Konkurs "Być kobietą"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2014-04-02 10:44
Dlaczego fajnie jest być kobietą?


fot. Fotolia

Książka Cameron Diaz "Ja, kobieta" stała się absolutnym hitem!
Cameron to uwielbiana, rozchwytywana oraz wielokrotnie nagradzana aktorka 
i modelka, ikona seksu, kobieta, która posiadła tajemnicę wiecznej młodości. Zaskoczy Cię tym, jak wiele Was łączy. Książka stała się absolutnym bestsellerem w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii!


Intymny przewodnik kobiecości od Cameron Diaz

Przez długie lata walczyła z niską samooceną i koszmarną dietą. Problemy 
ze zdrowiem i urodą oraz fatalnym nastrojem – brzmi znajomo? Cameron udało się odnaleźć drogę do samej siebie i stać się szczęśliwą kobietą. Teraz chce pomóc Tobie. Dowiedz się, jak jeść smacznie i zdrowo, pokochaj codzienny ruch i uwolnij swój umysł. Skorzystaj z wyjątkowej wiedzy, która pozwoliła Cameron Diaz odzyskać radość, energię i zbudować wewnętrzną harmonię. Przeczytaj recenzję książki Cameron Diaz "Ja, kobieta".

Zadanie konkursowe

Odpowiedz na pytanie "Dlaczego dobrze jest być kobietą?". Swoją odpowiedź umieść na naszym forum, a później już tylko czekaj na ogłoszenie wyników. Może to właśnie Twoja odpowiedź okaże się jedną z tych najciekawszych?

Nagrody

Redakcja nagrodzi aż 5 osób! Każdy ze zwycięzców otrzyma zawieszkę książkę Cameron Diaz "Ja, kobieta". Powodzenia!

[CENTER] [/CENTER]

Przed udziałem zapoznaj się z REGULAMINEM

Konkurs trwa od 02.04.2014 do 20.04.2014
napisał/a: smerfik1702 2014-04-02 11:05
Pięknie jest być kobietą ulepiony z gliny człowiek
Stworzony do wzniosłych rzeczy odlany z przecudnej formy. Poruszać się melodyjnie wysyłać zalotne spojrzenia zdobywać serca mężczyzn.
Pięknie jest być kobietą w błogosławionym stanie
Być nadzieją samą w sobie dać światu radości maleńki pąk
Pięknie jest być kobietą matką, żoną, przyjaciółką
Skarbnicą ludzkich sekretów dłońmi, które ocierają łzy
Pięknie jest być kobietą w białej sukni i welonie
Idąc pod rękę z tym jedynym wśród gości, kwiatów i łez
Pięknie jest być kobietą móc płakać i śmiać się
Tańczyć całą noc opaść w ramiona kochanka
Pięknie jest być kobietą drżeć z podniecenia
Przygryzać czerwone wargi oddać całą siebie
Pięknie jest być kobietą i kochać na śmierć i życie
Serce swe hartować na złe koleje losu
Pięknie jest być kobietą damą wśród dam największą
Przed którą mężczyźni chylą czoła w pokorze i szacunku
Pięknie jest być kobietą być całowaną w dłoń
Czuć, że świat należy do Ciebie być panią swego losu
Pięknie jest być kobietą i każda jest jedną na milion
W oczach ukochanego czyż to nie piękne?
Bo pięknie jest być kobietą kobietą, taką samą
Czy w domu, w teatrze, na balu czy w sklepie... Kobietą być...
napisał/a: Doroteq 2014-04-02 12:24
Dobrze jest być kobietą bo tylko kobieta może: Mieć słabsze dni. Czuć w brzuchu fruwające motyle. Nosić pod sercem nowe życie przez kilkanaście dni. Ubierać i nosić na co dzień szpilki.
napisał/a: marta_z1907 2014-04-02 17:26
Być kobietą to rzecz wspaniała,
zaskakująca i miła,
czasem wręcz niepowtarzalna.
Używamy jej na co dzień,
dzięki niej czujemy się pewnie.
Sprawia, że czujemy się wyjątkowo,
zawsze kiedy trzeba,
czyli zawsze.
Aleszka
napisał/a: Aleszka 2014-04-02 18:38
Bycie kobietą jest cudowne! Możemy sobie pozwolić na drapieżny flirt, podczas gdy na co dzień możemy być subtelne i delikatne. Wolno nam owijać mężczyzn wokół palca i zakręcać ich wokół naszej osoby. Możemy jeść słodycze i w tym samym momencie narzekać, że przytyłyśmy, zupełnie bez cienia konsekwencji ;). Możemy śmiać się i płakać bez powodu, bez przyczyny, bo taki mamy nastrój. Możemy mieć ochotę na sex i czuć się wyzwolone, ale równie dobrze gdy nie chcemy, może nas boleć przysłowiowa głowa. Możemy - choć to niełatwe - wydać na świat dziecko i stworzyć z nim unikalną, pełną ciepła i miłości dla obojga więź. Możemy tańczyć w deszczu, chlipać na romantycznych filmach i zwierzać się prawdziwej przyjaciółce. Możemy podrywać i być adorowane. Wszystko to wolno nam, podczas gdy mężczyznom nie przystoi... i to nas odróżnia, to czyni fajnym bycie kobietą :) !
napisał/a: candywatch 2014-04-02 22:13
Dobrze jest być kobietą, bo…
można spełniać marzenia na wiele sposobów! Przy garnkach jeśli realizuje się w kuchni; myjąc toaletę jeśli jej to sprawia frajdę i przy pieluchach, bo dzieci to największy skarb.
Kobieta może rozkoszować się wyjściem do teatru by liznąć sztuki i do spa, by wreszcie przypomnieć sobie o swoich połamanych paznokciach i smutnej, szarej cerze, a może i duszy. Wieczorem z niezwykłą książką, która zmienia nasze życie. Może to być erotyczny Grey, który jeśli się postaramy zapewni nam fantastyczną noc lub romantyczna Ania z Zielonego Wzgórza przypominająca młodzieńcze wzloty i upadki.
Pamiętamy, że Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, a poezja kobieta. Nie godzimy się więc na bycie prozą! Pragniemy i dążymy do tego by każda chwila ociekała wierszem, romansem, a czasem grozą, bo życie bez niej byłoby zbyt nudne. Jesteśmy zagadką, tajemnicą, zajączkiem, którego trzeba gonić, a gdy już się go złapie, nieustannie fascynuje, uwodzi i wodzi (na pokuszenie oczywiście).
Nam kobietom nie można odmowić elektryczności- pociągającej, a gdy trzeba rażącej prądem. Niewinnej seksualności, wiernego romansu, szalonego odpoczynku, wzniosłego picia herbaty. Paradoksów i sprzeczności, pierwiastków miłości i dzielników szczęścia. Mądrego mężczyzny u boku (czasem się taki zdarzy) i mądrości w postępowaniu z nim. Nieziemskich nocy, poranków i chwil pomiędzy. Szafy wspomnień i garderoby marzeń. I to w tym byciu kobietą jest niezwykle fajne, intrygujące, pociągające.
Abraham Lincoln powiedział, że "po czterdziestym roku życia każdy jest już odpowiedzialny za wygląd swojej twarzy." A my, kobiety, mamy fajnie, bo zawsze możemy powiedzieć, że promieniejemy pięknem wewnętrznym, gdy nasze lico przyozdobią smutne zmarszczki, a cellulit zaprzyjaźni się na dobre z udami i brzuchem.

I co najważniejsze- kobieta zmienną jest. Jednego dnia mogę być uśmiechniętą dziewczyną w kolorowej marynarce, a innego uwodzicielską femme fatale w czerwonej, seksownej sukience.
napisał/a: agf 2014-04-02 23:29
1. Bycie kobietą to umiejętność szukania telefonu w torebce tak długo, aż przestanie dzwonić, co pozwala czasem uniknąć niechcianej rozmowy, a wytłumaczenie, "że nie mogłam znaleźć telefonu" nikomu nie wyda się podejrzane.
2. Plusem bycia kobietą jest "kupienie" sobie czasu. Chyba każda z nas zna "za 5 min. będę gotowa", co znaczy,że za 30 minut mąż będzie mógł zakładać buty do wyjścia...
3. Tylko kobieta może otwierać usta ćwicząc mięśnie twarzy podczas malowania rzęs ;)
4. Plusem bycia kobietą jest dowolne żonglowanie dietą - w końcu całkiem normalne jest podejmowanie decyzji o diecie,by za chwilę na poprawę humoru zjeść czekoladkę :)
5. I wreszcie wielkim przywilejem kobiet są zakupy! Choćby i wyrwanie się do spożywczaka (w ramach obowiązku oczywiście!)
może sprawić nieskrywaną radość!
Martka82
napisał/a: Martka82 2014-04-03 11:18
Dobrze być kobietą bo można:

- bezkarnie pół godziny szukać kluczyków od autka w przepastnej torbie
- biegać godzinami po galerii handlowej - nikogo to nie dziwi
- zajadać się czekoladą w ramach PMS
- płakać i śmiać się na zmianę w ramach PMS również
- narzekać jak się nieco przytyje po tej czekoladzie:))
- malować się godzinę przed imprezą
- kupować seksowną bieliznę i cieszyć się każdego dnia z faktu posiadania pary krągłych cycuszków
- bawić się włosami całymi godzinami
- robić małe zamieszanie w ruchu miejskim
- negocjować zalotnie wysokość mandatu jak się z tym zamieszaniem przesadzi :)
- mylić kierunki - lewo/prawo byle żwawo
- być super Polką!
napisał/a: patkaM_87 2014-04-03 13:17
Dobrze jest być kobietą ponieważ tylko kobieta może być obiektem zainteresowania wielu mężczyzn, tylko kobiety mają wspaniały kontakt ze swoimi przyjaciółkami, tylko kobiety mogą czuć w sobie małą istotkę, tylko kobieta może być matką - całym światem dla małego człowieka, tylko kobieta jest twarda na zewnątrz tylko po to by chronić swoje delikatne wnętrze. Tylko kobieta jest silna i wytrzyma wszystko by być szczęśliwą :)
szalonakisia_1
napisał/a: szalonakisia_1 2014-04-03 13:56
Kobietą Jestem i bardzo się z tego cieszę, że moc posiadam i mężczyznami władam.
Humory czasem miewam, ale , co mi tam jestem kobietą z krwi i kości, co "focha" zrobię nie tylko w samotności.
W łazience godzinami przebywam, bo dbam w końcu o siebie jak każda piękna kobieta.

Sto pomysłów na minutę, pół dnia na zakupach,że mam zawsze rację to wiadomo, ale za to mężczyźni za nami szaleją zdrowo :)
napisał/a: nick6 2014-04-03 14:24
My kobietki jesteśmy delikatne i to właśnie w sobie najbardziej lubię. Nie muszę ciężko pracować, dźwigać ciężkich rzeczy, udowadniać na każdym kroku ,że jestem silna. Dzięki temu ,że jestem słabą płcią mogę mniej a jednak więcej - niby nic takiego nie robię a jednak zawsze dostaję to czego chcę od naszych silnych kochanych Panów! :)
napisał/a: K26 2014-04-03 19:52
Kiedyś Gabriela Zapolska powiedziała fajne słowa, że: "Kobieta bez kokieterii, to jak kwiat bez woni". Uważam, że to prawda. Dlatego warto nią być. Siła kobiety tkwi w tym, że jednym spojrzeniem może mieć każdego mężczyznę. Wdzięk, szyk i szczypta erotyzmu, zawsze będą charakteryzować prawdziwą kobietę. Nasza rola nie ogranicza się tylko do prowadzenia domu, wychowywania dzieci i bycia kochanką.
Każda z nas ma swoje niepowtarzalne zalety. Jest dobra w danej dziedzinie i sprawdza się w swojej roli. Umie poradzić sobie w trudnej sytuacji i sprostać nowym wyzwaniom. I najważniejszy jest jeszcze jeden element. Mężczyzna funkcjonuje tylko wtedy, kiedy u swojego boku ma mądrą kobietę.