Gra o tron

warriorka
napisał/a: warriorka 2014-03-17 11:40
Czy są tu takie szalone fanki serii, jak ja? :) Uwielbiam zarówno książkę, jak i serial. Ale książka jest bardziej interesująca, jak to z książkami bywa. Przynajmniej takie jest moje skromne zdanie :D
koniczynka4
napisał/a: koniczynka4 2014-04-24 15:31
Ja obejrzałam pierwszy sezon, byłam zachwycona, a później przestałam mieć czas :/ I teraz muszę ponadrabiać, bo znów mam mniej pracy. Jak się wkręcę, dam znać ;)
napisał/a: claudii87 2014-04-25 09:17
Książki są dużo lepsze, to racja :) Z serialem nie jestem na bieżąco, czekam aż skończy się cały sezon, ale spoilery mi nie grożą, bo patrz wyżej- książki przeczytane :D Więc zaglądać do tego wątku na pewno będę.
koniczynka4
napisał/a: koniczynka4 2014-04-25 15:18
Właśnie, nie czytałam jeszcze książek - może warto zacząć jednak od tej strony :)
warriorka
napisał/a: warriorka 2014-07-08 14:14
Ostatnio widziałam taką mapkę globalnego zainteresowania "Grą o tron" i niestety jesteśmy w ogonie - bardzo mało tego w Google szukamy. Aż nie do wiary, bo w sumie znam wielu ludzi tym zafascynowanych.
kurdeblaszka
napisał/a: kurdeblaszka 2014-07-18 11:44
warriorka napisal(a):Czy są tu takie szalone fanki serii, jak ja? :) Uwielbiam zarówno książkę, jak i serial. Ale książka jest bardziej interesująca, jak to z książkami bywa. Przynajmniej takie jest moje skromne zdanie :D


Ja wolę serial :D przynajmniej zawsze coś dodadzą i można się zrelaksować z piwkiem przed tv ;)
halszkaWu
napisał/a: halszkaWu 2014-07-24 15:34
Ja się jakoś w „Grę o tron” nie mogę wciągnąć. Przeczytałam 200 stron i nie rozumiem fenomenu. Wiem, że ludzie uwielbiają tych bohaterów, identyfikują się z nimi, a ja jakoś nie czuję tego, dupy nie urywa ;)
hal-ka
napisał/a: hal-ka 2014-07-28 12:16
Uwielbiam uwielbiam! Serial oglądaliśmy z mężem na bieżąco, a ostatnio przeczytałam pierwszą część książki c: Nawet moi rodzice dali się wciągnąć!
aniwey
napisał/a: aniwey 2014-07-28 15:36
Ja ostatnio się wciągnęłam, chociaż kończę dopiero pierwszą część. Choć mi się podoba, nie czuję jakiegoś pełnego zachwytu i nie wiem, czy doczytam do końca. Na pewno przeraża mnie, jak bardzo świat wykreowany przez Martina jest patriarchalny.
napisał/a: magdylena 2014-07-29 12:56
oglądałam na bieżąco każdy odcinek, książkę zaczęłam, ale jakoś mnie nie wciągnęła.
serial niezły, trochę mnie przeraża brutalność i bezwzględność tego świata, lecz tak naprawdę to nasza rzeczywistość wcale nie jest lepsza...

[HR][/HR]pogotowie24 - Białobrzegi
warriorka
napisał/a: warriorka 2014-08-05 15:38
JA myślę, że wszystko jest tam przedstawione zbyt brutalnie. Że jednak nie jest aż tak źle z człowiekiem. A książka nie wciąga od początku, to prawda, ale warto przebrnąć, bo później robi się ciekawie.
judyttka
napisał/a: judyttka 2014-08-05 15:53
Obejrzałam pierwszy sezon i nie wiem czym tak ludzie się zachwycają. Wolę zdecydowanie House of Cards ;)