, przygotowywanie świątecznych sałatek, szukanie grzybów w pobliskim lasku. Czas, którego ciągle jest za mało, bo doba za krótka, bo terminarz napięty, bo praca, bo dom, bo obowiązki. Wspólny czas o którym marzy każdy, choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę.
Właśnie swój drogocenny czas ofiarowałabym swojej mamie, gdybym wygrała milion na loterii.
napisał/a: Doroteq 2014-05-23 10:21
Gdybym na loterii wygrała milion złotych to bym mamie podarowała: Coś co po nocach jej się śniło, marzyło, coś co poprawi jej humor samym widokiem, coś co jej nigdy nie sfrustruje, coś co przy sobie będzie nosiła przy sobie okrągły rok, coś czego sama nie uszyję, nie namaluje bo zemnie artystka taka, że same bohomazy maluje, coś co będzie kopertówkę przypominać, coś co kobiecie zabieganej się przyda na wyjście wieczorne do kina, coś co szminkę, telefon, portmonetkę, małą roletkę perfum pomieści, coś co będzie torebki "drugim dnem", coś co będzie piękną ozdobą nocą lub dniem zatem na prezent kupiłabym mamie w razie tak wielkiej wygranej portfel/kosmetyczkę Boca - w kolorze beżowym. =)