prywatna opieka medyczna. gdzie?

napisał/a: m-minnie 2014-03-29 14:16
szukam prywatnej opieki medycznej dla całej mojej rodziny. Zmieniliśmy miejsce zamieszkania i zależy mi na kompleksowej opiece.Nie wiem co wybrać? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
napisał/a: basia610 2014-04-03 12:38
m-minnie napisal(a):szukam prywatnej opieki medycznej dla całej mojej rodziny. Zmieniliśmy miejsce zamieszkania i zależy mi na kompleksowej opiece.Nie wiem co wybrać? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?


Jeśli masz dostęp w swoim mieście to polecam luxmed, mają sporo placówek w całej polsce. ja jestem zadowolona, osobiście często nie mam potrzeby korzystania z wizyt, al emając dzieci, wiadomo :) nigdy nie było problemów z umówieniem wizyty.
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2014-04-04 16:21
Całkowicie sie z Tobą zgadzam. DO tego tez możesz wybrac idealny dla siebie pakiet np.brzoskwiniowy i korzystać z niego jesli chodzi o twoje dziecko.
napisał/a: kajmanka 2014-05-28 00:23
a o co chodzi z tymi pakietami??
napisał/a: basia610 2014-06-09 20:44
kajmanka napisal(a):a o co chodzi z tymi pakietami??


chodzi o to, ze tak jak w wielu placówkach prywatnych, w lux medzie masz możliwość wykupić pakiet z zakresem usług medycznych, taki w skład którego wchodzą różne usługi bez dopłat lub wybierasz inny pakiet, w którym dopłacasz niewielkie kwoty jesli chcesz skorzystac z wizyty u jakiegos specjalisty. dodatkowo taki pakiet uprawnia cie do wielu znizek. Ale jest taki wybór, że najlepiej sprawdzić osobiście, bo długo by się rozpisywac.
napisał/a: kajmanka 2014-06-11 11:25
o super a czy w lux medzie sa jakies pakiety np. które można polaczyc? tz aby objal mnie i rodzine?
napisał/a: basia610 2014-06-11 16:33
nie musisz łączyć pakietów, mają bardzo szeroki wybór pakietów rodzinnych, obejmujących jedno dziecko, a kolejne za dopłatą. Taki pakiet można w cenie ok 2 tys za rok wykupic, z założeneim ze masz jedno dziecko. Wiec cena rozsądna. ALe tak jak pisałam, nie znam całej oferty, więc tylko tyle ile sama skorzystałam :)
napisał/a: basiakraw 2014-06-16 12:02
A korzystał ktoś z takiej opieki. Jak to działa?
napisał/a: basia610 2014-06-16 22:18
ja korzystam od dawna. tak jak pisałam wyżej: w lux medzie masz możliwość wykupić pakiet z zakresem usług medycznych, taki w skład którego wchodzą różne usługi bez dopłat lub wybierasz inny pakiet, w którym dopłacasz niewielkie kwoty jesli chcesz skorzystac z wizyty u jakiegos specjalisty. dodatkowo taki pakiet uprawnia cie do wielu znizek.

ja jestem zadowolona, zdarza mi się ze za wizyty u specjalistów muszę dopłacić, ale jest to kwota tylko 15 zł, więc nie odczuwam tej kwoty. ogólnie polecam :)
napisał/a: kajmanka 2014-06-16 22:39
super chyba juz jestem zdecydowana sprawdzilam ze mam siedzibe lux medu pod samym domem wiec to kolejny plus :) fajnie ze mozna doplacic w razie co too tez chhyba obra opcja, musze sprawdzic jaka jest roznica cenowa miedzy pakietami ale pani dzis polecila mi pakiet brzoskwinka bo obejmuje dziecko od 3 roku zycia do 18 wiec brzmi ciekawie
napisał/a: basia610 2014-06-17 21:10
sprawdź pakiety, to się bardziej opłaca niż pojedyncze abonamenty dla każdej osoby, tzn jesli masz dziecko, to lepiej wykupić pakiet dla całej rodziny. wiem co mówie :) przejrzyj zakres i dobierz odpowiedni pakiet, wybór jest duży.
napisał/a: kajmanka 2014-06-17 23:09
a jaka jest wtedy cena za to co piszesz??