Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Moja najbardziej fantastyczna randka więcej

Gdzie, kiedy i jak się odbyła?

forum

Jaką antykoncepcję stosujecie? więcej

Czyli jakie środki najlepiej zapobiegają ciąży

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. Dodano: 23-06-2014, 17:30 #11

Odp: Czy uważacie, że przeciwieństwa się przyciągają?

ja jestem zdania, że udany związek to wspólnota zainteresowań i celów. Bez tego związki się wypalają. O ile osoba wybuchowa może być szczęśliwa z kimś spokojnym, o tyle np osoba gorąco wierząca nie będzie hepi z ateistą. Charakter, o ile wady nie są jakieś dramatyczne, można przeskoczyć, braku wspólnych wartości, pasji, poglądów - nie...

2. Dodano: 18-07-2014, 11:20 #12

Cytat Zamieszczone przez chmielka Zobacz posta
    Zgadzacie się z tym powiedzeniem? Ja tak średnio - czasem przeciwieństwa mogą się pozabijać a ludzie z odmiennymi osobowościami dobrze uzupełniać. Ja np. jestem zupełnie inna niż mój mąż - bardziej spokojna, on pełen energii, ja poukładana, on chaotyczny. Zainteresowania mamy wspólne

Jak jest u Was?
    U nas jest tak samo, choć od pewnego czasu zamieniliśmy się trochę charakterami

3. Dodano: 01-08-2014, 11:55 #13

Na początku znajomości odmienne pasje mogą być atrakcyjne ale na dłuższą metę równie dobrze mogą bardzo przeszkadzać - szczególnie gdy poza przeciwieństwami nie ma nić co mogłoby łączyć dwie osoby.
    Ale wiadomo - kto nie ryzykuje ten nie ma i czasami trzeba mimo wszystko dać sobie szansę.

4. Dodano: 11-01-2015, 18:51 #14
    Przegląda
    Trójmiasto

uważam że jest bardzo różnie ale czymś trzeba się dopasować, coś musi wyjątkowo połączyć...

5. Dodano: 14-03-2015, 11:29 #15

Akurat ja jestem tego zdania, że właśnie przeciwieństwa się nie przyciągają : ) przykład podam ze swojego życia - kiedyś się spotykałam z takim chłopakiem bardzo spokojny ale sympatyczny i nam nie wyszło z tego powodu, że ja to jestem bardziej taka głośna i wyszczekana..

6. Dodano: 16-03-2015, 11:19 #16

Przeciwieństwa się nie przyciągają moje odczucie jest takie ; PP jakoś jak ja miałabym być z takim facetem co nie interesuję się choć trochę moimi dziedzinami to ja bym za niego podziękowała i szukała czegoś innego

7. Dodano: 27-03-2015, 14:13 #17

Na krótką metę jak najbardziej! Jednak na dłuższą metę lepiej dogadują się luzie o podobnych charakterach, przynajmniej w moim odczuciu

8. Dodano: 02-04-2015, 13:07 #18

na krótką mete tak, potem to czym sie różniliśmy drażni nie do zniesienia...

9. Dodano: 04-04-2015, 13:36 #19

Moim zdaniem przeciwieństwa w związku są najlepsze zawsze coś się dzieje i w niczym to nie przeszkadza taki związek ma przyszłość. Moja koleżanka jest już z facetem 4 rok mają sporo przeciwieństw i dają rade o dziwo

10. Dodano: 04-04-2015, 17:07 #20

Tak z mojego życia obserwuję właśnie, że przeciwieństwa się niestety nie przyciągają..Zawsze jak się łączy kobieta i facet w parę to pod względem charakteru zdecydowanie muszą być bardzo podobni przecież lub coś takiego - : )przeciwieństwa się przyciągają ale chyba tylko na chwilę.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów