Konkurs "Trampki nigdy mi się nie znudzą!"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2014-03-27 10:41
Wygraj trampki z wymiennym wierzchem!


[RIGHT]fot. kolaż polki.pl
[/RIGHT]

Trampki to już must have w każdej szafie! Zwłaszcza, gdy sportowe elementy stały się tak modne! Nosimy je już nie tylko na sportowo. Trampki równie dobrze będą pasowały do cygaretek, a nawet do marynarki, jeśli zestawisz ją z dżinsami!

Jesteśmy jednak pewne, że większości z was, do trampek wcale nie musimy przekonywać... Dlatego mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać kolejną, niezwykłą parę!




Nagrody

Do wygrania jest 5 voucherów na zakup butów marki ZIPZ®. To To pierwsze i jedyne na świecie trampki, z wymiennym wierzchem!


Zadanie konkursowe

Napisz nam do czego i na jakie okazje nosisz trampki, a także dlaczego tak je uwielbiasz... Może to właśnie twoja odpowiedź okaże się jedną z tych najciekawszych?

[CENTER]
[/CENTER]
Wiecej o marce ZIPZ®

Dzięki rewolucyjnej technologii zmienisz ich wygląd, kiedy chcesz. Do jednej podeszwy butów ZIPZ® można dopasować niskie, wysokie w różnym stylu wierzchy (Covers) i w ciągu kilku sekund zaskoczć wszystkich nowymi, modnymi trampkami.

Zipz® pojawiły się na amerykańskim rynku w 2009 roku z miejsca dołączyły do grona kultowych marek. Można je zobaczyć na nogach zarówno młodych, jak i dorosłych ludzi, w tym wielu gwiazd takich, jak: Dominik Monaghan, Denis Richards, Jackshon Rethbone, Jennifer Lowe-Hewitt, Shannon Elisabeth, Heni, Jersey Share, Jane Lynch, Cira Bravo i wielu innych.

Zipz® są robione ręcznie, aby zapewnić maksymalny komfort dla stóp, a jedna podeszwa daje setki możliwości. Ich zaletą jest również to, że zajmują mało miejsca w szafie, czy w plecaku i łatwo można je uprać w pralce. Takie trampki nigdy Ci się nie znudzą!

Cena Zipz®:

Buty: 209 – 219 zł
Covers: 109 – 119 zł

Przed udziałem w konkursie koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM

Konkurs trwa w dniach 27.03.2014 - 10.04.2014
napisał/a: nick6 2014-03-27 12:08
Trampki noszę odkąd pamiętam...:) Do sukienek , spódniczek,szortów jak i klasycznych jeansów ,bo są zawsze modne i wygodne! Uwielbiam w nich chodzić, uwielbiam w nich tańczyć,prowadzić w nich samochodem... Kolorowe,klasyczne , za kostkę wszystkie są boskie!
napisał/a: Bni 2014-03-27 12:13
Redakcja napisal(a):Wygraj trampki z wymiennym wierzchem!


[RIGHT]fot. kolaż polki.pl
[/RIGHT]

Trampki to już must have w każdej szafie! Zwłaszcza, gdy sportowe elementy stały się tak modne! Nosimy je już nie tylko na sportowo. Trampki równie dobrze będą pasowały do cygaretek, a nawet do marynarki, jeśli zestawisz ją z dżinsami!

Jesteśmy jednak pewne, że większości z was, do trampek wcale nie musimy przekonywać... Dlatego mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać kolejną, niezwykłą parę!




Nagrody

Do wygrania jest 5 voucherów na zakup butów marki ZIPZ®. To To pierwsze i jedyne na świecie trampki, z wymiennym wierzchem!


Zadanie konkursowe

Napisz nam do czego i na jakie okazje nosisz trampki, a także dlaczego tak je uwielbiasz... Może to właśnie twoja odpowiedź okaże się jedną z tych najciekawszych?

[CENTER]
[/CENTER]
Wiecej o marce ZIPZ®

Dzięki rewolucyjnej technologii zmienisz ich wygląd, kiedy chcesz. Do jednej podeszwy butów ZIPZ® można dopasować niskie, wysokie w różnym stylu wierzchy (Covers) i w ciągu kilku sekund zaskoczć wszystkich nowymi, modnymi trampkami.

Zipz® pojawiły się na amerykańskim rynku w 2009 roku z miejsca dołączyły do grona kultowych marek. Można je zobaczyć na nogach zarówno młodych, jak i dorosłych ludzi, w tym wielu gwiazd takich, jak: Dominik Monaghan, Denis Richards, Jackshon Rethbone, Jennifer Lowe-Hewitt, Shannon Elisabeth, Heni, Jersey Share, Jane Lynch, Cira Bravo i wielu innych.

Zipz® są robione ręcznie, aby zapewnić maksymalny komfort dla stóp, a jedna podeszwa daje setki możliwości. Ich zaletą jest również to, że zajmują mało miejsca w szafie, czy w plecaku i łatwo można je uprać w pralce. Takie trampki nigdy Ci się nie znudzą!

Cena Zipz®:

Buty: 209 – 219 zł
Covers: 109 – 119 zł

Przed udziałem w konkursie koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM

Konkurs trwa w dniach 27.03.2014 - 10.04.2014


Trampki ubieram zwykle do jeansów i ramoneski doskonale komponują się w tym zestawie.Pasuje do nich: prawie każda torebka czy bluzka. Uwielbiam trampki, gdyż można w nich podbić cały świat: świetnie sprawdzają sie przy zwiedzaniu nowych miejsc,w podróży, całodniowych zakupach, wiosennych spacerach, wypadach na rower czy do znajomych na grilla. Nie wspomnę już o zakładaniu ich do szkoły czy na uczelnie. TRAMPKI to must have każdej kobiety ceniącej sobie modę, styl i wygodę.
napisał/a: jaga12Xj1 2014-03-27 12:23
Trampki zakładam na każdą okazję jak idę do kina ,gdy biegam , gdy idę na zakupy na spacer po prostu trampki pasują na każdą okazje na imprezę też bo sa wygodne i modne
agibee
napisał/a: agibee 2014-03-27 13:10
Życie cały czas mnie zaskakuje :)
Nigdy nie słyszałam o trampkach z wymiennym wierzchem. Totalne zaskoczenie i ciekawość...
Gdzie bym je nosiła i do czego?
Jestem mamą 2-letniej córki.Poza tym w połowie kwietnia ma przyjść na świat nasze drugie dziecko. Trampki kojarzą mi się przede wszystkim z wygodą więc zakładałabym je praktycznie codziennie. Myślę,że idealnie by się sprawdzały podczas spacerów, na zakupach...
W mojej szafie za dużo sukienek nie ma więc łączyłabym je przede wszystkim z 'jeansami' , fajnym topem, dodatkami.
napisał/a: 19790411 2014-03-27 13:28
Każdy dzień zaczynam i kończę w trampkach - rano - jogging - to najwygodniejsze buty do biegania, wieczorem, obowiązkowy spacer przed snem - oczywiście w trampkach. Cała rodzina ma trampki, używa ich i jest zadowolona. Nie będę jednak fantazjowała, że zakładam je wszędzie - mój szef nie jest aż tak tolerancyjny i w biurze obowiązują mnie półbuty na obcasie. Jednak drogę do pracy pokonuję pieszo - w trampkach oczywiście - obcasy się nie sprawdzają ;)
Obok japonek i biurowych butów trampki zajmują najwyższą pozycję w mojej hierarchii obuwniczej :)
napisał/a: qotek 2014-03-27 13:50
Z-Zawsze i na każdą okazję
I-Ilekroć zakładam buty to o wygodzie marzę
P-Praca, spacery, luźne spotkanie
Z-Zakładam trampki, bo o takich butach mam najlepsze zdanie!
evelinek13
napisał/a: evelinek13 2014-03-27 13:55
Szczerze mwoiac w trampkach nei chodze tylko zimą. Wiosna lato i jesien przelatane sa w trampeczkach:) Uwielbiam je ! Sa lekkie szybk osie zakladaja sa mega wygodne i mimo swojej prostoty sa takie sliczne. Pasuja i do spodniczki i do spodenek i do leginso i jeansow ! Na spacer na jogging do sklepu na wycieczke a nawet na spotknaia ze znajomymi:)
I lovee trampy :) nosilam i bede nosila :) ZAWSZE !
napisał/a: Doroteq 2014-03-27 15:12

Trampki czarne, trampki miętowo-fioletowe...
Noszę gdy świeci słońce jak i w nie pogodę...
Zakładam je do spodni, sukienki na zakupy...
Jak i seans filmowy wielki...
Lubię te buty prawie całoroczne...
Bo są lekkie i niebywale wygodne!

napisał/a: karol_cia310 2014-03-27 16:14
Trampki noszę na randki, do kina, do pracy i na obiad do teściowej czy też na wypady do kawiarni! Ale tylko latem i wiosną. Są ze mną zawsze i wszędzie! To taka moja druga połówka, jestem im wdzięczna zachowują moją młodość. Mimo, iż jestem już dawno po 25 roku życia naciągam je na stopy do dżinsów, sweterka czy wiosennych sukienek! Tym pokazuję, że kobieta nie musi wyglądać jak plastikowa błyszcząca torba! Przecież liczy się wnętrze! To takie podkreślenie spójrz mam charakter! Wiem czego chcę! Niby trampki, a podkreślają wiele aspektów życiowych!
napisał/a: oluniaaa 2014-03-27 16:42


Dodaje zdjęcie połowy mojej kolekcji trampek,które po porostu kocham.
Mam ich dokładnie 18 par i cały czas kupuje nowe.
Są ze mną przez cały rok. Mogę je nosić wszędzie.
Ubrana na luźno do szkoły i jeansów,ale i do eleganckiego stroju można je założyć. Jest ich tyle rodzajów ,że każdy znajdzie coś dla siebie. Kocham je też za to ,że mogę je kupić również za 20 zł ,ale te za 200 też są fajne.:)
Zawsze do wszystkiego pasują. Szkoda tylko,że nie mam na nie już miejsca w szafie,dlatego bardzo przydałyby mi się wspaniałe trampki firmy ZIPZ, dzięki którym będę mogła wymieniać tylko wierzch buta.:) A przy okazji wyglądać niepowtarzalnie i modnie.

A tu mój wierszyk o moich ukochany butach.

Trampki zakładam na dwór i do szkoły.
Dzięki trampkom styl mój zawsze jest wyjątkowy.
Trampki na WF, nawet do kościoła.
Jak mam na nóżkach trampki,to mogę iść nawet goła.
O trampkach myślę nawet gdy się myję
W trampkach zwiedzam świat i dzięki nim zawsze coś odkryję.
Na każdą okazję założyć mogę trampki wspaniałe
Ponieważ są eleganckie,wyrafinowane i trwałe.
W trampkach wyglądam zmysłowo i seksownie.
I przed snem już wiem,że następnego dnia
Na moich nogach będą widnieć ponownie.
Są najwygodniejsze i dzieła drugiego takiego nie ma na świecie.
Kto mówi iż trampki są nie wygodnie i nie modne,
Ten głupstwa plecie.
W trampkach dzień będzie dobry
I nie muszę pytać o to wróżki.
Ja i trampki jesteśmy niczym nierozłączne papużki.
"Trampki wyjdą nie długo z mody"-Ludzie się łudzą.
A ja wiem i tak ,że : TRAMPKI NIGDY MI SIĘ NIE ZNUDZĄ.
[/SIZE][/B][/SIZE]
napisał/a: lazyxlady 2014-03-27 16:48


[CENTER]T R A M P K I [/CENTER]

Kocham trampki odkąd pamiętam.. Moim zdaniem kobiecość nie wyraża się w stylu ubierania,lecz we wszelkich typowych dla kobiety poczynaniach. Najlepszym makijażem dla kobiety jest uśmiech. Z kolei czarne szpilki z czerwoną podeszwą nie uczynią cię bardziej kobietą aniżeli granatowe trampki za kostkę. Nic bardziej mnie nie drażni jak podążanie owczym pędem za trendami. Gdy nastała moda na Conversy,to wszyscy w nich biegali, lecz odeszły w zapomnienie,bo do łask wróciły Nike Air Max.
Ja noszę trampki o każdej porze roku. Na co mam dowód na powyższym zdjęciu. Często komponuje trampki z rurkami,ale bywa,że ubieram je do sukienek,bądź spódniczek. Na każdą pierwszą randkę ubierałam trampki. Jeżeli taka ''wyluzowana'' wpadnę komuś w oko,to znaczy,że ma mi wiele do zaoferowania i nie skupia swojej uwagi tylko na otoczce,która w dzisiejszych czasach nie raz bywa wulgarna,bądź nad wyraz odważna.
Największą furorę zrobiłam,gdy przyszłam na egzamin maturalny w czarnych trampkach w białe gwiazdki. Początkowo nie podobało się to wychowawcy,ale maturę zdałam bardzo dobrze nawet z matematyki,więc może to trampki przyniosły mi szczęście. Obecnie studiuję pedagogikę z angielskim.. biegam w trampkach na praktyki w szkole i przedszkolu. Dzieci widzą we mnie kompana,bo Pani w szpilkach zawsze będzie dużo nad dzieckiem,a ja potrafię zejść do ich poziomu i starać się zrozumieć każdy problem od podszewki.