Wygraj modną torebkę z kolekcji Wittchen Young

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2014-05-20 11:12
Dowiedz się, co musisz zrobić!


[CENTER] [/CENTER]
fot. serwis prasowy Wittchen

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są 3 torebki z kolekcji Wittchen Young.Ten jakże modny i elegancki gadżet będzie doskonałym prezentem z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

Nagrody w konkursie

Do wygrania są 3 torebki z kolekcji Wittchen Young. W kolorach: różowym, beżowym i fioletowym.

Zadanie konkursowe

Napiszcie nam swoje życzenia dla wyjątkowej osoby, jaką jest dla każdego z nas Mama. Swoje laurki zamieszczajcie na stronie forumowej.

Konkurs trwa w dniach 20-31 maja 2014

[CENTER]

[/CENTER]

Regulamin konkursu
napisał/a: gwolska 2014-05-20 15:02
Kochanej Mamusi wszystkiego, co najlepsze z podziękowaniem za to, że istniejesz, za Twoją cierpliwość i niewyobrażalną dobroć. Kocham Ciebie za troskę i pomoc, za łagodność w Twoich oczach. Życzę Tobie, byś w zdrowiu jak najdłużej cieszyła mój wzrok swoim widokiem, abyś ciepłym ciałem tuliła mnie i całowała, bo bardzo tego potrzebuję.
napisał/a: affetto 2014-05-20 15:59
Droga Mamo! Dziś Dzień Matki, Twoje święto. W tym dniu życzę Ci wszystkiego co dobre, wszystkiego co trwałe i ważne w Twoim życiu, sukcesów zawodowych.. zdrowia, bo bez Ciebie sobie swojej przyszłości nie wyobrażam, jesteś moją najlepszą przyjaciółką  A teraz przejdźmy może do najistotniejszej sprawy! Matką jesteś cały rok a nie jeden dzień! Co rok składam Ci te same życzenia.. W tym roku jednak wykaże się odrobiną pomysłowości. Mamusiu moja kochana, pewnie zauważyłaś, że okazuje Ci mą miłość odkąd przyszłam na świat, mimo tego, że Cię zawiodłam Ty dalej jesteś, wspierasz mnie, pomagasz.. Mamo, jesteś dla mnie wyjątkowa, Kocham Cię za to kim jesteś, jak o mnie dbasz, wiem, ze nie pozwolisz mnie skrzywdzić.. Dziękuję za każdą poświęconą mi chwilę, każdą 'lekcję', wiele mnie one nauczył. To właśnie z Ciebie wezmę przykład w wychowywaniu swoich przyszłych dzieci. Bądź taka dalej! dziękuje za to, że jesteś! Kocham Cię, błagam nie zmieniaj się  miliona lat i cierpliwości :*
napisał/a: marta_z1907 2014-05-20 16:18
Mamo Moja Droga,
w dniu Twojego święta bądź zawsze najpiękniejsza,
bądź też zawsze szczerze uśmiechnięta.
Podziwiaj świat radosna oraz pełna szczęścia...
Bądź zadowolona z życia i zdrowia.
Miej pełno energii i wiele usmiechów dla Swoich Kochanych Dzieci ;)
napisał/a: Jutrzenka17 2014-05-20 16:20
Moja Mama zasługuje na...
motyle, co przysiadają na tęczy
i każdą ze słońca obręczy.
Zawsze rankiem na latte z pianką
i o każdej porze roku na maj za firanką.

Na to, by nie tuczyła szarlotka,
a brukselka była... całkiem słodka,
Na sukienki idealnie skrojone
i w szafie butów ilości niezliczone!

A, że biorą Ją za mamę, nie babcię,
że nie dla niej fotel i kapcie,
że idealną figurą kusi,
każdy facet obejrzeć się musi!
napisał/a: casablanca12 2014-05-20 18:31
Droga Mamo!
Dziękuję Ci za to, że na porządego czlowieka mnie wychowałaś i że w trudnych chwilach mnie wspierałaś. Ty jedna za mną stronę trzymałaś i złego słowa powiedzieć na mnie nie dałaś. Kiedy było trzeba potrafiłaś mnie pocieszyć, a innym razem, rozśmieszyć. Dzisiaj, pragnę Ci za to podziękować i swe serce ofiarować.
napisał/a: justynarojek 2014-05-20 19:14
Mamusiu kochana,mam nadzieję że wiesz, iż jesteś przeze mnie uwielbiana. Osobą jesteś bowiem nadzwyczajną, z fantazją po prostu ułańską.Książki lubującą i podróże kochającą. Cierpliwości mnie nauczyłaś, czym jest życie pokazałaś i na wszystko mnie przygotowałaś.Nie słów co opiszą co czuję, nie ma gestów,które mą wdzięczność okażą lecz mam nadzieję,że razem jaką dobrą dla mnie jesteś mamą pokażą. Kocham Cię mamo z całego serca.
napisał/a: K26 2014-05-20 20:47
Mamo ;)

Powiem krótko i na temat, przecież wiesz, że taka jestem.

Dzięki, że jesteś przy mnie każdego dnia. To ty jesteś ze mną wtedy gdy jest naprawdę trudno. Jesteś nie tylko najlepszą przyjaciółką od serca, praczką, sprzątaczką, kierowcą, zołzą, ale towarzyszem całego mojego życia. To ty kochasz szczerze i serdecznie jak nikt inny. Masz zawsze dużo cennego czasu. Wszystkiego najlepszego ;) Nie zmieniaj się ;)
napisał/a: MonikaWS 2014-05-20 21:31
Z okazji Dnia Mamy życzę Tobie Kochana Mamusiu czterolistnej koniczynki, różowych okularów na otaczający świat, lampy Alladyna, siedmiomilowych butów, pierścienia Arabelli, własnego Sezamu, złotej rybki, niewyczerpanych pokładów energii, anielskiej cierpliwości i najważniejsze: pociechy z dzieci i wnuków!
napisał/a: anusiaaa 2014-05-20 22:57
28 luty roku pańskiego 1983. Zimny, mroźny poranek. Przychodzi na świat mała, niewinna kruszynka. Dziewczynka.
Mama otula maleństwo w becik i płacze. To nie była ciąża chciana, wyczekiwana. To wpadka – tak była zwana.
Mijają dni, miesiące lata. Dziewczynka ma starszego brata. Płacze po nocach, bo uważa, że mama go bardziej kocha, a jej nie zauważa.
Studia, praca, ślub i wesele. Mama pomaga, chociaż nie może wiele.
Dziewczyna wije potomka swojego. Kolejną dziewczynkę z rodu swojego.
Mama babcią się staje i całe serce maleństwu oddaje.
Bawi i karmi, córkę pociesza, bo macierzyństwo trudna to sztuka – to bardzo ciężka nauka.
I nagle Dziewczyna ta zauważa, że kocha matkę – choć ma do niej żal.
Żal za to, że nie przytulała;
Za to, że brata wolała,
Za to, że nic nie uczyła;
Za to, że nie zawsze była miła.
I mama pęka, wyrzuca z siebie ten cały „brud” i staje się cud.
Dziewczyna słyszy od Mamy – Kocham Cię córeczko, zawsze kochałam.

Kochana Mamo, w dniu Twojego święta życzę Ci abyśmy już zawsze potrafiły się kochać otwarcie, a nasza przyjaźń, która zrodziła się tak późno była mocna, trwała i pełna zaufania.
napisał/a: vaniliam 2014-05-20 23:12
Kochana Haniu, moja droga,

życzę Ci milionów książek do przeczytania; przynajmniej setki przyjaciół i wyłącznie dobrych serc wokół; wymarzonej podróży gdzieś na sam kres świata, na rajską plażę, na której nigdy nie dopadną Cię żadne zmartwienia ani troski; z nas - Twoich córek i taty samej tylko pociechy; własnego, małego domku na wsi, razem z tą wyidealizowaną kozą w zagrodzie obok :), pełnej szafy kolorowych spódnic, które tak kochasz; przynajmniej tygodnia w ciągu roku spędzonego w małej wiosce nieopodal wielkich Międzyzdrojów, zostania królową lodowiska w przyszłym sezonie zimowym, cudownej wycieczki do samej stolicy świata i odwiedzin Central Parku, o którym tyle czytałaś, plotek z przyjaciółkami przy sobotniej kawie, sukcesów w pracy i ciągłego rozwoju kariery, fryzury a'la mama Kardashian :), spełnienia marzeń, radości, szczęścia i wszystkiego, czego tylko pragniesz!
napisał/a: ubuntu44 2014-05-20 23:20