Konkurs "Zadbaj o biust z Panache Sport"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2014-03-25 21:38
Intensywnie trenujesz? A może dopiero zaczęłaś? Weź udział w naszym konkursie i wygraj markowy stanik sportowy!

[RIGHT][RIGHT]fot. serwis prasowy Panache/kolaż Polki.pl

[/RIGHT]
[/RIGHT]
Wejdź w formę na wiosnę i zadbaj o swój biust!
Zaczęłaś trenować? Bez względu na rodzaj uprawianego sportu, warto zapewnić sobie wygodę godną prawdziwej sportsmenki. Gotowe na rozgrzewkę? Startujemy!

Wiosna to idealny czas na pracę nad swoją sylwetką, kondycją i gibkością. Jeśli już wybrałyście dla siebie rodzaj ćwiczeń, czas na dobór sportowej garderoby. Nie wystarczą tylko sportowe buty i legginsy, potrzebujecie przede wszystkim dobrze podtrzymującego biustonosza sportowego.

Co do wygrania?

Do wygrania mamy jeden z 5 bestsellerowych biustonoszy sportowych Panache Sport, dostępnydo miseczki H, który podtrzymuje piersi, eliminując ich ruch we wszystkich kierunkach.




Zadanie konkursowe

Wymień co najmniej jeden element, który wyróżnia biustonosz sportowy Panache Sport od pozostałych.

Regulamin konkursu
Konkurs będzie trwać od 27.03.2014 do 10.04.2014

Dlaczego warto powalczyć o wygraną?

Biustonosz Panache Sport oparty jest na technologii wykorzystującej metodę enkapsulacji. Enkapsulacja polega na umieszczeniu każdej piersi w osobnej, termicznie kształtowanej miseczce na fiszbinie, w wyniku czego otrzymujemy doskonały kształt i podtrzymanie, bez konieczności przyciskania biustu do klatki piersiowej.

Jeśli piersi są indywidualnie obudowane konstrukcją miseczki, zmniejsza się ich ruch we wszystkich kierunkach. Dzięki temu nie czujemy ucisku, piersi nie są zdeformowane, mająładny kształt i są stabilnie utrzymane.

Udowodniono także, że biustonosz Panache Sport, powstrzymuje ruch biustu aż w 83% podczas uprawiania sportu. To wielkie wsparcie uzyskujemy między innymi dzięki wyposażaniu biustonosza w niewyczuwalne fiszbiny otoczone silikonem, które będąc całkowicie niewyczuwalne.

Biustonosz sportowy od Panache Sport dostępny jest od miseczki B-H, przy obwodzie od 60 cm do 90 cm pod biustem. Więcej informacji i adresy sklepów na www.panachesport.pl
napisał/a: 19790411 2014-03-27 10:12
Elementów, które wyróżniają biustonosz sportowy Panache Sport od innych mogę wymienić tysiące:
to śliczne kolory, niczym kwiaty na łące.
To wygodne topy - w których nic nie upina, nie uciska,
to najlepsza bielizna naszemu ciału tak bliska.
Tylko Panache Sport ruch piersi w czasie sportu tak minimalizuje,
że nasza pierś ruchu wcale nie odczuje.
Wygodnie jej niczym w matki łonie,
a ja jestem szczęśliwa, bo i biust i ja sama jestem w szczytowej formie!
napisał/a: lula84 2014-03-27 10:28
O ranyyy co za cudeńka! Czy wyobrażacie sobie moje drogie, aby biustonosz został stworzony tak, by nasze drogocenne piersi wygodnie sobie sterczały, gdzie nic ich nie uwiera, nie wyczuwamy bolących fiszbin ani nie czujemy dyskomfortu podczas treningu intensywnego, kiedy to przeważnie nasze "przyjaciółki" skaczą jak oszalałe powodując ból? Otóż ja od dzisiaj zakochałam się w tych stanikach! Ograniczają bolesne ruchy piersi co mi najbardziej odpowiada i to ,że nie uciskają. Koniec z fiszbinami wrzynającymi się w ciało i uciskającymi miseczkami, które powodowały ściśnięcie piersi! A te kolory! Aż chce się żyć! I jak tu przejść obojętnie obok takich cudenek? Nie da się! Musimy je mieć:D
napisał/a: nick6 2014-03-27 12:24
Jeden za duży drugi za mały ! Po co się męczyć kup stanik doskonały!
Panache Sport podtrzyma biust każdej damy ;)
Czy to A czy to H Panache Sport dopilnuje by Twój kształt był fenomenalny!
Dlatego właśnie wybieram go a żegnam się ze zwykłym stanikiem.
napisał/a: jaga12Xj1 2014-03-27 12:26
Biustonosz sportowy jest bardziej wygodniejszy od zwykłego biustonosza i bardziej mogę go dopasować do swojego biustu niż inne a mam naprawdę problem z kupnem biustonosza
agibee
napisał/a: agibee 2014-03-27 13:29
W sumie mogę wypowiedzieć się tylko na temat kolorystyki, bo ciężko jest cokolwiek "powiedzieć" o produkcie,którego nigdy nie miało się na sobie ;)
Myślę,że 2 wersje kolorystyczne występujące przy tym sportowym biustonoszu nadają im jakby takiej lekkości mimo tego,że są zabudowane.
Nie ukrywam! Wizualnie przypadł mi do gustu. I trochę zazdroszczę posiadaczkom Panache Sport...
SyEla
napisał/a: SyEla 2014-03-27 13:39
Zainteresował mnie ten konkurs, po przeczytaniu tego fragmentu: "Enkapsulacja polega na umieszczeniu każdej piersi w osobnej, termicznie kształtowanej miseczce na fiszbinie, w wyniku czego otrzymujemy doskonały kształt i podtrzymanie, bez konieczności przyciskania biustu do klatki piersiowej."
Jestem posiadaczka sporego biustu. Nie mowie, tu o rozmiarach z filmów dla dorosłych, ale jednak coś tam jest. Jak ćwiczę mój biust jest ściśnięty i niestety ale jest to bardzo nie miłe uczucie, gdy ciało zalewa pot. Po za tym dyskomfortem muszę dodać,ze większy biust czasie ćwiczeń żyje swoim życiem.Rozpoczęłam przygodę z bieganiem i już przekonałam się co znaczy źle dobrany biustonosz. Jeszcze jedna rzecz mnie zainteresowała . Ramiączka. Genialne rozwiazanie. Do tej pory kupowałam biustonosze by dopasować je do koszulek a tu biustonosz dopasowuje się do koszulki. Nie spotkałam się z takim prostym rozwiązaniem.
napisał/a: qotek 2014-03-27 14:04
Piersi mają ładny kształt i nie są zdeformowane
To cechy które są innowacyjne przy biustonoszu sportowym

Właścicielki małych biustów tego nie zrozumieją, ale my osoby z obfitymi kształtami potrzebujemy czegoś co jest wygodne, a zarazem nie zdeformuje nam biustu.
Nie spotkałam jeszcze idealnego biustonosza sportowego więc często czuję dyskomfort gdy ćwiczę w zwykłym staniku. Już się chyba nawet do tego przyzwyczaiłam, że niepotrzebne uciski podczas ćwiczeń są dla mnie standardem. W końcu chciałabym tego uniknąć i dorobić się sportowego cudu.
Bardzo bym chciała dopasować biustonosz na sportowe wygibasy ( a w szczególności przydający się podczas biegu )
napisał/a: anusiaaa 2014-03-27 15:28
4:45 - ranek. Wstaje z ciepłego łóżka, rozciągam się. Pospało by się jeszcze, mówi do mnie mój leń. Na szczęście moja wola walki i upór wygrywa po raz kolejny w tym starciu i dziarsko wstaje z łóżka. Lekkie śniadanie, toaleta, rozciąganie i wskakuje w dres i adidasy.
Czas zacząć jogging.

21:00 - wieczór. Zmeczęnie pracą i obowiązkami domowymi daje o sobie znać. Najlepszym rozwiązaniem byloby położenie się na kanapie i wrzucenie nowego odcinka "Lekarzy" na TVN ale po raz kolejny mój leń wygrywa. Rozpoczynam trening z Tonym Hortonem. P90x masakruje moje ciało, a ja czuje, że żyje.

Tak funkcjonuje już od ponad roku i dobrze mi z tym, mimo, że kosztuje mnie to dużo wysiłku i poświęceń.
Bardzo ważne zarówno w joggingu, jak i ćwiczeniach jest to, jak jesteś ubrany.
Dla nas kobiet ważne są zarówno funkcje, jak i wygląd.
Bieganie bez odpowiedniego stanika jest bardzo nie przyjemne, ale i niebezpieczne dla naszych piersi.
Stanik Panache Sport ma szerokie ramiączka, wygodne, nie wpijają się w ramię. Doskonale trzyma piersi, które nie uciekają we wszystkich kierunkach. Poza tym, jest prześliczny, a wiadomo, że spocona kobieta sexi wygląda tylko w świetnym staniku.
napisał/a: Doroteq 2014-03-27 15:38
Pięciogwiazdkowy Biustonosz Panache Sport, który...
Stał się mym skrytym pragnieniem wyróżnia się...
Z pośród innych...
Nie nićmi błyszczącymi lecz miseczkami...
Bezszwowymi, termicznie formowanymi!
napisał/a: carlajne 2014-03-27 16:02
P iękne biusty na co dzień Panie eksponują, lecz podczas ćwiczeń je nieco zaniedbują.
A każda z nas powinna o niego dbać , i biustonosz Panache Sport zawsze do ćwiczeń zakładać.
N asze piersi w nim piękne wyglądają , kobiety na siłowniach je nawet podziwiają .
A my kobiety aktywne zasługujemy na wygodę , nasze piersi chcą również czuć swobodę.
C hcesz więc piersi cudownie eksponować ? A więc biustonosz musisz dobrze dopasować .
H mm a jaki stanik sportowy to wszystko Ci dać może? Stanik Panache Sport Ci w tym świetnie pomoże !!!
E ksponuje on piersi znakomicie , bez niego cóż to było by za życie :D:D:D

[CENTER]SPORT
[/CENTER]
napisał/a: karol_cia310 2014-03-27 16:17
Przede wszystkim wyróżnia go jego funkcjonalność. Mam wrażenie, że projektant był w poprzednim wcieleniu BIUSTEM KOBIETY i wie jakie katusze przeżywa kobieta i jej biust- ćwicząc. Na złoty medal zasługuje ta technologia! Technologia wykorzystująca metodę enkapsulacji.
Drugą rzeczą godną uwagi w tych staniczkach jest design, piękne kolory oraz kroje! Az chce się wskoczyć w taki stanik i aktywnie spędzać każdy dzień!